Makina Ressamları

slm setenayay meslek taşız bende teknik ressamım çelik konstrüksiyon üzerine çalişiyom bı fabrıkada

slm hanımlar ben oklum bıttı 7 ay evde oturdum bi türlü iş bulamadım 7 ay sonunda elektronık şirketınde işe başladım sekreter olarak abıı proje oldugunda projede çiziyodum burda çalişirken mhasebe programıda ögrendım ama kendı meslegımı yapmak çok istiyordum ama bır türlü iş bulamıyodum neysekı 1.5 sene bu şirkette çaliştim daha sonra eşimin çaliştigi fabrıya ressam olarak işe başladım ve kendı meslegımı yapmaktan çok mutluyum tabıı çok yorucu ama herşeye ragemen kendı işimi yapmaktan mutluyum

slm flztanir bende ist dayım makina ressamlığı bitirdim ama bizim sektör de mimari projeler çiziliyor mühndis olarak makina mühendislerinin yetkisi geçiyor. doğal gaz borularının gaz debisine uzunluğuna göre çaplarını hesaplayıp igdaş şartnamesine göre projelendiriyoruz. bende burda ayrıca muhasebe işlerine maalesef bakıyorum aynı zamanda resmi ve gayri resmi muhasebeyide yütürütüyorum. teknik ressam olarak çalışırken aöf de bankacılık ve sigortacılığı bitirdim. tabi işverenler bu fırsatı kaçırmadı hooop muhasebede üsütüme. neyse yinede memnunum.

benim kardeşim de Gazi üniversitesi Makine Resim Öğretmenliği bölümünde okuyo..Çok zor bir bölümmüş valla Allah koalylık versin

benim kardeşim de Gazi üniversitesi Makine Resim Öğretmenliği bölümünde okuyo..Çok zor bir bölümmüş valla Allah koalylık versin

Bende makina resim kons.Bölümünden Gazi MRK öğretmenliğine geçiş yapmıştım.Deli gibi gitmedim.Çok pişmanım çooook..

merhaba arkadaşlar benim gibi makine ressamı olan arkadaşlar varsa tanışalım diyorum.
VARMISINIZ YOKMUSUNUZ

merhaba hoşgeldin cnmm bende tek makine ressamı benim zannetmeye başlamıştımm.

merhaba bende makina ressamıyım fakat çalışmıyor evde kızımla ilgileniyorum işimi severek yapıyordum çok özledim

Bende makine ressamıyım ama malesef mesleğime yönelik iş bulamıyorum hep angarya işler sıkıldım artık bu nedenle tecrübede kazanamadım, muhasebeci ve depocu oldum çıktım çok sıkıcı bir durum ben mesleğimi yapmak istiyorum yaa...

belli bir dönem muhasebe ve depo satın almaylada ilgilenmiştim şirket içindee gerçektende sıkıcı size hak veriyorum bizim bir mühendis arkadaşımız vardıı makina ressamlığına meraklıı bize iş vereceğine bizim işlerimizi yapardıı :)

X