Magniyle sahura dogru

Oh çok güzel olmuş bundan sonra inşallah biraz dikkat ederler birde hala senden krem bekliyor şimdi kremini sürsün 🤣
Eşine de kötü davranma normal ol hiç arani bozma canım
Aynen ya bu kadar vurdumduymazlik fazla degili sinir bozucu onceden atesi fitilliyor
Sonra bisey olmamis gibi devam ediyor
Valla korkunc

Tüm bunlara kayınvaliden sana böyle hissettirdiysek kusura bakma kızım, hiç olur mu öyle şey demedi mi?

Ayy resmen bir tabak yemeği hamile gelinlerinden esirgiyorlar. Sen gitmeyince eşinin boğazından nasıl geçiyor ya? Onlar orada akşam yemeği yerken, sen evde ne yiyorsun? Bana kocam böyle yapsa var ya onu rezil ederim, bu kadar düşüncesizlik olamaz ya
Oruç tutmuyorsun diye akşam yemeği yemese de olur düşüncesi gerçekten çok incitici
Bu arada kocan da ilk 2 gün yediğin laflardan sonra oraya gidip maqni gelmiyor diyeceğine, anne 1 tabak yemeği benim karımın burnundan getirdiniz gelip yardımcı olamadı diye, karımın olmadığı yerde benim işim yok. O evde tek başına yemeksiz dursun bende gelip burada yiyeyim öyle mi? Bu hangi vicdana sığar, beni çağırma biz başımızın çaresine bakarız bir yumurta da kırar yeriz deseydi...

Bence burada hatalı olan sadece kv ve kp değil. Geçenlerde benim kv de eşimi bir iş için çağırdı ve gel yemeğini de burada ye dedi. Bende telefondan duydum, yanındaydım.Eşim hemen tepki gösterip ne demek gel burada ye, ben tek miyim ki diyip kızdı annesine ve gidip işi halledip annesinin tüm ısrarına rağmen ağzına tek lokma koymadan geldi geri. Kayınvalide eşimin tepkisini görünce yemeği kaba doldurup zorla vermiş, beni de arayıp kusura bakma yemek gönderdim vs vs diye bir saat gönlümü almaya çalıştı. Ben de hayır yemiyorum, çağrılmadığım yemeği ben ağzıma koymam dedim. Tepkiyi gelinlerden değil, oğullarından alınca direk geri vites yapıyorlar.
Iste bu Bende esimden bunu istiyorum benim tepkim farkli senin tepkin farkli diyorum ama benim numaraci aglayinca dayanamiyor
Ya zaten sucu esimde buluyorum ama onunla kavga dahi etmek istemiyorum onlar yuzunden cok biktim

Hayir 😅sozum soz gitmedim
Gitmemekle en dogrusunu yapmişsin canim.
Kv ye söylediklerin de çok yerinde cümleler olmuş.
Eşinin bu konuşmanin ardina gitmesi tam bir fiyasko, ben bile üzüldüm burda okuyunca.
Senin bu konuşmanin ardina gitmeseydi, kari koca ortak tepki vermis olurdunuz şahane olurdu.
Neyse gitmis bir kere umarim bir daha gitmez.

Ben de ilk bebeğimi kaybedince oğlumda çok korkardım. Bir şey olur korkusuyla sesim dahi çıkmazdı. Ama doğumdan bir süre sonra tam tersi oldum. İnsan hamileliğinde olan hiçbir şeyi unutmuyor. Bir de kayınpeder kaynanana öyle laflar edebilir onların sorunu. Sen kızı değilsin gelinisin. Zaten kızı olsaydın her gün gelip işini yapıp yemeğini yapardı. Neyse seni üzmeyeyim. Geçiyor bu günler. Sonra boşuna üzülmüşüm, takmışım diyeceksin. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Gitmemekle en dogrusunu yapmişsin canim.
Kv ye söylediklerin de çok yerinde cümleler olmuş.
Eşinin bu konuşmanin ardina gitmesi tam bir fiyasko, ben bile üzüldüm burda okuyunca.
Senin bu konuşmanin ardina gitmeseydi, kari koca ortak tepki vermis olurdunuz şahane olurdu.
Neyse gitmis bir kere umarim bir daha gitmez.
Onun gitmemesi icin gitme diye tepki gostermiyorum istiyorum ki kendi anlasin
Yok olmuyor zaten gitme desem ne fayda onlar gelsin diyorlar yok takma yok uzulme hep bir bahane olarak algiliyorum
Bizim boyle buyuk kavgalarimiz olmaz ailesi olmasa onun bu saygi adi altinda annesine babasina bagliligi yormaya basladi beni

Ben de ilk bebeğimi kaybedince oğlumda çok korkardım. Bir şey olur korkusuyla sesim dahi çıkmazdı. Ama doğumdan bir süre sonra tam tersi oldum. İnsan hamileliğinde olan hiçbir şeyi unutmuyor. Bir de kayınpeder kaynanana öyle laflar edebilir onların sorunu. Sen kızı değilsin gelinisin. Zaten kızı olsaydın her gün gelip işini yapıp yemeğini yapardı. Neyse seni üzmeyeyim. Geçiyor bu günler. Sonra boşuna üzülmüşüm, takmışım diyeceksin. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
Evet tam bu hamilelik korkusu beni basli basina sarsiyor kendimi sakinlestirmem zaten cok zor herkes sakin gecirir ama ben hep korkuyla atlattim Birde boyle seyler olunca daha da stres cogaliyor
Allah biliyor ya unutmam zaten
Ben kimseden birsey beklemiyordum ama yani bir kap yemek icinde olay buyuyorsa bir dur demek gerekiyordu

