MANTIKLI BAYANLAR BUYRUN KONUMAA..!!:((

ya arkakasım sıkıntılı msınz? burda onlarca konu acılıor sevgilileriyle yaptıklarını içerenlerler... farkı benm dini nikah üzerine mi yoğunlasmam??*

Anladım.
O zaman ver tabii parayı.
Borç olarak değil tabii ki eşler arasında borç olmaz çünkü.
Ayrıca bana kalırsa zaten vereceksin bence.
O kadar sıkıntıyı atlatırken yalnız bırakmamışsın elbet yine destek olursun diye düşünüyorum.

beddua etme nasıl olur isterseniz önce onubir öğrenin. kimseye basına geşlsin demedim ki onca dalgavari , ego oksaması için yorumlara bile. sadece benim acımla dalga geçenlerin sunduğu önrileri kendileri yaşarsa kullanmalarını diledim bu kadar! sizde yasayın demedm!.

siz ne diyorsunuz ya?? haddinizi bilin neler neler yapmış derken.. namussuzluk mu yapmısım ki böyle dalgavari igrenc yorumlar yapıyorsunz. sizi kınıyorum
Yahu elin adamına bedavadan bakıyorsun.
Ailene yalan söylüyorsun.
Ablanın kredi kartını çaldıgını bilmiyor :))
Sen olayın hala namus kısmında mısın ?
:)

Ki zaten nikahsız birliktelik oluyor bu. Savunduğu şeyle yaşadığı şey aşırı çelişiyor buarada söylemek istedim Senin mesajlarını fazla okumadan beğeniyorum zaten canım.

Hepsini okumadımsıkıntının içeriğini de bilemem ama size diyecek tek bir lafım var HARAMDA HELAL ARAMAYINIZ ! Kimsenin rızası olmadan dini nikahla size resmi nikah bile yapmayan bir beyle yillarinizi gecirmissiniz HARAMDA MUTLULUK OLMAZ ister seni bebek gibi elinde büyütsün ister eliyle beslesin ve.. ve Allahın rızası anne babanın rizasidir.Anne babanın razı olmadığında Allahın rizasini aramayiniz Rabbim hayırlı kapılar açsın size de hayurli karar verebilecek gücü versin birde eşim yazmissiniz kendimi tutayim diyorum da yahu ne eşi siz başka şeyleri kafanıza takmissiniz para mara yazmissinizda kardeşim bu şu halinizi gözden geçirin lütfen eşim de demeyin bir daha o su an sizin hicbir seyiniz

tsk ederim empatili yorumunz için.

Merhaba, hepsini okudum ve başına gelenler için gerçekten üzüldüm... Allah yardımcın olsun diyerekten söylemek istediklerime bir giriş yapıyorum. İlişkiniz 4 seneyi aşkın devam ediyor ve anladığım kadarıyla eşiniz para konusunda fazlasıyla tutumsuz ve sizin ona yardımcı olmanızı istiyor... Siz o parayı o kadar zaman biriktirmişsiniz ve kocanız söz verse dâhi o parayı biriktirebilecek konumda olmayacak. İyi bir işi olması mükemmel fakat o kadar borcun altından çıkmasıyla birlikte eklenecek masraf ve daha birçok şey ile birlikte belki de yakında yanınızda dâhi olmayacak. Moral bozmak istemiyorum fakat şöyle bir düşününce bu parayı vermek pek de mantıklı gelmiyor...

:))) benim hakkımda zerre fikriniz yok.. bu yüzden umursamıyorum..

Adam aldatmış, para yemiş, kullanmış her türlü, hırsızlık bile yapmış ama neymiş seviyormuş. Mantıklı bayanlardan kastınız sizin gözünüze çekilmiş perdeye rağmen sırtınızın sıvazlanılması gaz verilmesi anladığım kadarıyla. Adam 32 yaşına gelmiş bir de, borçtan önünü göremiyor. Sevgi değil acizlik gibi görünüyor onunkisi uzaktan daha çok, kusura bakmayın. Kullanıyor sizi. Dini nikah(!) olayına girmiyorum bile. Seks yapmak o kadar kötü bir şey değil böyle saçma tanımlara ihtiyaç yok. Deveye binip fes giymiyoruz bu memlekette kendinize gelin bir de dini alet etmeyin.

ya arkakasım sıkıntılı msınz? burda onlarca konu acılıor sevgilileriyle yaptıklarını içerenlerler... farkı benm dini nikah üzerine mi yoğunlasmam??*
Farki su ki siz dini hassasiyetlerim var deyip ana baba rizasi olmadan gizli nikah kiyiyorsunuz, sevisip sevisip de Allah katinda kocam var diyorsunuz. Sevgiliniz bir hirsiz ama sizin dini hassasiyetleriniz var. bir hirsizla neden birliktesiniz o halde?Bu kavramlar birbiriyle bagdasmiyor o yuzden insanlar soru soruyor size aklinizi basiniza getirmek icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…