Mantk m? sevgi mi?

hiç uğraşma.bekarken böyle olan evlenince tamamen kopar.bırak ne hali varsa görsün

canım yeminle senin ilişkinde ben kendi biten ilişkimi gördüm ve sunuı dedim sen yine yontabillmişsin arkadası biraz ama onuda yapamadım haastalandım baska sehirdeydik aramadı sormadı atkı bere ördüm sanki bu benm zorunlu görevimmiş gibi umursamadı doru dürüst cicek hediye benm 3 yılda görmedim seyler o benm oldum sehre bile gelmedi ben gittim :KK66: hiçbişiyi takmadı en sonunda bende takmadım

dicem suki seni takmayanı takma cok uzun bir zaman gecirmişssin evet 4 yıl ama bir 4 yıl daha bence gecmes evet ayrlık bir sürec evet can yakıyor ama zaman alısmayı ögretiyor hele böle olumsuzluklarını düşününce daha bir kolay oluyor emin olll Allah yardımcın olsun

cnm diğer arkadaşların dediği gibi ortada paylaşılan pek birşey yok gibi... değer verilmek bir kadının en fazla ihtiyacı olduğu şey... senin de buna hakkın olduğunu düşünüyorum eminim ki sen çok daha güzellerine layıksın bence dört yıldır yapman gereken şeyin zamanı gelmiş cnm allah yardımcın olsun a.s

Bunlar aslında çok önemli şeyler
Unutmak ayrı ama senin erkek arkadaşın pek ilgisizmiş be canımm
Gerçekten ortada paylaştığınız pek birşey yok gibi:nazar:

aşk mantıkla birleşince güzeldir. bu böyle olmaz bemce.. mantığınızı kullanın yeni bir yol çizin derim ben...

Gözden ırak gönülden ırak durumu yaşanıyor sanırım.
Özel günleri o kadar takma bence. Şimdi zoraki hatırlasa bile çoğu erkek gibi evlendiğin zaman unutacaktır nasılsa. Gerçi hatırlayan da varmış ama azınlık.
Bu konuda hayal kırıklığına uğramamış olursun. yani eskiden böyleydi neden böyle oldu demezsin.
Diğer ilgisizlik konularında yaşayan sensin en doğru kararı yine kendin verirsin.
Bir de 4 yıl ayrı ülkelerde çok uzun bir zaman.
Mantık mı sevgi mi dersen ikisi de olmazsa olmaz bence.:kahve:

4 yıldır ayrı ulkede degılız buarada 4 yıldır aynı ulkedeyız sadece yazları turkıyeye gelınce o yazlıgında oluyor ben ıstanbulda oluyorum daha cok
yanı aslında 2mızde yalnızız yurtdısında sadece bızbızeyız

Tamam ben yanlış anlamışım.
4 yıllık bir ilişkiyi gözardı etmek kolay değil ama bütün bir hayatını düşünürsen hayatını onunla geçirmeye hazır mısın onun üzerinde durman düşünmen gerek.

Tamam ben yanlış anlamışım.
4 yıllık bir ilişkiyi gözardı etmek kolay değil ama bütün bir hayatını düşünürsen hayatını onunla geçirmeye hazır mısın onun üzerinde durman düşünmen gerek.

haklısın canım mesela suanda aramız kotu ve dısarıda bu gece arkadaslarıyla beraberr ve telefonu nedense evdeyken hep acıkken suanda ulasılamıyor ben her zaman aynı seylerı yasamak ıstemıyorum bunların bıgun benı delı edecegını dusunuyorum cunku

hıımm niyese bbizim konuyla birebir örtüşüyor anlamadım
sanırım butip erkek çok fazla
seninki kıza kazak vermiş benimki kızla cilveli konuşuyor ve ona göre bu çok normal
benim istediğim sevgi gösterisi ona göre başka şekillerdede sevgi gösterilir
bizimde ilişkimiz 4 yıl oldu bizde bitireli 1 hafta oldu oda yurt dışında
yaş bile tutuyor yemin ederim
yanlış anlama ama içimden geçiriyorum acaba diyorum

ben yorumumu yapayım şimdi biz bitirdik
ilgisiz bir insanla olmuyor ben üzüldüm çok seviyorum ama olmuyor yürümüyor
sende üzülüyon belli
ben ayrıl derim ki ben öyle yaptım umursamıyorda zaten baktın umursamıyor aramıyor üzerine düşmüyorsa bırak gitsin
ben çok uğraştım değişsin diye değişmiyor insan sevdiği için herşeyi yapar yapmıyor
1 hafta oldu anlatıyorum bu bu sebepden diyorum yok yine kafaıs basmıyor
belkide bişeye saymıyor bak sendede aynı şey oluyormuş
anlatıyon ama buna rağmen yapmıyor nereye kadar gitcek böyle bilmiyorum onun için
madem ölüyor geberiyor aşkı için yapsın bişeyler yapmıyorsada daha fazla üzülme

