meme büyütme estetik

sesssnaop

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2024
5
1
21
merhaba ankara da meme protez estetiği olmak istiyorum. Fiyat alanlar önceden olanlar lütfen biligilendirirse 21 yaşındayım memelerim hiç yok dümdüz gerçekten dr.diren çelik duydum ama ne kadar fiyat biçer bilmiyorum ankarada yaptıranlar lütfen yazsın genel olarak ve ne kadar zamana randevu veriyorlar

Ben istanbulda 85000 tl ye yaptırdım özelde. Görüştüğüm ay içerisinde randevu oluşturdular.

merhaba ankara da meme protez estetiği olmak istiyorum. Fiyat alanlar önceden olanlar lütfen biligilendirirse 21 yaşındayım memelerim hiç yok dümdüz gerçekten dr.diren çelik duydum ama ne kadar fiyat biçer bilmiyorum ankarada yaptıranlar lütfen yazsın genel olarak ve ne kadar zamana randevu veriyorlar
Ben diren hocaya gittim ama Aralık ayı gibiydi 70.000 tl fiyat verdi ve çok kibar bir insan gidip görüşün ücretsiz idi gorusmesi fakat iki hoca arasında kalmıştım bir kararla diğer hocayı seçtim 80.000 oldum hemde

Ben geçen sene diren beye 40 bine olmuştum keşke bende başka bi hocaylada görüşseydim çok başarısız bir ameliyat geçirdim memelerim arasında büyük simetri farkı var sarkık olan memeyi dikleştirmeden silikon koydu doğal olarak daha çok sarktı memeler yaptığı başarısız ameliyatın arkasında durmadı benim hatam yok diyip hastasını suçlayan tavırla yaklaştı kesinlikle birkaç doktorla görüşün

Ben de Diren Çelikle görüştüm ama çok güvenemedim bilmiyorum enerjim tutmadı. Görüştüğüm doktorlar arasında en düşük fiyatı o vermişti ama ben Orhan Murat Özdemire oldum çok memnunum.

X