Mama takviyesi yapan anneler

pardon 90cc veriyorum 4 kere
derslerin başlamasına az kaldığı için yavaş yavaş alışsın istiyorum, en az sabahtan öğlene kadar mama yiyecek çünkü,
bir ölçek için 30ml su diyor, o ölçüyle başladım. önce biraz emziriyorum sonra veriyorum ama onu bile bitiremiyor. bu arada nuby nin kaşıklı biberonunu kullanıyorum, biberonun kendisi de kaşığı da slikon. günde bir kere falan deniyorumCADIARZU

kızlar 1,5 aylık bebek için 90cc mama çokmu acaba yaa .3 öğün mama 90cc.
4 öğün 70cc süt içiyor bebeklerim. doktor doymazlarsa 120 ye çıkart dedi mamayı . artıtrsam onudan içecekler ama korkuyorum.

cnm sma bende kullanıyorum çok memnundum bulmak sorun oldu aptimile başladım ama beğenmedim bu kutu bitsin smaya geri döncem yada bebelac denicem bu arada smanın üstünde yazar mama miktara ayına göre veriyosun zaten emzirdiğim için ben 4kere veriyorm 120cc 3 aylık kızım ama senin ne kadar bebeşin

selam bende SMA kullanıyorum.
apramil 1 den memnun kalmadık. mamanın içinde kristaller kalıyor erimiyor hemen.
sma ise anında çalkalayınca anne sütü kıvamına geliyor.

günde bir kere 60 cc sma veriyorum kızım iki aylık oldu. bu arada kızım her istediğinde sürekli emziriryorum

ben de ilk 1,5 ay sadece emzirdim ama artık daha fazlasına ihtiyacı olduğunu düşünüyorum çünkü bebeğim çok emdiği zaman sütüm bitiyor , zaten cok emdiği zamanlar cok az cunku her emdiğinde hemen uyumaya başlıyor ve uyandırmak imkansız, uykusu cok ağır.gün içerisinde ve geceleri sadece emziriyorum ama öğleden sonra ve akşam saatlerinde sütüm azalıyor , onun için önce emziriyor sonra da emme süresine göre 60 veya 90 cc mama hazırlıyorum , o doyana kadar içiyor bazen hepsini bitiriyor bazen de bitiremiyor ama artık doyduğunu biliyorum....

X