Magniyle sahura dogru

:KK48: Adam onu seviyor işte . Senin derdin gitmesi biliyorum . Seneye gitmicek iste..
Bugun takmiyorum insallah yarinda boyle olurum 😅
Ya dort dortluk sofra felan degil konu zaten israrlarina dayanamiyor
Oraya da gitsek sanki cok senlikli bir iftar sofrasina oturuyoruz sohbet yok muhabbet yok ne anliyor anlamadim
Kendi evimiz daha rahat

Yok hayir evde de yiyoruz bazen bir gunde bazen iki gunde gidiyor
O basindan beri beraber annemler de ve annesigilde yemek istiyordu ama ben gitmedikce kaldi
Bir an her gün gidiyor sandım😂 Gerçi 1-2 günde bir gitmesi de bana mantıklı gelmiyor, evde yemeğiniz varken karı-koca oturup yiyin işte, valla ailesine düşkün olanlar alınmasın fakat anneme bile gün aşırı gitmekten sıkılırım, sütten kesilmemiş bebe gibi😬
Eşiniz gidince stres yapmamak için siz de kendi annenize gidin, dışarıda kendinize yemek ısmarlayın, uzatın ayaklarınızı keyifli bir film açın seyredin.

Evet gunahini alamam benim esim sadece kirmak istemiyor ne o tarafi ne beni Allah korusun yatiya felan kalmiyor sukur
Normalde cok gitmez zaten ama ramazan da surzkli arayip oglum gel yok sen hayirsizsin gelmiyorsun kardeslerini aramiyorsun hep bir psikolojik baski onuda anlamaya calisiyorum ama tutumu bu olmamaliydi sonucta
Ben ona gitme diyemem ailesi
Kendisi bana dese karsi cikarim bunuda biliyorum bana kotu ona iyi ama cidden dedigin gibi tahammul seviyemiz dusuyor
Tahammül kalmiyor bir zaman sonra A dese yapistiriyorsun lafi 😬
Psikolojik baski yapiyor , eşinin tavri şu an iki taraf da kirilmasin tavri.
Ramazan bitince normale dönerlerse iyi olur

Bir an her gün gidiyor sandım😂 Gerçi 1-2 günde bir gitmesi de bana mantıklı gelmiyor, evde yemeğiniz varken karı-koca oturup yiyin işte, valla ailesine düşkün olanlar alınmasın fakat anneme bile gün aşırı gitmekten sıkılırım, sütten kesilmemiş bebe gibi😬
Eşiniz gidince stres yapmamak için siz de kendi annenize gidin, dışarıda kendinize yemek ısmarlayın, uzatın ayaklarınızı keyifli bir film açın seyredin.
🥲yemin ederim ben kadin basimla bu kadar anneci degilim sikiliyor insan evini ozluyor bunun bu anne baba aski beni yoruyor
Ne sutu varmis cidden kesemedi
Evet tam olarak oyle yapmak istiyorum kafama gore takiliyim en azindan stres olmaz 😂

Tahammül kalmiyor bir zaman sonra A dese yapistiriyorsun lafi 😬
Psikolojik baski yapiyor , eşinin tavri şu an iki taraf da kirilmasin tavri.
Ramazan bitince normale dönerlerse iyi olur
Evet tahammul seviyem sifir valla biktim hepsinden
Ramazan bitince normale donuyor nasil oluyorsa
Seytan bir ay bagli ama bize noluyor bilmiyorum 🥲
Tavrinida takmiyorum acikcasi oda biliyor inat edersem yapmam unutur iki gune gidelim demeyi

Bence eşinizin ailesine gitmesine bir şey demeyin. Tamamen size hak veriyorum her konuda ama yarın bir gün ailesini kaybeder bir şey olur üzülür. Size karışmıyor en azından, o da ailesi de laflarınızı dinliyorlar en azından, vurdumduymazlar buna rağmen ama olsun, belki de görgüleri bu kadar. ama sonuçta onun da ailesi onlar iyisiyle kötüsüyle.

Bence eşinizin ailesine gitmesine bir şey demeyin. Tamamen size hak veriyorum her konuda ama yarın bir gün ailesini kaybeder bir şey olur üzülür. Size karışmıyor en azından, o da ailesi de laflarınızı dinliyorlar en azından, vurdumduymazlar buna rağmen ama olsun, belki de görgüleri bu kadar. ama sonuçta onun da ailesi onlar iyisiyle kötüsüyle.
Evet boyle sakin dusununce bende boyle dusunuyorum
Zaten ona hic demedim git veya gitme sadece biraz bir tavir koyar sandim olmadi

Magni eşine hiç sordun mu "bebekler doğduktan sonra da bütün ramazanı böyle mi geçireceksin, yoksa artık senin de ramazanı beraber geçirmen gereken bir ailen olduğunu anlayacak mısın?" diye.
Gelecek ramazanın yolunu şimdiden yap derim ben. Bebelerle seni evde bırakıp anasına gitmeye ya da hepinizi anasına taşımaya kalkışamasın.

