Tüp Bebek Merkezleri Malatya'da tüp bebek tedavisi görenler

Doğu fertil uğraş uçar. Gerçekten çok iyi bir doktor hasta yanlısı bir umut görmezse söyler gercekcidir . paran boşuna gitmez orada.bu merkeze gelmeden önce İnönü üniversitesi ne gittim oradaki doktor çok panik ubeyt beyde tüp bebek yaptirdim tutmadi elazigdaki hastaneyle anlaşmalı hiç memnun kalmadim . Sonra doğu fertile gittim keşke ilk başta haberim olsaydı da uğraş Bey'in yanına gitseydim kaç arkadasim gitti hepside uğraş. Beyden memnun ikizi olan çok var
Ben şuan ankaraya gidiyorum canım orda başlamaya karar verdik. İnönüye güvenemedik. Hayırlı olsun senin de insallaahh sağlıkla kucağına alırsın🤲

Ben Malatya’da Doğu Fertil’ de yaptım kesinlikle memnun kalmadım madden kısıtlı bir imkanınız varsa sakın gitmeyin para zaman umut kaybınız olur

Yumurta rezervi azdı benim . Çok iyi yapmissiniz canım. Zaten umutsuz birşey olsa söyler hoca emin olun

Bnde cumartesi uğraş uçara kontrole gitcem adet ortası diğer adete kadar belki tavsiyeleri falan vardır dedim sen napıyosun memnun kaldın mı
Doktordan çok memnunum biz kadınlara tüp bebek tedavisinde çok yükleniliyor doğal olarak onun verdiği hormonsal sıkıntıların dışında başka bir problemim olmadı

11 tane toplandı 1 tanesi kalitesizmiş ona işlem yapılmamış 10 tane yumurtadan 7si döllendi Cumartesi günü 1 transfer edildi diğerleri donduruldu şuan pozitif sonucu bekliyorum iyi dediler embriyolar için peki sizin
38 yumurta toplandı 25 i döllendi 2 si sadede 5 güne gidip blast embriyo oldu donduruldu haziranda transfer pcos olduğum için rahim dinlendirme kaçıncı gün. Embriyosu sizin Duam sizinle hayırlı haberlerinizi bekliyorum. Yaş kaç kaçıncı deneme

38 yumurta toplandı 25 i döllendi 2 si sadede 5 güne gidip blast embriyo oldu donduruldu haziranda transfer pcos olduğum için rahim dinlendirme kaçıncı gün. Embriyosu sizin Duam sizinle hayırlı haberlerinizi bekliyorum. Yaş kaç kaçıncı deneme
Yumurta toplama Salı olmuştu Cumartesi transfer oldu 5.gün embriyosu mu oluyor yaş 34 buarada 5 yıl önce Antep’te tüp bebekle sahip olduğum bi oğlum var ikinci tüp bebek denemem. Yine Antebe Ruşen Atmaca hocaya gidecektim yol çok uzun diye vazgeçtik Doğu Fertili araştırdım yumurta toplamamı Uğraş hoca yaptı transferi Denizhan hoca inşallah burasıda uğurlu gelir oğlum kardeş istiyor teşekkür ederim güzel duanız için inşallah sizinde güzel sonuçlanır. Sorun eşimden kaynaklı olduğu için bizde rahimi dinlendirmediler sanırım

Bize tüp bebek sonrası hiç bi öneride bulunmadılar normal hayata dönebilirsiniz dediler yatırmadılarda öyle yola çıktık inşallah birşey olmamıştır.Daha önceki denememizde yatırmışlardı birde yememem gerekenle besinlerle ilgili liste vermişlerdi çok bir fark olmuyor sanırım

Yumurta toplama Salı olmuştu Cumartesi transfer oldu 5.gün embriyosu mu oluyor yaş 34 buarada 5 yıl önce Antep’te tüp bebekle sahip olduğum bi oğlum var ikinci tüp bebek denemem. Yine Antebe Ruşen Atmaca hocaya gidecektim yol çok uzun diye vazgeçtik Doğu Fertili araştırdım yumurta toplamamı Uğraş hoca yaptı transferi Denizhan hoca inşallah burasıda uğurlu gelir oğlum kardeş istiyor teşekkür ederim güzel duanız için inşallah sizinde güzel sonuçlanır. Sorun eşimden kaynaklı olduğu için bizde rahimi dinlendirmediler sanırım
rabbim oglunuza hayırlı kardeş size hayırlı evlat etsin emriyoglue yöntemi ile mi oldu transfer acaba

Bize tüp bebek sonrası hiç bi öneride bulunmadılar normal hayata dönebilirsiniz dediler yatırmadılarda öyle yola çıktık inşallah birşey olmamıştır.Daha önceki denememizde yatırmışlardı birde yememem gerekenle besinlerle ilgili liste vermişlerdi çok bir fark olmuyor sanırım
Zaten yoğurt yumurta avakodo hergün tüket canım

X