mantik evliligi yapip pisman olanlar....

3te 2si ne ya
Seni maddi manevi sömüren bi adamla hala anlaşma yolundasın
Senin yapman gereken evliliğinize göre alabileceğin en yüksek nakafayı talep etmek olmalıydı

Siz deney tüpü müsünüz ? Mantık evliliği yapayım mutlu olurum diye düşünüp evlenmiş sonra da sana aşık değilim keşke aşık olup da evlenseydim demiş dengesiz mi bu adam? Ne sanıyor kendini? Ona hiçbir halt olmadığını ve sizi böyle ezik gibi göremeyeceğini mahkeme de kendinizden emin bir şekilde gösterin ! Hadsiz herif kendisini sizden nasıl üstün görebilir ne sanıyor ki kendini ve Allah aşkına ya böyle birine çocuk vermeye nasıl layık gördünüz kendinizi Ablasının yanında size bağırmasını ve ben istemiyordum zaten o ayaklarını havaya dikti demesini ondan mahkeme de acı acı çıkartmazsanız evladınızın hakkına girmiş olursunuz hiç acımayın böylesine pislik insan

nasıl bi seviyesiz ilişki ya mantık evliliği demişsiniz de mantık bu ilişkinin neresinde? aşk zaten yok orası belli de

Arada hiç mi sevgi oluşmadı belki bir sinirlilik anında söylemiştir severek evlenmedim diye. Yanı sevmediğini adam belli eder zaten size soğuk davranır sizle yaşamanın işkence olduğunu ima eder. Bunları yapıyorsa zaten çoktan bitmiştir .Zaten seven insan kavga etsede geri barışır birbirine sevgi sözcükleri söyler evliliğin tadı tuzudur ..

Herkeste farkli olarak, bu olayin tek tarafli dinlenildigi icin pat diye yargiya varmamak gerekliligini dusunuyorum.
Ve neden bilmiyorum ama icimden bir ses, olaylarin arkasinda farkli olaylarin da oldugunu soyluyor.

What??
' iliskiden sonra ayaklarini havaya kaldirdi" mi??
Su kisa cumleyi kac kere duzeltip duzeltip yazdim bilmiyorum cunku saskinliktan agzim acik kaldii..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…