Lütfen yargılamadan iyi bir şekilde okuyunuz

Seni kim korkuttu böyle.Bir laf var sakinilan göze çöp batar.Siz önleminizi alın merak etme bir şey olmaz.Bak ben 17 yıllık evliyim o kızlık öyle bozulması imkansız.Nedense regl olduğunda bozuldu diyorsun.Zaten regl son günlerde duraksar sonra tekrar kanama gelir doğal bir olayı abartıyor ,takıntı yapıyorsun üstelik başına bir kaç defa gelmiş.Bir psikolog ile görüş bak daha gençsin çok etkiler seni.Konunu okudum ve şunu anladım önce sen kovmussun adamı olmaz demişsin ,adam başta barışmışsınız ,sonra yine aynı en sonunda haklı olarak pes etmiş.Siz dediklerinizi arkasında durmuyo çabuk karar değiştiriyorsunuz bu da güvenilir olduğunuzu sorgulanıyor muhtemelen adam farketmiş.Hakli haksız demiyorum ama sizde duygu durum bozukluğu da olabilir.Nr yapın ne edin randevu alın hayatı kaçırmayın.

Aslında oldukça uzun bir kısmını okudum, anlamış olmam gerekiyor ama kesinlikle anlamadım.
Görücü usulü bir tanıştırılma var ama konu sahibi aşık değil, oğlan dokunmaya çalışmış. Sonra yengesiyle annesi aşı olmuş ama oğlan çok umursamazmış.
Vallahi dalga geçmek için söylemiyorum, bağlantı kuramadım nasıl anlatım bu böyle

Konu sahibiyle ozelden de bir parca konustum. Bazi problemleri oldugu belli ve bunlar cok agir miktarda. Lutfen herkesten rica ediyorum yorum yaparken cok dikkatli olunuz. Karsimizda buyuk bir travma yasamis kendini ifade edemeyen bir insan var. Oyleki kendi psikolojik ve norolojik problemleri var, belki burada yazmaya calistigi ama basaramadigi satirlarda genc kizin bir imdat cigligi var.
Kendini dogru ifade edemiyor. Lutfen cok dikkatli yaziniz. Buyuk bir problem var bunun altinda.
Keske bir isinde uzman psikolog konuya el atabilse. Ya da ailesine yardim icin ulasabilsek. Daha cok kucuk. Artik ne yasadiysa buyuk bir hasar kalmis bu cocukta...
Nolur lutfen bu gulunecek dalga gecilecek bir konu degil. Yasadiklari ve icinde bulindugu sosyo-kulturel durum bunu asabilecegi bir konumda degil.

Çocuğun verilmiş sadakası varmış ki ayrılmışsınız ilişkinin başından sonuna kadar dengesiz davranmışsınız ayrılınca sandınız ki peşinizden koşacak ısrar edecek ama oyle olmayınca da siz hırs yapmışsınız bu sefer.

Şimsi anlatiyorum sizlere olayi bana gorucu geldi ama adamçok ilgisiz umursamaz ve rahat bir insandı Çok umursamazlillarina şahit oldum
Bak kendin söylemişsin işte ne güzel daha sözlüyken umursamayan bir adam var bu evlenince umursayacak mı? Sonra çocuğun olacak ona da yalnız bakmak zorunda kalacaksın. Kaldı ki bir insan 31 yaşına gelmiş olgun olması beklenir o yaşta karakteri yerleşmiştir adam büyüyememiş belli sen nasıl değiştirecektin. Boşa üzülüyorsun bence hayırlısı olmuş.

Yargılamak için girdim konuya ama lordu yordu noldu derken bir şey anlamadım ...yinede sen haklısın bence ilgisiz kelimesini gördüm bir yerde ...düzelmez evlenince daha beter olur yılda 1 kez sevisirsiniz sonra

Konu sahibiyle ozelden de bir parca konustum. Bazi problemleri oldugu belli ve bunlar cok agir miktarda. Lutfen herkesten rica ediyorum yorum yaparken cok dikkatli olunuz. Karsimizda buyuk bir travma yasamis kendini ifade edemeyen bir insan var. Oyleki kendi psikolojik ve norolojik problemleri var, belki burada yazmaya calistigi ama basaramadigi satirlarda genc kizin bir imdat cigligi var.
Kendini dogru ifade edemiyor. Lutfen cok dikkatli yaziniz. Buyuk bir problem var bunun altinda.
Keske bir isinde uzman psikolog konuya el atabilse. Ya da ailesine yardim icin ulasabilsek. Daha cok kucuk. Artik ne yasadiysa buyuk bir hasar kalmis bu cocukta...
Nolur lutfen bu gulunecek dalga gecilecek bir konu degil. Yasadiklari ve icinde bulindugu sosyo-kulturel durum bunu asabilecegi bir konumda degil.
Evet başka konularında söylemişti sıkıntısı olduğunu. Biz e anlatması için ısrar ettik ama BDV konu açmış. Etrafında ona yardım edecek kimse yok aksine etrafındakiler kızı bu hale getirmiş. ağır şekilde takıntıları oluşmuş maalesef :KK43:
O yüzden bu konu bana ne komik geliyor ne yazdığı anlamsız yaz anlamsız geliyor. Ben üyenin gerçek olduğuna ve gerçekten yardıma ihtiyacı olduğuna inanıyorum

Ben sana inaniyorum kuzum. Seni anliyorum.Sen burada yazilanlara uzulme. Yazarken cumleleri biraz yanlis yazdigin icin yanlis anlamis olabilirler.
Yasadiklarini en iyi sen bilirsin tabii.
Bu ayrildigin kisi yalniz kaldiginizda elini tutmaktan baska seyler de yapmis olabilir. Ama bu senin artik eskisi gibi olamayacagin anlamina gelmez.
Sen cok temiz bir kizsin. Kimsenin ne dedigine aldirma.
Ve lutfen hemen bir devlet hastanesine git. Hangi doktor olursa olsun. Sen ona utanmadan regl doneminde yasadiklarini anlat ve ruyalarindan da bahset. Doktorlara guvenebilirsin onlar seni yargilamazlar hem de seni gitmen gereken doktora yonlendirirler en azindan sen de bilgi almis olursun.
Beni anladiğiniz için tesekkür ederim

X