maalesef negatif ve adette yok :(((((((((((((((

aynen canım yaa dun adet olmam gerekıyodu olmadım hala test yaptım negatıff bılmıyorum ne yapamam lazım

Bazılarında test hemen Çıkıyo yada adetten Öncede Çıkan oluyo ama genelde 1 hafta geÇmesı gerekıyo galıba okuduklarımdan arkadaŞlardan Öyle bılıyorum

Merhaba,
Sizler sanıyormusunuz ki iyi niyetle buraya mesajlar bırakılıyor, defalarca uyardım ürün hakkında bilgi verin diye sonuç sıfır hala telefonlar msnler veriliyor. Lütfen bu tür yazılara itibar göstermeyin açıkçası ben bu iyi niyete inanmıyorum. Kendisine de bunu ifade ettim. Hiç kimse bu kadar iyi olamaz...
Böyle bir ürün varsa Ürünün adı yazılır, içeriği yazılır ürün tanıtılır. Neden sürekli iletişim bilgileri isteniyor lütfen biraz akıllı davranın.
Sitenin bu amaçla kullanılmasına izin vermeyeceğiz bilginize...

Haklısın Şekercım Özelden de Çok bÖyle msn adresını ısteyen oldu artık tamam demekten baŞka bıŞı gelmıyo

BÖyle kıŞılerle pek ırtıbata geÇmemek gerekıyo ve bu karbeyaz arkadaŞla daha Öncede hıÇ yazıŞmadım

AdetımıngeÇ gelmesının sebebı yumurtaların Çok bÜyÜmesı olmuŞ hem klomen kullandım hem duphaston hemde glukofen dıye bır ılaÇ ıÇtım onlarda Çok bÜyÜmelerıne neden olmuŞ

ay ya benimde geçti adet bu sabah yaptım negatih. geçen ay 23 ağustosta olmuştum. rahimde kist var benim acaba omu geçiktirdiki

canım zaten dokorum biliyo ksit olduğunu ve sorun yok dedi. kalırısn dedi çünkü yumurtalıkta değil kist rahimde.

kızlar tedavi devam ediyor bugün çatlatma iğnesi vuruldum inş.çatlar olmazsa salı günü tekrar vurulcam

kızlar ya benm reglm geçeli 16 gün oldu hala olmadım 10. gün kan testi yaptrdm negatfti hala hamiş olma ihtimalim warmııı lütfenn cew wern yaaa bidaha kan testi yaptırmalımıyımmm

X