[ı]dört yıllık bi ilişki göremedim ben..zaten düzgün görüşülmüo bile bişey yaşanıp paylaşılmıo..siz mantıklı olanı yapın[/ı]

hıımm niyese bbizim konuyla birebir örtüşüyor anlamadım
sanırım butip erkek çok fazla
seninki kıza kazak vermiş benimki kızla cilveli konuşuyor ve ona göre bu çok normal
benim istediğim sevgi gösterisi ona göre başka şekillerdede sevgi gösterilir
bizimde ilişkimiz 4 yıl oldu bizde bitireli 1 hafta oldu oda yurt dışında
yaş bile tutuyor yemin ederim
yanlış anlama ama içimden geçiriyorum acaba diyorum

ben yorumumu yapayım şimdi biz bitirdik
ilgisiz bir insanla olmuyor ben üzüldüm çok seviyorum ama olmuyor yürümüyor
sende üzülüyon belli
ben ayrıl derim ki ben öyle yaptım umursamıyorda zaten baktın umursamıyor aramıyor üzerine düşmüyorsa bırak gitsin
ben çok uğraştım değişsin diye değişmiyor insan sevdiği için herşeyi yapar yapmıyor
1 hafta oldu anlatıyorum bu bu sebepden diyorum yok yine kafaıs basmıyor
belkide bişeye saymıyor bak sendede aynı şey oluyormuş
anlatıyon ama buna rağmen yapmıyor nereye kadar gitcek böyle bilmiyorum onun için
madem ölüyor geberiyor aşkı için yapsın bişeyler yapmıyorsada daha fazla üzülme

canım umarım sende cokcabuk atlatır ve cok mutlu olursun.
bende dediginizgibi mantık yolunda karar kılıcam gibi geliyor hayırlısı bakalım..

merhaba arkadaslar, araniza kendi kendime cevap bulamadıgım soruma belki yardım edersiniz diye katıldım.
ben 23 yasındayım 2 ay sonra 4 yıl olucak bir ilişkim var fakat mantıken ayrılmam dogru geliyor ama cok seviyorum ve nedense hala onun da beni sevdigine inaniyorum.
fakat 4 senede ilk 2 dogumgunumu unuttu 3.sunde baska sehirde oldugu için sonrada boyle yazlık mekanlarda yerden alınma bir kolye aldı 4.su bu sene ıse ayrı ulkelerdeydık bana bır mektup atmıs ama normal bır sayfaya dogumgunun kutlu olsun yazan bır yazı.
sevgililer gunu desen ılkini ertesı gun kutladık 2.sinde ben hayatımda ilk kez bir atkı ordum ve onaydı o hiç birsey yapmadı daha snra cıcek almayı ogretebıldım en azndan
sımdı bunlar hanı maddiyat gibi evet ama diger yandan yanında ve hastayken (yalnız basıma yurtdısında yasıyorum,calısıyorum) hastaneye benle gelır basımda bekler o konularda cok ıyı ama o turkıyede olupta ben fransada olursam hasta olursam ertesı gun agrın varmı dıye sormaz unutuyor boyle seylerı babam hasta ve gelısmelerı hıc sormuyor.
yazları neredeyse hıc gorusemıyoruz o kendı yazlıgına gıdıyor ve aılelerde tanısıyor olmasına ragmen benı yazlıgına hıc davet etmıyor ve en son artık gecen seneden berı rahatsız oldugum bır kız vardı yazlıklarında fotograflarda hep onun yanında olan ve elını kolunu devamlı sevgılıme atmıs bı kız bu kızın bu sene fotograflarda gene sevgılımın yanında gormeye tahamuul edemedım bırde uzerınde sevgılımın kazagı vardı sordugumda ise arabaya hergun sweatshirt attıgı ve usuyen herkesın gıydıgı oldu ama butun fotograflarda sadece o kızda var kazak sadece kafamcok karısık bana karsı cok ılgısız oldugunu dusunuyorum :KK43: siz olsanız napardınız

doğum günü, sevgililer günü çok da mühim seyler değil..kaydirigubbakcemile2

erkekler daha az detaycı unutabilirler, büyütecek br durum değil:nazar:

hastaneye senle beraber geliyormuş bekliyormuş daha ne istiyorsun kikafamçokkarıştı

farklı yerlerde oldugunuz için unutmasını diyoran bundan daha normal ne var, araya bir sürü uğraş giriyor unutması normal değil mi?CADIARZU

aileler tanışıyo olsa da aranızda bi resmiyet yokken gidip gelmen bence doğru olmadıgından , yazlığa çağırmamasında bi mahsur görmüyorum:nazar:

buraya kadar sen haksızsın derdim amma ve lakin:eek:lmaz:

o kız işi bozuyor...Çok üzgünüm çoook

diğer eksiklikler göz yumulur cinsten ama yılışıklık değil kötükedihüso

X