Lütfen yargılamayı Ne tavsiye edersiniz ?

duzelicezins

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2022
203
61
28
27 yaşındayım. 21 yaşında eski sevgilim ile birlikte oldum ve ne yazikki ayrıldık şimdiki aklım olsa asla yapmam ama olan oldu ondan sonra kimseyle bir şey yaşamadım tövbe ettim. Şimdi halihazırda devam eden bir ilişkim var ancak kendisi benim bakire olmadigimi bilmiyor
Bilse kesinlikle ayrılır daha önce o bir şey yaşamamış ama bana çok iyi davranıyor onu seviyorum ve kaybetmek istemiyorum lütfen yargılamadan sizin veya kızınızın kardeşinizin başına gelebileceğini düşünerek cevap verin

27 yaşındayım. 21 yaşında eski sevgilim ile birlikte oldum ve ne yazikki ayrıldık şimdiki aklım olsa asla yapmam ama olan oldu ondan sonra kimseyle bir şey yaşamadım tövbe ettim. Şimdi halihazırda devam eden bir ilişkim var ancak kendisi benim bakire olmadigimi bilmiyor
Bilse kesinlikle ayrılır daha önce o bir şey yaşamamış ama bana çok iyi davranıyor onu seviyorum ve kaybetmek istemiyorum lütfen yargılamadan sizin veya kızınızın kardeşinizin başına gelebileceğini düşünerek cevap verin
Eger karsi taraf bakirse ve bakirelik onemliyse o kisi icin soyleyin kandirmaya hakkiniz yok biterse de biter yalanla devam etmesi daha kotu.

Onu salak yerine koyunca sağlıklı bir evlilik/ gelecek nasıl olur ? Onu düşündünüz mü?
Bence kendinizi defolu gibi görmeden/göstermeden derdinizi anlatın.

Duyduğum buna benzer bütün hikayelerde, kendini evleneceği insana saklayan kişiler çok daha hassas oluyor. Kadın olsun erkek olsun . Bence bu tercih saygıyı hak ediyor.
Bunu sizinde dediğiniz gibi ilk anda göz ardı etse bile, hep içi içini yer.

Neden kendiniz gibi birini tercih etmiyorsunuz?
Kimsenin canı yanmasın bence. Kimse salak yerine konulmasin. Yada mertçe konuşun, size olan sevgisi bu konuya verdiği önemden büyükse, sorun yapmaz/ size yansıtmaz belki.

Bunu karşınızdaki insanla mutlaka konuşun. Anlayış gösterip göstermemek ona kalmış 🤷🏻‍♀️ zaten gidecekse buyursun gitsin 👍

Hal hareketlerinden buna takan biri gibi ise direkt sen buna takıyorsun ama bak ben daha önce ilişki yaşadım diye söyleyin

27 yaşınızdayken 21 yaşındaki ergenle nasıl ilişki kurdun yaa!!! Peki yargılamıyorum, o zaman bu ilişkinin arkasında dur; keyiflendim, eğlendim diye düşün. Kızlık zarına önem vermiyorsanız, kendiniz gibi düşünen bir erkek bulun. Şu anki sevgilinizin bakış açısı önemli. Bir süre sonra bunu anlarsınız. Haa şunu da söyliyim; bakir erkek neredeyse yok gibidir ama işte onların vücutlarında zar gibi bir şey yok. Binde 1 hariç iste erkeklerin diğer tamamının genelevlerde, eskortlarda, kız arkadaşlarında ilişki kurmuşlardır diye sanıyorum. Dürüst olun ve uygun şekilde arkadaşınıza söyleyin. Çok moda oldu kızlık zarı dikimi, ne diyelim daha. Bir de bunun vicdan azabı var, erkeğinizi kandırmak gibi.

27 yaşınızdayken 21 yaşındaki ergenle nasıl ilişki kurdun yaa!!! Peki yargılamıyorum, o zaman bu ilişkinin arkasında dur; keyiflendim, eğlendim diye düşün. Kızlık zarına önem vermiyorsanız, kendiniz gibi düşünen bir erkek bulun. Şu anki sevgilinizin bakış açısı önemli. Bir süre sonra bunu anlarsınız. Haa şunu da söyliyim; bakir erkek neredeyse yok gibidir ama işte onların vücutlarında zar gibi bir şey yok. Binde 1 hariç iste erkeklerin diğer tamamının genelevlerde, eskortlarda, kız arkadaşlarında ilişki kurmuşlardır diye sanıyorum. Dürüst olun ve uygun şekilde arkadaşınıza söyleyin. Çok moda oldu kızlık zarı dikimi, ne diyelim daha. Bir de bunun vicdan azabı var, erkeğinizi kandırmak gibi.
Hayır ben o zaman 21 yaşındaydım şuan 27yim. Sevgilim muhtemelen bakir bilemiyorum öyle söyledi bana da hiç o şekil yanaşmadı ellemedi yalnız kalsak bile

Karsinizdakinin size yalan soyledigini dusunun. Yasadiginiz sey sizi ilgilendiri bunu yargilayamayiz. Ama nasil ki bir erkek herhangi bir konuda yalan soylediginde elestrip kiziyoruz ayrilmaya falan kalkiyoruz ayni sey kadinin yalaniyla da alakali. Yalanla devam etmen bakire olup olmamandan daha önemli bence. Soyle kendi bilir bu yuzden ayrilirsa ayrilir. Evlenince farketse ayrilsa daha mi iyi ? Zar dikimi falan dusunmeyin buda bi yalan kandirmaca olur . Siz omur boyu kendinizi kandirirsinz , esinizde saf saf size inanir. Boyle yalan dolanla is ceviren bir kadin olmak mi hosunuza gider durust olmak mi ?

Karşınızda türk erkeği olmasa yalan söyleme falan derdim ama karşındaki türk erkeği, doğruyu söylediğinde başına gelebilecek şeyler;
Benim için önemli değil deyip, sizden yararlanmaya çalışır sonra kaçar gider ya da herkese bahseder vs...
İyi ihtimal evlenirsiniz ama her dara düştüğünde her kavganizda bu gelir aklına size hayati dar eder
Ya diğer bir çok kadın gibi doktora gidip diktireceksiniz ki bu bence bir insanin kendine yapabileceği çok kötü şeylerden biri ya da bu adam ve bunun gibilere yol vereceksiniz.
Kimene geçmişinizden

Kendi bakir ve bakire birini istiyor diye neden yobaz olsun kendi tercihidir. Ilk kabul edip sonradan sorun cikartirsa o zaman yobaz olur bence. Insanlari neden hemen yobaz diye yaftaliyorsunuz ki?
Kendisi bakir olabilir. O bakir diye karşıda ki bakire olacak diye bi kural yok. Bu kafadan çıkın bence. İnsanları ilişkiye girmiş ya da girmemiş diye ayırmak çok komik ve yobazlık . Bence yobaz yobaz yobaz. Çevremde böyle kişileri asla tutmam .

Sizi gercekten seven kisi, sirf bakire degilsiniz diye sizden ayrilmaz

Geçmişinizde ki olaylari geleceginizde ki kişilerin bilmesinin gerekli olmadığını düşünüyorum, söylemek zorunda değilsiniz, dini boyuta gelirsek tovbe ettim diyorsunuz, günahınız sizinle iyi kötü farketmeksizin tüm amellerinizi Allah dışında kimsenin bilemsine gerek yok, tövbe denilen şey eğer samimiyse o günahı siler atar ve ayrıca gunahlari başkasına şahit etmenin manası yok.

Bu kaç yaşinda peki👀

X