Yok olmuyor zaten gitme desem ne fayda onlar gelsin diyorlar yok takma yok uzulme hep bir bahane olarak algiliyorum
Bizim boyle buyuk kavgalarimiz olmaz ailesi olmasa onun bu saygi adi altinda annesine babasina bagliligi yormaya basladi beni
Gitsin oglu ne takıyorsun..bosver sen kocanla gecime bak .. bi gun geldiğinde ah of yap kalkamıyorum vs naz et. Korkut gözünü :KK48:

Gitsin oglu ne takıyorsun..bosver sen kovanlar gecime bak .. bi gun geldiğinde ah of yap kalkamıyorum vs naz et. Korkut gözünü :KK48:
Yarin da giderse sakin kalirim napim aman ekmeklerine yag suruyorum kavga kiyamet
Onlar mutlu ben delimiyim
Ayy cok cool oldum insallah dayanirim🥲

Gitme demek biraz fazla olur denmez de zaten.
Kendi düşünebilseydi keşke.
Biz ilk bir sene bu sorunu çok agir yaşadik.
Benim kv eşim bir gün gitmese hasta olup yataklara düstugunu iddaa edip agliyordu.
Eşim, annem beni ozlemis hasta olmus, agladi diyerek üzülüp annesinde gunlerce bazen haftalarca ,beni evde yalniz birakip annesinde yatiya kalan biriydi.
Çok sukur aştik aile sorunlarini ama çok yiprandik simdi kendi aramizdaki en kucuk seyi bile buyutup kavga cikarir oldum, otomatik oluyor tahammul seviyem azalmiş.
Senin esin bu kadar degil yazdiklarindan anladigim kadariyla.
Biraz zamanla kendine gelir.

Yarin da giderse sakin kalirim napim aman ekmeklerine yag suruyorum kavga kiyamet
Onlar mutlu ben delimiyim
Ayy cok cool oldum insallah dayanirim🥲
Zor gebelik geçiriyorsun evet gebeliğin tadını cikart .. ana oğul yesin icsin sana bulaşmasın. Oruc tutmuyorsun yanlis hatırlamıyorsam. Esin oruclu onada aci anasi pişirsin o yesin sen klas bi sofra kursanda anasının yerini tutmaz taş pisirse yer .. sende anne olacaksın. Kv onu 9 ay taşımış doğurmuş ... bu ramazanı böyle gecir seneye istesede gidemez sen daha kıymetli olursun çocuğunu ver kucagina keyfine bak .. takmaya değmez..

Gitme demek biraz fazla olur denmez de zaten.
Kendi düşünebilseydi keşke.
Biz ilk bir sene bu sorunu çok agir yaşadik.
Benim kv eşim bir gün gitmese hasta olup yataklara düstugunu iddaa edip agliyordu.
Eşim, annem beni ozlemis hasta olmus, agladi diyerek üzülüp annesinde gunlerce bazen haftalarca ,beni evde yalniz birakip annesinde yatiya kalan biriydi.
Çok sukur aştik aile sorunlarini ama çok yiprandik simdi kendi aramizdaki en kucuk seyi bile buyutup kavga cikarir oldum, otomatik oluyor tahammul seviyem azalmiş.
Senin esin bu kadar degil yazdiklarindan anladigim kadariyla.
Biraz zamanla kendine gelir.
Evet gunahini alamam benim esim sadece kirmak istemiyor ne o tarafi ne beni Allah korusun yatiya felan kalmiyor sukur
Normalde cok gitmez zaten ama ramazan da surzkli arayip oglum gel yok sen hayirsizsin gelmiyorsun kardeslerini aramiyorsun hep bir psikolojik baski onuda anlamaya calisiyorum ama tutumu bu olmamaliydi sonucta
Ben ona gitme diyemem ailesi
Kendisi bana dese karsi cikarim bunuda biliyorum bana kotu ona iyi ama cidden dedigin gibi tahammul seviyemiz dusuyor

Zor gebelik geçiriyorsun evet gebeliğin tadını cikart .. ana oğul yesin icsin sana bulaşmasın. Oruc tutmuyorsun yanlis hatırlamıyorsam. Esin oruclu onada aci anasi pişirsin o yesin sen klas bi sofra kursanda anasının yerini tutmaz taş pisirse yer .. sende anne olacaksın. Kv onu 9 ay taşımış doğurmuş ... bu ramazanı böyle gecir seneye istesede gidemez sen daha kıymetli olursun çocuğunu ver kucagina keyfine bak .. takmaya değmez..
Bugun takmiyorum insallah yarinda boyle olurum 😅
Ya dort dortluk sofra felan degil konu zaten israrlarina dayanamiyor
Oraya da gitsek sanki cok senlikli bir iftar sofrasina oturuyoruz sohbet yok muhabbet yok ne anliyor anlamadim
Kendi evimiz daha rahat

X