Bebek Beslenmesi Mama önerisi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

gozde1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2017
24
-7
29
Herkese merhaba bebeğim 2 ay 10 günlük sütüm yeterli gelmediğinden günde 1-2 kere mama veriyorum aptamil veriyorum ama şeker varmış içinde keçi sütüyle yapılan mama önerebilir misiniz memnun kaldığınız kabızlık yapmayan?

Herkese merhaba bebeğim 2 ay 10 günlük sütüm yeterli gelmediğinden günde 1-2 kere mama veriyorum aptamil veriyorum ama şeker varmış içinde keçi sütüyle yapılan mama önerebilir misiniz memnun kaldığınız kabızlık yapmayan?
Bende sütüm kesilince aptamil verdim hem tad hem doyurucu olarak benim kızım hiç beğenmemişti aptamil tok şişkinlik yapıyor ondan memnun kalmadık sonra sma geçtik oda kabız yaptı hip evolvia derken (Golden goat) doktor tavsiyesi üzerine almıştık keçi sütlü baya iyi geldi yaklaşık 4 ay kadar kullandık hem kilo alımı çok iyiydi hem kabız olmuyordu fakat sonrasında alerji ve kusma yapınca bebelac la devam etmiştik 2 ay kadar sonra zaten ek gıdaya geçince kestim direk 🧸🧸

sütünüzün yetmedğini nasıl anladınız? günde 1-2 defa verilen mamanın hiçbir anlamı yok zaten. çişli bezleri nasıl?

Ben hipp kullandım. Bu arada tahin helvası acaip, süt artırıyor. Sağlıkla büyütün inşaallah

X