lütfenn okuyun yardımcı olun bana,durumum çok acil:(((

brcnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
80
0
Arkadaşlar ben geçen sene ameliyat oldum ama hiç memnun kalmadım waadedilen şekille alakası yok bide burun derin kalın dedi dr tmm tekrar yapıcaz dedi ama burnunun ucunu yapıcaz dedi. En son kontrolüm ameliyatın 6.ıncı ayında olduğu için pek bişi diemedim ama şimdi tam bi sene oldu ve yüzümle çok alakasız bi burun çıktı ortaya:KK43:( ben bu ay yine gidicem kontrole ve ikinci ameliyatı kararlaştırıcaz. Fakat bnm kafamda bazı sorular war sizinle paylaşmak istiorum bana yardımcı olursanız çok sewinicem...
birincisi dr benden ikinci ameliyat için para isticekmi acaba? ikinci ise ben bu ameliyatta istediğim burun şeklini söylesem böle bişeyi isteme hakkın yok dermi bana acaba?? offfff ya yoruldum artk bunları düşünmekten dr uma güveniorum aslında ama yinede korkuorum ters bişi sölücek die

canım,doktorun eğer düzeltmeyi kabul ettiyse para talep edilmiyor diye biliyorum.Kendi doktoruna revizyon olan hiçkimse doktora bikez daha para vermedi burda.Başka doktora olacaksan tabiki ücretini ödüyosun. Ama bence çekinmeden sor doktoruna sonuçta bu önemli bişey ve çekinecek bi durum yok ortada.Ne istediğinide anlat,2.yi olacaksın sonuçta ve buda iyi olmazsa 3. ameliyat dahada zorlar seni. O nedenle hiç korkmadan kafandakileri sormalısın bence. He eğer hayır ben öyle yapmam üzerinede para alırım derse ki bu küçük bi ihtimal-sende bikez daha düşünürsün.Ama canım inan sorularının cevabı doktorunda.çekinecek bişey yok

saol cnm haftaya dr umla görüşücem inş bana olumlu yaklaşır yoksa tam bi hayal kırıklığı olcak bnm için

inşallah canım ya.Ama kesinlikle çekinme bence.Kafana takılan herşeyi uygun bi üslupla sor.Önemli bi olay bu çünkü.ınşallah istediğin gibi olur herşey.bu arada kim doktorun?

Beni yanlış anlama canım ama belki şuan ki burnunu da bu çekincelerin yüzünden beğenmiyorsun.. Doktorunla açık açık konuş ne söyleyebilir ki sonuçta sen parasıyla yaptırdın ve memnun değilsin...

eet doru sölüosun cnm ne istediğimi tam anlatamadım sanırım ama bu sefer topumla tüfeğimle gidiorum:)) hazırlandım güzelce hakkımı arıycam guclubacismile

brcnn benim kardeşimde ikinci ameliyatını oldu,kesinlikle para talep etmedi doktoru,istanbulda çok ünlü bi özel hastanede yaptı hemde.hastane ücretini dahi almadı.ayrıca burda madur olan sensin ve de bu burun yani,tabiki ne istediğini söliceksin.

Çok iyi cesaret. Sonucundan beğenmediğin doktora ikinci kez burnunu emanet edeceksin. Cesaretini kırıyorum belki ama bence bir daha düşün. Bedava olacak diye aynı doktora olup tekrar bir hayal kırıklığı yaşarsan bunun bedeli çok daha ağır olur.

Ha birde resim koy. Bizde bakalım yorum yapalım belki de kendi kuruntundur. Belki de çok fazla birşey umud ettin. Burda burnum çok kötü deyipte resimlerinde çok hoş olan bir sürü hatun var. Biz kadınlar bazen durumu olduğundan fazla abartıyoruz.

doktorum kkb uzmanı olduğu için hrşeyi açıkça sölücem eğer yapamıycaksa bnm isteklerimi ztn olmam bu saatten sora. para biriktiririm en kötüsü ilerde olurum dimi... ama doktor seçimi çok önemli kızlar gerçekten ben hiç araştırma yapmadım.ama en kötüsü çok ii bi hastanede oldum ve çok ii bi doktora, sanırım bende şaştı öle düşünüorum

canım albümünde resmini gördüm,gerçekten kötü görünüyor,eyri duruyor.seni çok iyi anlayabiliyorum,bende amelyatımdan hiç memnun kalmadım önden bakılınca domuz burnu,yandan bakılınca pinokyo gibiyim.her gören eski burnun daha güzeldi diyor.şuan başka doktorları araştırıyorum canım,burnumu bu hale getiren doktora saçımın telini bile bidaha elletmem.bence sende iyi düşün derim.ben ilk amelyatta fazla araştırmadım,şimdi çok pişmanım aynaya bakamıyorum bile.

ne kdr kötü durumumuz ya güzel olsun die emanet edioruz kendimizi ama böle sonuçlanınca insan çöküntüye uğruo.sanırım fazla kaile almadılar bizi,aslında böyle doktorları görewden alsalar ne ii olur

elacım kardeşin ikinci ameliyattan memnunmu? brz olsun istediğini yapabildi doktor

tatlişkom çok memnun hemde,dün kardeşimin resimlerini ekledim albümlerde,bak kendin karar ver istersen canım.ben sana davet gönderiyorum,özel albümde çünkü.bence kusursuz oldu canım.

ayy gerçekten çok güzel olmuş cnm :)) çok sewindim kardeşin adını inş darısı bnm başıma yaa

brcnn ben de 2. ameliyatımı oldum. ben kendi doktoruma emanet edemedim bir daha burnumu, çünkü burnumun kötü görüntüsüne iyi diyen bir dr ikincide ne yapabilirdi bilmiyorum. burnun iyi değil ama çook kötü değil revizyonda başarılı bir doktor aramalısın bence. ben tercihimi emre ilhandan yana kullandım. çok şükür çok memnunum. sen de istersen bir görüş. hatta benim gibi 7 doktorla görüş:) inşallah en iyi ve kolay şekilde atlatırsın bu durumu. sormak istediğin bir şey varsa seve seve yardımcı olurum. sevgiler...

peki cnm emre ilhan ne kadara yaptı senin burnunu. çok pahalıysa gidememki

doktorum kkb uzmanı olduğu için hrşeyi açıkça sölücem eğer yapamıycaksa bnm isteklerimi ztn olmam bu saatten sora. para biriktiririm en kötüsü ilerde olurum dimi... ama doktor seçimi çok önemli kızlar gerçekten ben hiç araştırma yapmadım.ama en kötüsü çok ii bi hastanede oldum ve çok ii bi doktora, sanırım bende şaştı öle düşünüorum[/Q

doktorun kim peki

X