Lütfen yardımcı olun

Başka bir ilçeye git bikac ilçe uzaklaş ne biliyim kim tanıyacak o zaman seni. Al sonrada AVM de testini yaparsin

Merhaba arkadaşlar lütfen yargılamadan cevap verir misiniz? Erkek arkadaşımla bu ayın 14 ünde ilişkiye girdim içe boşalma olmadı bu olay 3 defa tekrarlandı. Yanına gittiğimde adetim 4 gün gecikmişti zaten şuan 11. Gunumdeyim. Halâ adet olmadım. Hamile olup olmadığımı netlestiremiyorum. Test yada kan testi herhangi birini yapacak durumda değilim yaşadığım yer dolayısıyla. 2 hafta sonra anca gidebilirim hastaneye o zamana kadar adet olmazsam zaten vardır hamilelik. Kürtaj yaptırmak zorunda kalacağım. Daha öncesinden yaptıran var mı? Bilgi sahibi olan biri yardım edebilir mi? Çok stresliyim.
Daha once hamile kalmadin dimi? Kac kez hamile kaldigim halde, tekrar kalsam acaba? Diye sorarim kendime..ilk isaret zaten adetinin gecikmesi.. yani test alip yapmiyorsan nerden bilelim
Biz😐

En iyi korunma yöntemi ile korunsanız dahi hamile kalma ihtimali hep vardır kaldı ki siz "çekme yöntemi"yani en dandik yöntemi kullanmissiniz. Partneriniz alsin hamilelik testini.

Ayrica sen hadi utaniyorsun almiyorsun test sevgilin neden alamiyor? Prezervatif neden almadiniz, onada mi utandinz?

Reglim 5 gün gecince evde test yaptim, pozitif cikti. Şoka girdik, bebek istiyorduk zaten reglden once bir kez korunmayalim dedik, onda da hamile kaldim. Gebe kalmak bu kadar kolay olabiliyor yani. Daha saglam bir korunma yontemi secmelisiniz. Eczanede satilan kitlerden kullandim bu arada.

Universiteden arkadasim geldi bahanesiyle baska bir semte gidin, oradaki eczaneden test alin, kafe/avm tuvaletinde test yapin. Gebelik doktor kontrolunde teshis edildiginde zaten minimum 5-6 haftalik oluyor. Kurtaj için yasal sure 10 hafta. Sonra baska birsey bulursunuz.

Üniversite okurken ailesi baski yapan ne kadar arkadasim varsa abuk subuk tiplerden hamile kalmisti. Suçun bir kısmı ailenizde. Korunmadiginiz icin diger kısmı sizde. Bundan sonra saglam bir korunma yontemi secmenizi tavsiye ederim

O saçma yerde sevismedim. Ya lütfen yargılamadan cevap verir misiniz ?
tamam cevap veriyorum. başka şehre gidin. test alın avm tuvaletinde yapın. erken gebelik testi almanızı tavsiye ederim. onlar daha güvenilir. ancak ilişkinin üzerinden en az 10 gün geçmiş olmalı diye biliyorum. ben iki hamileliğimi de erken gebelikle reglden 1 hafta önce öğrendim. bi de bu kadar tutucu bi aileniz varken daha dikkatli sevişin. yine yargıladım ama napıyım yargılanacak konu🤷‍♀️

Yazık günah be can bu sevişirken korunmayı hiç mi duymadınız.Sizin sorumsuzluğunuzu küçücük can mı ödeyecek ve hiç umurunuzda değil gibi tutucu ailenizi sürekli ön plana atana kadar keşke hiç sevişmeseydiniz
Burdan anladığım kadarı ile annesin. Evladın var. Neye güvenerek bu kadar kınıyorsun mesela? Kendi yetistirme tarzına mi? Ne bir annenin ne de bir evladın başına böyle birşey gelsin istemem. Ben bir hata yaptım kabul. Umarım senin evladın bu şekilde çaresiz kalmaz.

Burada okumuştum sanki. Test almayan biri vardı böyle karbontla gebelik testi yapmıştı. Köpürürse gebelik var, köpürmezse yok demekti, ay yazarken midem bulandı.

Bir de biz sizi neden yargılayalım ki, sizin kendinizi yargılamanız lazım. O vicdan var ya, işte orada bir sorgulayın kendinizi bence. Bebek varsa çok çok yazık olur.

Mevsim geçişleri, hızlı kilo verme, stress adet zamanını geciktirebilir hemen panik yapma. Hangi şehirdesin, adresi kargo şubesi olarak göstersen gidip kargodan alabilir misin?

Daha hamilelik var mı diye test yapamıyorsanız kürtaj olmak zorunda kalırsanız vay halinize.. çok zor. Beklemeyin hemen yapın. Evliyken bile kürtaj olmak çok zorken, hem evli değilsiniz hem de süre ilerlerse çok daha zor olacak.

Burdan anladığım kadarı ile annesin. Evladın var. Neye güvenerek bu kadar kınıyorsun mesela? Kendi yetistirme tarzına mi? Ne bir annenin ne de bir evladın başına böyle birşey gelsin istemem. Ben bir hata yaptım kabul. Umarım senin evladın bu şekilde çaresiz kalmaz.
Kınamıyorum düşüncesizliğinize kızıyorum evet anneyim ve senin konunla ne alakası var? Duygu sömürüsü yapman sana bişey kazandırmaz benim üzüldüğüm konu sadece o suçsuz sabi .Üzgünüm senin şu düştüğün saçma duruma empati yapamayacağım.Midem almıyor

Kınamıyorum düşüncesizliğinize kızıyorum evet anneyim ve senin konunla ne alakası var? Duygu sömürüsü yapman sana bişey kazandırmaz benim üzüldüğüm konu sadece o suçsuz sabi .Üzgünüm senin şu düştüğün saçma duruma empati yapamayacağım.Midem almıyor
Almıyorsa yorum yapma ya da kendine sakla. Ayrıca yaptığın şey kınamak haberin olsun. Birde seni tanımıyorum etmiyorum neden duygu sömürüsü yapacağım ben?

Almıyorsa yorum yapma ya da kendine sakla. Ayrıca yaptığın şey kınamak haberin olsun. Birde seni tanımıyorum etmiyorum neden duygu sömürüsü yapacağım ben?
Yorum yapıp yapmayacağımı soracak değilim.Yorumları kaldıramıyorsan konunu kapattır o zaman? Ne dememizi bekliyordun aferin kızım çok güzel yapmışsın dememizi mi ?

Merhaba arkadaşlar lütfen yargılamadan cevap verir misiniz? Erkek arkadaşımla bu ayın 14 ünde ilişkiye girdim içe boşalma olmadı bu olay 3 defa tekrarlandı. Yanına gittiğimde adetim 4 gün gecikmişti zaten şuan 11. Gunumdeyim. Halâ adet olmadım. Hamile olup olmadığımı netlestiremiyorum. Test yada kan testi herhangi birini yapacak durumda değilim yaşadığım yer dolayısıyla. 2 hafta sonra anca gidebilirim hastaneye o zamana kadar adet olmazsam zaten vardır hamilelik. Kürtaj yaptırmak zorunda kalacağım. Daha öncesinden yaptıran var mı? Bilgi sahibi olan biri yardım edebilir mi? Çok stresliyim.
Erkek arkadaşınla ayrılıp o küçük yerden biriyle evlenecek olsan önceden ilişkiye girdiğin anlaşılacak diye korkmadın mı bu ihitimalleri düşünmedin mi mesela çünkü eczaneden gebelik testi bile alamayacak kadar bir yer ve çekincen var ben anlamadım

X