mantık evliliği yapmak?

13 yıllık KK kullanicisi olmak...böyle çok adam var.
Bir de kadını bol işlerde calistim genelde, oda arkadaşlarımdan falan tanık olduğum benzer hanzolar var. Bir yakın arkadaşımın kocası ise en büyük ilhamım. Sifon cekmiyorsun diye kızan karısına "sen de çok çekiyorsun, şu faturasini sen öde" diyen biri
Yaa betimleme öyle yerinde ki..KK ve bulunduğun çevre buna ilham olduysa gözlemlerin harika.. Yazmayı düşünebilirsin.. KK'dan bir yazar çıksa hiç de fena olmaz🤗😅

Ne evliliği arkadaş 21 yaşında.
Ne evliliği 21 yaşında deyip burada rencide etmeye kalkacağınıza bu ülkede çocuk yaşta gelin olan çocukların olduğunu bilin emi..ondan sonra alaycı vaziyette bana cevap yazın..İsteyen istediği gibi yorum yazmakta özgürdür illaki sizlerin duymak istediğiniz şeyleri yazmak zorunda değilim

sevdiğine kavuşamayıp mantık evliliği yapan var mı? evlenince sevilir diyorlar ne düşünüyorsunuz tecrübesi olanlar? cinsel çekim evlilikte ne kadar önemli? tecrübesi olanlar fikir verebilir misiniz

not: iki kişi sevdim ikiside normal değildi demekki ben yanlış insanları seviyorum, severek evlensem sağlıklı olmaz yanlış insanları seviyorum
Yara bandı ilişkisi olur da yara bandı evliliği yok kesinlikle olmamalı. Boşanmayla da biter.

Körü körüne aşığım seviyorum diyerek mantığı devreden çıkarmak nekadar yanlışsa hiç sevmeden sadece mantık üzerine evlenmekde okadar yanlış .. herkese aynı şeyi tekrarlayıp duruyorsunuz olamaz mı olamaz mı diye olabilir evlenince aşık olunabilir de olunmayabilirde .. yüzde kaçı sevmeden evlendiği birine aşık olmuştur ki olmuştur muhakkak ama düşük bir ihtimal

o işler öyle olmuyor. her hatasında eski sevdiğini hatırlayacaksın.
Niyetle olsaydı o işler kimse aşk acısı çekmezdi niyetlenir niyetlenir severdik başkalarını

eski sevdiğimi Allah bildiği gibi yapsın zaten onun yüzünden bu noktaya geldim. onu unutup bu kişiyi sevmek zorundayım şimdiden kendimi şartlamaya başladım bu kişiyi seviyorum seviyorum beynimize ne söylersek ona inanırmış. artık duygularım bana değil ben duygularıma hükmedicem. duygularım hayatımı mahvetti

eski sevdiğimi Allah bildiği gibi yapsın zaten onun yüzünden bu noktaya geldim. onu unutup bu kişiyi sevmek zorundayım şimdiden kendimi şartlamaya başladım bu kişiyi seviyorum seviyorum beynimize ne söylersek ona inanırmış. artık duygularım bana değil ben duygularıma hükmedicem. duygularım hayatımı mahvetti
umarım pişman olmazsın ama sanmıyorum max 1 sene sonra pişman olacaksın.

umarım pişman olmazsın ama sanmıyorum max 1 sene sonra pişman olacaksın.
bu evliliği yapmazsam daha iyi bişey olmayacakki. çok kez denedim zaten her şeyi de denedim. bazı insanlar şanssız oluyor hayat istediklerini vermiyor. ben kabullendim. hiçbir türlü zaten benim istediklerim olmayacaksa bende önümdeki fırsatları değerlendiriyim artık

sevdiğine kavuşamayıp mantık evliliği yapan var mı? evlenince sevilir diyorlar ne düşünüyorsunuz tecrübesi olanlar? cinsel çekim evlilikte ne kadar önemli? tecrübesi olanlar fikir verebilir misiniz

not: iki kişi sevdim ikiside normal değildi demekki ben yanlış insanları seviyorum, severek evlensem sağlıklı olmaz yanlış insanları seviyorum
Sevdiğin insanla mantığının ve kişiliğinin uyuşması gerek. Özellikle söylüyorum kişilik uyuşması çok çok önemli... Kişilik uyuşuyor ama aileler uyuşmuyor....

istediği kadar mantık olsun sevgi olmadıktan sonra gerisi boş

bu evliliği yapmazsam daha iyi bişey olmayacakki. çok kez denedim zaten her şeyi de denedim. bazı insanlar şanssız oluyor hayat istediklerini vermiyor. ben kabullendim. hiçbir türlü zaten benim istediklerim olmayacaksa bende önümdeki fırsatları değerlendiriyim artık
Adamı harcayacaksın.
Kimse sizin oyuncağınız değil. Evlenmiş olmak için evlenmek o kişiye haksızlık.
Çok benciliniz.

sorumu değiştirmek istiyorum. bu bahsettiğim görücü usülü tanıştırıldığım kişiyi nasıl sevebilirim? severek evlenmiş olurum böylece
Tövbe yarabbim, tanıdıkça ya seversin ya sevmezsin. İlla evleneceksen max dua edebiliriz

anlamadım aile ne alaka sonda yazmışsınız kişilik mi aile mi hangisi
? Hani evlenince kaynana kaynata görümce elti ve bilmediğim tonla ilişki kuruluyor ya? hatta karşı tarafın huyu suyu ailesinde yetişme biçimine göre şekilleniyor ya? Sizin baba tarafınız hiç yok mu bi kere bile problem çıkmadı mı annenizle 😁

X