Makatta çatlak, Anal Fissür ameliyatı olanlar

Uzerinden hayli zaman gecmis fakat hikayeniz bana ameliyat icin cesaret verdi. Paylasimlariniz icin cok tesekkurler. Uzun vadede sikayetleriniz tamamen gecti mi, halen memnun musunuz?

8 ay cektikten sonra dun ameliyat oldum. Kapali lis ameliyati yapildi. Skin tag denilen nobetci memeyi ve 2 tane de polip almislar. Sabah tuvalete de ciktim. Oldukca sivi naturde oldu. Sadece belli belirsiz 1sizi hissettim. Su an agrim yok.

Carsamba ameliyat oldum. Bugun cumartesi. Sabah tuvaletimi yaparken aci oldu ama sonrasinda gecti. Diskilama eskiden inceydi simdi biraz daha kalin cikiyor. Dun kabiz gibiydim, bugun ishal gibi. Arasini bulamadim henuz. Sebze, meyve, corba ile besleniyorum. Kabiz olmaktan korktugum icin doktorun yazdigi laktasifi kullaniyorum. Bu defa da ishal oluyorum. Ishal de cok yakiyor. Sonucta catlak hala acik, ayrica yaninda alinan skin tag yarasi da acik ve bir de ameliyat kesisi. Sicak su banyosu yapmadim gunde 3 defa ilik dusla 5 dakika yikayip baticon suruyorum. Ogleden sonra kasinti basladi. Asiri kasinti oluyor. Iyilesme kasintisi oldugunu umuyorum. Otururken agri hissediyorum ameliyat kesisinin ustune. Insallah kisa surede iyilesme evresini atlatip sifa bulurum. Yumurtaligimdaki buyuk kistlerin bagirsaklara baski yapip duzenini bozabilecegini kabiza sebebiyet verebilecegini soyledi doktorum. Biraz iyilesince kistleri de aldiracam. Ozaman bagirsak sagligima da kavusabilecegimi dusunuyorum.

Bugun ameliyat olali 10.gun ve ameliyatin verdigi ufak tefek rahatsizliklar da bitti diyebilirim. Popomun ustune rahatca oturabiliyorum. Agri kesici almayi 2 gun once biraktim. Doktor kontrolde ameliyat yarasinin kapanmakta oldugunu soyledi. Kabiz kalmamaya dikkat etmelisin dedi.

Merhba arkadaşlarla bende iki ay oldu amliyat olali ama cok sukur iyim bir sorunum car surekli kalcamda bir ağrı var kasim kesildi onunla alakali diye dusunyorum gecermi arkadaslar amliyat cok guzel gecti herhangi bir sorunum olmadi disiki tutma gibi sorunlar yasamadim

Gecmis olsun. Bende de oldu. Ameliyattan sonra 1 ay kadar. Ama gecti.

Şu anki durumunuz nedir acaba? Ben de 4 ay önce ameliyat oldum ama iyilesemedim hiç. Hep ağrılarım oldu.Tekrar nüksetmiş olmasından korkuyorum. Küçük bebeğin var tekrar ameliyat olmak da istemiyorum.psikolojim çok bozuk. Sizin süreç nasıl seyretti bana yardımcı olur musunuz?

Şu anki durumunuz nedir acaba? Ben de 4 ay önce ameliyat oldum ama iyilesemedim hiç. Hep ağrılarım oldu.Tekrar nüksetmiş olmasından korkuyorum. Küçük bebeğin var tekrar ameliyat olmak da istemiyorum.psikolojim çok bozuk. Sizin süreç nasıl seyretti bana yardımcı olur musunuz?

Benimde 10 gun oldu ameliyat olali simdiki durumunuz ne basit fistul dedi bana doktor tek korkum nuks etmesi

Benimde 10 gun oldu ameliyat olali simdiki durumunuz ne basit fistul dedi bana doktor tek korkum nuks etmesi
Mrb. Gecmis olsun. Sorunlariniz agrilariniz ins. bitmistir. Benim sorunum fissurdu. Yani catlak vardi. Fistulden farkli 1 hastalik. Simdiki durumum cok sukur normal. Arada fazla olmasa da zorlansa da nuks olmadi. Ins. ebediyen bu sorunlarimizdan kurtulmusuzdur. Rabbim korusun.

Amin insallah tek korkumda o tekrarlamasi agrilarim yok denilcek kadar azaldi oturup kalkarken biraz zorlaniyorumm allahim insallah bukadariyla bitip gider işe de baslamam lazim

Nerde oldunuz şimdi nasılsınıx

Merhaba fissurden lis ameliyati mi oldunuz ve kime oldunuz ? Sonraki surec nasildi ? Ben iki gun sonra basinc kontrollu lis olucam kasin hepsi kesilmeuecek gaz gaita kacirmayim diye . Biraz korkuyorum sonraki surecten cunku fissure dokunulmayacak sadece kaslar rahatlayacak. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Merhaba siz lis ameliyati mi oldunuz fissur den? Ameliyattan sonraki surec nasildi? Kaslariniz rahatlayinca fissurunuz iyilesti mi iyilestiyse ne kadar surede iyilesti? Bir de kime oldunuz bu ameliyati? Tesekkurler.

Merhaba suan nasilsiniz? Fissurden lis ameliyati mi oldunuz? Kasinizi hepsi mi kesildi yoksa bir kismi mi? Bir de kaslar rahatladiktan sonra fissurunuz kendiliginden mi iyilesti?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…