MAD BAYAN ERKEK DOLDURMA PARFÜM

kirass

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
483
405
Slm kızlar 3 gündür üst üste değişik şubelere gidip kokladım arkadaş tavsiyesi üzerine. bir de şu an kampanya varmış iki şişe alana.
kendime çok kolay seçtim.
kalıcılığı çok güzel. bayanda good girl, hypnose, ysl black opium, la vie est bell orjinalina çok yakın çok beğendim.
eşime almak istiyorum . nerdeyse bütün erkek parfümlerini denedim. karar veremiyorum
bir el atıp yardım eder misniz
---armani stronger with you
---212 vip men
ikisi arasında kaldım.

Geçen gün görmüştüm bende ama hiç girip denemedim. Lancome hypnose benziyor demek. Bir deneyim bende.. kaça aldın canım?

Geçen gün görmüştüm bende ama hiç girip denemedim. Lancome hypnose benziyor demek. Bir deneyim bende.. kaça aldın canım?
İki tanem 50 lik şişe 60 tl iki tane 100 lük şişe 90 tl dükkanda
Ama İnternet sitesinden aldım ben
bir indirim kodu var onu yazınca 10 lira daha düşüyo 50 80 oluyor kodu burdan yazarım almak isteyem oluraa :KK66:
Hypnose baya güzeldi
Ysl blac opium bende orjinali var aynısıydı
Kalıcılığı da çok iyi

Bu arada öğlen boynere gittim ikisi arasında kaldığım erkek parfümlernin orjinalini kokladım.
Kızlar armani because it s u bayan parfüm
Armani stronger with you erkeği
İkisi de öyyle güzelki deneyin derim
Ama ben 212 vip aldım mad dan eşime
Anneme de ysl black opium dün sipariş verdim
İş yerndeki arkadaşlarım benden önce aldılar çok memnun kaldılar böylelikle bende heveslendim
One milyon ve lady milyon aldı birisi 100 lük
Diğeri olympia sanırım adı poco nun, good girl aldı
Eşine de hermes ve chanel blue aldı 50 lik hepsi
Bu insanlar aynı parfümlerin hep orjinalini kullanan insanlar çok memnun kaldılar
Odaya gelince tabi bende hepsini kokladım özellikle good girli çok beğendim
Kadın şimdi olympia yı kullanıyo ama bi geçiyo koku rüzgarı esiyo arkasından

Kardeşim Leventte bir avm deki Mad'den parfüm alacaktı, ben aldirmamıştım geçen ay.Subeden şubeye değişir mi bilmiyorum ama orjinallerini kullandigim parfümlere baktım,tutturmuslar mi diye merak ettim alakası yoktu. Addict alakasizdi zaten orjinale benzerini hiçbiri yapamiyor.Coco mademoiselle ve Zen beğenmedim. Kardesim hugo boss veya davidoff cool water alacaktı, Dp parfüm açık ara daha güzel yaptığı icin caydırdım valla:) Inşallah sizin aldığınız parfümler ve şube konusunda şansınız yaver gider:dua::KK200:

İki tanem 50 lik şişe 60 tl iki tane 100 lük şişe 90 tl dükkanda
Ama İnternet sitesinden aldım ben
bir indirim kodu var onu yazınca 10 lira daha düşüyo 50 80 oluyor kodu burdan yazarım almak isteyem oluraa :KK66:
Hypnose baya güzeldi
Ysl blac opium bende orjinali var aynısıydı
Kalıcılığı da çok iyi
Bende Ankarada görmüştüm mağazasını. Bakalım bir dahaki gidişimde deneyim hypnose’u mağazasında. :anneadayı:

Mad parfüm den kuzenim hypnotic posion kullaniyordu ve ona cok yakisiyordu ben zev ve chanel tendre aldm alakasi yoktu zen ilk basta benziyo amaa sora sifir kaliclik mad tavsiye etmem eskiden 5 sene once filan iyidi suan su gbi resmen. Loris mad eyfel ve royal bunlari sevemedm
Dawid walker in birazz gderi var :) bide d&p iyi bargello da iyi amaa bazi kokulari bana alerji yapıyor. Suan aklimda 3 marka var
Athena
Qlife
Sansiro

Kızlar almadan önce keşke okusaydımmm
Acaba orda kullandırdıkları testerlar mı kalıcı ki
Bende ürünleri aldım geldi
Kokladım su gbi sanki bayan alakası yok
Aradım hemen sitesinden numarayı bulup
Hepsi aynı fabrikadan çıkıyo farklı değil ama
İstediğiniz yerden değiştirebilirsiniz dediler
Değiştirdim, hediye almıştım zaten kendim kullanmıycam. Bakalım kullananların yorumu nasıl olcak

X