Hunharca yiyen biride degilki
Amac ailesini gormek yemek bahane yemin ederim evlenip de surekli anne evini ozleyen gelirler gibi 😬
En gıcık kaptıgim tip evlenene kadar kıymet bilmezler evlendikten sonra ahh fedakar anam cilekes babam minnoş kardeşim derler ..bu tipler hayatları boyu mutsuz olmaya mahkumlar çünkü yanlarındakinin kıymetini hep kaybedince anliyorlar

Magni eşine hiç sordun mu "bebekler doğduktan sonra da bütün ramazanı böyle mi geçireceksin, yoksa artık senin de ramazanı beraber geçirmen gereken bir ailen olduğunu anlayacak mısın?" diye.
Gelecek ramazanın yolunu şimdiden yap derim ben. Bebelerle seni evde bırakıp anasına gitmeye ya da hepinizi anasına taşımaya kalkışamasın.
Yemin ederim harikasin aklima dahi gelmemisti sorcam bu soruyu
Ay o zaman hic gidemem kusura bakmasin
Cocuk olunca da kurtulamayacaksam ne zaman kurtulcam ben bunlardan 😅
Birde kendi tek basina giderse ben bebelerle simdiki kadar sakin kalamam acikcasi aile kavramini ogrenmeli artik

En gıcık kaptıgim tip evlenene kadar kıymet bilmezler evlendikten sonra ahh fedakar anam cilekes babam minnoş kardeşim derler ..bu tipler hayatları boyu mutsuz olmaya mahkumlar çünkü yanlarındakinin kıymetini hep kaybedince anliyorlar
Bende boyle soyledim ölunce mi farkedeceksin beni ben bunu bir secim olarak goruyorum ve sen aileni sectin
Hayir isin can alici kismi su
11 ay hergun gorusmeyiz haftada bir belki on gunde bir neden Ramazanda boyle oluyor cidden cozemedim

Ben hamileligimi hasta gibi gecirirken kocam yanimda olmali, nettt.

Hani hastalikta sagliktaydi? Benim hastaligimda zor durumumda bu zorlugu benimle beraber aşmayacak adami koca diye yanimda, yatagimda tutmam bu da cok net.

Ben evde aç biilaç durumdayken, beni oyle bırakıp da annesine bal börek yemeye gidecek vicdanda bi adamcığın soyadini taşımaktan zul duyarım.

Benimle gerekirse kuru ekmek yemeyecek, adam olup evde iki corba karistirmayacak, ya da disaridan biyerden soylemeyecek, en kotu annesinden yemek alip ona butce verip eve getirip benimle yemeyecek , bunlari yapmak yerine kosa kosa ana kucagina kosup koca gobegini doyurup, elini kolunu sallayarak rahat rahat eve gelen kucuk cocuga Erkek Koca diyemem.

Konu sahibi tek suclu kocan. Benim kocam bunu asla yapmaz, yapamaz. Dogal olarak da boyle sorunlar yasamam.
He yaparsa da bir degil iki degil hergun boyle olursa artik kocam olmaz.

Bir kac gundur annemlerdeydik
Bugun napacak bende bilmiyorum 😅
Hani hastalikta sagliktaydi? Benim hastaligimda zor durumumda bu zorlugu benimle beraber aşmayacak adami koca diye yanimda, yatagimda tutmam bu da cok net.

Ben evde aç biilaç durumdayken, beni oyle bırakıp da annesine bal börek yemeye gidecek vicdanda bi adamcığın soyadini taşımaktan zul duyarım.

Benimle gerekirse kuru ekmek yemeyecek, adam olup evde iki corba karistirmayacak, ya da disaridan biyerden soylemeyecek, en kotu annesinden yemek alip ona butce verip eve getirip benimle yemeyecek , bunlari yapmak yerine kosa kosa ana kucagina kosup koca gobegini doyurup, elini kolunu sallayarak rahat rahat eve gelen kucuk cocuga Erkek Koca diyemem.

Konu sahibi tek suclu kocan. Benim kocam bunu asla yapmaz, yapamaz. Dogal olarak da boyle sorunlar yasamam.
He yaparsa da bir degil iki degil hergun boyle olursa artik kocam olmaz.
Zaten hep soyluyorum ya hak veriyorum ben basindan beri takildigim durum kocam
onlar aradikca bir hayir bir Evet asla tam net konusamiyor
Ha beni evde ac birakmiyor ama ben buna ragmen sinir oluyorum
Genellikle gidecegi zaman beraber yemek yapariz veya beni annemlere birakir ki ben bunu da istemiyorum ama beni dusunmeme gibi bir durumu yok
Dedigim gibi ben gene de iki tarafin da gonlu olsun diye cabaladigo icin sinir oluyorum
Ve katiliyorum dediklerinize
Ama artik kavga etmek istemiyorum onlar yuzunden kavga etmek hosuma gitmuyor

Bir kac gundur annemlerdeydik
Bugun napacak bende bilmiyorum 😅

Zaten hep soyluyorum ya hak veriyorum ben basindan beri takildigim durum kocam
onlar aradikca bir hayir bir Evet asla tam net konusamiyor
Ha beni evde ac birakmiyor ama ben buna ragmen sinir oluyorum
Genellikle gidecegi zaman beraber yemek yapariz veya beni annemlere birakir ki ben bunu da istemiyorum ama beni dusunmeme gibi bir durumu yok
Dedigim gibi ben gene de iki tarafin da gonlu olsun diye cabaladigo icin sinir oluyorum
Ve katiliyorum dediklerinize
Ama artik kavga etmek istemiyorum onlar yuzunden kavga etmek hosuma gitmuyor
Beraber yemek yapıyorsanız neden beraber yemiyorsunuz? Magni sen sürekli onlar yüzünden kavga etmek istemiyorum diyorsun ama asıl problem onlar değil, eşin... Umarım biran önce bunun farkına varırsın.
Sen annene, ben anneme durumu da pek hoş değil açıkçası.

X