Lütfen Yardımcı Olur musunuz Bana.. Fikrinize çok ihtiyacım var

bukresoydan

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2019
30
16
21
Kendine neden bu zulmü yapıyosun? Neden? Zor zamanlar geçiriyomuşsun, sanıyo musun ki bu kişi senin için bir umut, omzunda ağlayabileceğin bir yoldaş? Tam tersi, tüm bu sorunların arasında bu şahıs seni daha da aşağıya çeker. İyi olma umudunu da alır, yapma etme.

İnsanlar bazen çok yalnız olduğunu hisseder, sığınacak bir liman arar, sen de o dönemi yaşıyosun belki, ama en büyük hatanı bu goygoycu şahıstan medet umarak yapıyosun. 4 yılıma nolcak diyosun. Evet 4 yılını harcaman yazık. Ama bari geleceğini harcama. Sana küfreden, saygı duymayan, kusura bakma ama kum torbam muamelesi yapan birine yapacağın tek şey ondan kurtulmandır.

Bir de en tehlikeli insan modeli karşısındakine hastasın sen, doktora görün, delisin deli muamelesi yapanlardır. Öyle ki bir süre sonra bu kafanda yer eder, gerçekten böyle olduğuna inanırsın. Bu psikolojik şiddettir. Asıl kişiyi deli eden bu tiplerdir. Kaç kurtul. Medet umma. Ondan sana fayda değil, zarar gelir.
kesinlikle ayrılmam gerekiyor biliyorum.. tesekkür ederim okudugunuz icin. sizler boyle diyince daha da iyi anlıyorum ben cok sevmisim malesef en buyuk aptallıgım bu oldu onsuz yapamazmısım sanki her seyim oymus gibi dusundum hep hic boyle biri degildi hayallerimdeki dogru insan diyordum ama nolduysa oldu iste degisti ve en kotusu ben kendimi sucluyorum onun yuzunden.. onu bu hale ben mi getirdim acaba diyorum ama siz soyleyin karsindaki seni ne hale getirirse getirsin bu denli ona hakaretler eder misin.. onu boylesine kirar misin.. kendimi suclamali miyim yoksa gercekten restimi cekmeli miyim bilmiyorum..

dyakamoz

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2011
597
1.899
kesinlikle ayrılmam gerekiyor biliyorum.. tesekkür ederim okudugunuz icin. sizler boyle diyince daha da iyi anlıyorum ben cok sevmisim malesef en buyuk aptallıgım bu oldu onsuz yapamazmısım sanki her seyim oymus gibi dusundum hep hic boyle biri degildi hayallerimdeki dogru insan diyordum ama nolduysa oldu iste degisti ve en kotusu ben kendimi sucluyorum onun yuzunden.. onu bu hale ben mi getirdim acaba diyorum ama siz soyleyin karsindaki seni ne hale getirirse getirsin bu denli ona hakaretler eder misin.. onu boylesine kirar misin.. kendimi suclamali miyim yoksa gercekten restimi cekmeli miyim bilmiyorum..
Kendini suçlama. Asla. Okula gitti stadyuma girdi vs insanın huyu suyu böyle değişmez. İçindekileri gün yüzüne çıkarır sadece. Kendine bir iyilik yap ve koşarak uzaklaş. kendini suçlamaktan vazgeç. Kendine değer ver ki başkaları da değer versin.

bukresoydan

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2019
30
16
21
Kendini suçlama. Asla. Okula gitti stadyuma girdi vs insanın huyu suyu böyle değişmez. İçindekileri gün yüzüne çıkarır sadece. Kendine bir iyilik yap ve koşarak uzaklaş. kendini suçlamaktan vazgeç. Kendine değer ver ki başkaları da değer versin.
evet.. icinde varmis demekki ya da ben gorememisim gormek istememisim.. o gostermedi belki de bu yuzunu bana. haklisiniz karakteri bozukmus iste ne diyebilirim ki uzuluyorum, cok..