Malatya veya Elazığda meme büyütme estetiği olanlar

Malatya ya da Elazığ da göğüs büyütme estetiği olanlar bana yardımcı olabilir mi doktor önerisi yapabilecek olan ve fiyatlardan bahsedebilecek olan var mı acaba
Araştırma Hastanesinde İhsan okur ve Fatih bey varmış ben onlarda yaptırmadım ama başarılı olduklarını çok kişiden duydum (eğer maddi durumun yoksa)
Özelde ise Ahmet arslan çok çok başarılı fiyatları biraz yüksek ama görüşebilirsin yine de. Ben ise yine özelde İsmet bingöle yaptırdım küçültme oldu benimki ama genel olarak şimdilik memnunum hiçbir sıkıntı yaşamadım kendisi de çok cana yakın bir doktor fiyatı da diğerlerine göre bayağı uygun

Araştırma Hastanesinde İhsan okur ve Fatih bey varmış ben onlarda yaptırmadım ama başarılı olduklarını çok kişiden duydum (eğer maddi durumun yoksa)
Özelde ise Ahmet arslan çok çok başarılı fiyatları biraz yüksek ama görüşebilirsin yine de. Ben ise yine özelde İsmet bingöle yaptırdım küçültme oldu benimki ama genel olarak şimdilik memnunum hiçbir sıkıntı yaşamadım kendisi de çok cana yakın bir doktor fiyatı da diğerlerine göre bayağı uygun
Yorumunuzu şu an okudum ve işin ilginç tarafı bugün İsmet bingolden randevu almıştım tesadüfen 😂 kendisi hakkında hiç bir bilgim yoktu biraz içimi rahatlattiniz

Merhaba bay olmuş siz yazalı meme küçültme ameliyatı kaç saat sürdü sonrası ağrı oldumu acaba kaç günde toprladınız

X