Mantar rahatsızlığı olanların paylaşım alanı...

Mantar hastalığım çıktı doktor gynomax xl verdi ama taktığımda acıdan duramıyorum resmen ağlayasım geliyor yaşayan var mı? Ve bir de külotları nasıl dezenfekte ediyorsunuz?

Flukanazole alerjiniz testle mi yespit edildi yoksa belirtilerdenmi.Belirtileri ne oluyordu.Acile gittiginizde ne uyguladılar size.

Mantar hastalığım çıktı doktor gynomax xl verdi ama taktığımda acıdan duramıyorum resmen ağlayasım geliyor yaşayan var mı? Ve bir de külotları nasıl dezenfekte ediyorsunuz?
Canım kullandgmz deterjanlar kancali yapıya sahip ve prtolp turevinden yapılıyor en bilinen marka bile. Doğal deterjanlar kullanman gerek. Yoksa daha çok hastalıgi tetikler bu durum.

Çok yoğun bir enfeksiyon tedavisi oldum. Kesinlikle günlük ped kullanmayın. Mantar yada enfeksiyon ne ise geçene kadar gerekirse günde 2-3 defa iç çamaşırı değiştirin. iç çamaşırlarınızı 95 derecede doğal sabun tozları ile yada bildiğimiz kalıp sabunu rendeleyip eritip yıkayın ve iki defa durulama yapın ki kalıntıların olmadığına emin olun. Kuruduktan sonra da ütünün yine yüksek derecesi ile ütüleyin mutlaka. Ben çok şükür bu şekilde kurtuldum. Ve Halen gün içerisinde çamaşır değiştiririm, yüksek derecede yıkar ve ütülerim. Tekrarlanmaması için de devam etmek şart bence. Allah yardımcınız olsun.

bende aynı şekilde atlattım çok şükür sağolum. Hala herseyi ütülüyorum.95 te yıkıyorum ama beyaz sabunla değil normal deterjanla. Beyaz sabunla gider mi ya mikroplar

bende aynı şekilde atlattım çok şükür sağolum. Hala herseyi ütülüyorum.95 te yıkıyorum ama beyaz sabunla değil normal deterjanla. Beyaz sabunla gider mi ya mikroplar
Mantarin 100 derece uzerinde kaynama ile ancak oldüğünü okumuştum bir doktorun ağzından dolayısiyla detejan sabun farketmez bence makine en fazla 95 derecede yikiyor ben yikadiktan sonra sirkeli su da kaynatiyorum ve ütülüyorum

Atlatmana sevindim çok beteri birşey çünkü. Ayrıca Doğal olduğu için ben beyaz sabun tercih ettim ki beyaz sabun temizlik bezlerimi bile bembeyaz yapıyor o yüzden vazgeçemiyorum. İçin rahat etmezse önce deterjan sonra beyaz sabun en son yine iki durulama yapılabilir. Yada beyaz sabunlu su iken 20-30 dk kaynatılıp ardından normal yıkamada yapılabilir böyle daha iyi oluyor.

Bu sekilde gunde 8-9 kez belki daha fazla camasir degistirmem gerekiyor. Mantar sorunum yuzyillardir her turlu ilaca vs ragmen gecmiyor. Camasirlari yikamakla camasirdaki temizlenir de mantar tedavi olmuyorsa napcaz ki :'(

Sarimsaği nasil yedin canım? Ciğmi, midene zarar vermezmi?

Bende de ne zaman dışarıda lavaboya gitsem havuza gitsem olur. Tiksindiğim için midir nedir hemen mikrop kaparım. O 1 hafta arayla içilen 2 li mantar ilacı var adını hatırlayamıyorum ne zaman ondan içsem daha ilk ilaçta iyileşirim

Bir de sürekli tekrarlıyorsa iç çamaşırınızın ağ kısmına ütü basın kızlar. Benim annemde eskiden beri yapar ben de yapıyorum eşimin çamaşırını ütülüyorum

Merhaba benimde böyle sorunum oldu ve hiçbir ilaç geçirmedi gitmediğim doktor kalmadı, hangi ilaçlarını kullandınız yazarmısınız rica etsem en azından bileyim belki bana da etki eder

Aynı şikayeti yaşadım. Sitede bir hanımın önerisi ile Monoville nin Nioli yağı kullandım. Çamaşıra birkaç damla damlatılıyormuş. Bana iyi geldi. Deneyin derim.

Merhaba benimde böyle sorunum oldu ve hiçbir ilaç geçirmedi gitmediğim doktor kalmadı, hangi ilaçlarını kullandınız yazarmısınız rica etsem en azından bileyim belki bana da etki eder
Ben Monoville Nioli yağı kullandım. Ancak o zaman geçti. Çamaşıra birkaç damla yetiyor. Öneririm.

kadın doğum uzmnıyım istersen yardımcı olurum cnm sana
Merhaba 1senw önce düşük yaptım bebek gelişmesi olmamış mol gebelik dediler kap atışı duymama rağmen kısmet tekrardan bebek istiyorum ama düşükten sonra aybaşı kısaldı bı ay 1 gün sürdü oda lvb ılınınca kan aktı başka akması hamile sandım ama değil tahlil yaptım bugün doktor gittim rahim duvarı kalınlaşması var dedi ve indrar yolu enfeksiyonu var dedi fıtil ve hap verdi fitil 7 gün hap 10 gün bunlar hepsi bitene kadar ilişki yasak mı tekrar evlat sahibi olmak istiyorum 35 yaşındayım

Eklentiler

• 1657276730113432961607.jpg
    109,7 KB · Görüntüleme: 1.991
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…