Mari Winsor Pilates Buns & Thigh (basen ve kalçasını eritmek isteyenlere önerilir)

Marinin 19 dklık videosu var ve tek.. Jillian ın 2 months vs olabilir.. Hekres yaptığı herşeyi farklı başlıklar altında yazınca kafs karışabiliyor. Belki de kendine hedef koymuş 30-60 gün boyunca mari yi ysptığını sayıyordur bilemem, her şey ihtimal dahilinde :)))
Teşekkür ederim:)
Ben Callen ile beraber Mari yapmaya başladım 4/21 oldu:) kendimi oldukça iyi hissediyorum hem psikolojim hem de vücudum canlandı:) 21 gün bitince öncesi ve sonrası şeklinde ölçüleri yazacağım :)

Ben Callen ile beraber Mari yapmaya başladım 4/21 oldu:) kendimi oldukça iyi hissediyorum hem psikolojim hem de vücudum canlandı:) 21 gün bitince öncesi ve sonrası şeklinde ölçüleri yazacağım :)
Hadi bakalım, motivasyonunu hiç kaybetme... Ben de bronsit oldum. Gecsin başlayacağım

ikisi de çok etkili ve güzel sporlar sonuç alırsan ltfen paylaş umut ol bize :)

ikisi de çok etkili ve güzel sporlar sonuç alırsan ltfen paylaş umut ol bize :)
Selam ,Callen 7/21 den sonra bıraktım ama sporu bırakmadım:) callen vücudumu yeterince esnetti artık yag yakımına geçmek istediğim için 3 Mile yuruyus videosuna başladım ve tabiki ardından yine Mari yapıyorum. 8. günü de yaptım:) hafatnın 5 günü yapıyorum haftasonu dinlenme veriyorum cunku vücut cok yoruluyor ,benim sabah ve aksam işe gidip gelirken bir de yürüme maratonum var o yzuden ustune birde spor yapınca vusut yoruluyor. ondan dolayı haftasonu spor yapmıyorum ama yuruyus ve ev temızliği ile vücudu yine hareketl, tutuyorum. feci kararlıyım Ocak ayı sonuna akdar istediğim kiloya ineceğim:) Birde aksamları yemek yemiyorum, cok acıkırsam bir akse yoğurt veya bir meyve yiyorum. :)

Ahhh mariii .. Hiç nankör değil bu kadının hareketleri. 2 hafta üstüste yaparım 1 ay yapmam, yine ağrımaz hiç ni yerim. Uzun vadede tavsiyemdir kızlar..:KK76::KK76::cool::cool::cool:

Merhabaaa :) Bana da destek olun :) Bende geldim. :) Var mı hala devam eden yapmaya ?

Bugün ilk gün. 30 gün planladım.

1/30. :) :emir_bebek:

Merhabaaa :) Bana da destek olun :) Bende geldim. :) Var mı hala devam eden yapmaya ?

Bugün ilk gün. 30 gün planladım.

1/30. :) :emir_bebek:
ComEngi computerEngineer ın kısaltması mı?:) kadın videosunda 2-3 kere yapın diyor haftada:) 30 gün üstüste mi yapacaksın?

ComEngi computerEngineer ın kısaltması mı?:) kadın videosunda 2-3 kere yapın diyor haftada:) 30 gün üstüste mi yapacaksın?
Evet :) Yıllardır onu kullanıyorum :KK70:

Evet aslında her gün yapmayı planlıyorum. Bugün gündüz baya ağrı çektim gerçi yürürken falan ama :))))

İki üç gün sonra açılır diye düşünüyorum .. Sende yapıyor musun ?

Evet :) Yıllardır onu kullanıyorum :KK70:

Evet aslında her gün yapmayı planlıyorum. Bugün gündüz baya ağrı çektim gerçi yürürken falan ama :))))

İki üç gün sonra açılır diye düşünüyorum .. Sende yapıyor musun ?
Meslektaşmısız, ben onu yıllardır yapıyorum :) her gün değil tabi haftada 3-4 gün. Jillian 30 days shred yapacağız grubumuz var ona takviye iyi olur

Meslektaşmısız, ben onu yıllardır yapıyorum :) her gün değil tabi haftada 3-4 gün. Jillian 30 days shred yapacağız grubumuz var ona takviye iyi olur
Aaa :) sizin de mi özel sektör ? Bugün 3 oldu benim.. Hafta içi bende üst üste yapmam gibi geliyor.. İşe yarıyor mu peki sizce ?

[
Nezamandır yazılmamış buraya, bende bakmıyodum uzun zamandır.
Bu videonun uzun vadedeki etkilerinden bahsetmek istiyorum.
Öncelikle hiçbi zaman videoyu açıp karşısında başından sonuna kadar yapmadım ( belki ilk başladığımda 5-10 kez)
hareketleri hemen öğreniyorsunuz zaten kısa bi video.
Yaparken hissediyosunuz çok etkili olan 4-5 hareket var. Hemen hemen her gece yada aklıma geldikçe 5 dakikamı ayırıp o hareketleri yaptım.
2 senedir düzenli olarak uzun aralıklarla ölçülerimi yazdığım bi defter var.
nisan ayından bu aya toplamda 6 kilo verdim. ilk 3 kilomda kalçalarımda bi değişiklik olmadı.
24 temmuzda ölçülerimi yazmışım basen kalça bölgem 105 cm. BU zamandan sonra 3 kilo verdim ve mari winsor hareketlerini yaptım.
Şuan kalçalarım 97 cm :KK16:
uzun sürede etki ediyor ve sadece kalça ve basende etkili ama gerçekten basen eritmek için birebir.
7 cm daha küçülttümmü ideal ölçüye ulaşacağım :)))
merhaba canım haala devam ediyo musun mesajınbeni çok umutlandırdı sadece bunu yaparak mı 8 cm inceldin yediklerine dikkat etmiş miydin

valla canım ben kendime öyle bir gaz veriyorum ki o yüzden aksatmıyorum ve yapıyorum sonuçta yaz geliyo, pantolona tıkılıp kalmak istemiyorum basenlerim yüzünden istediğiim o uzun etekleri de giyemiyorum pörtlüyolar hemen kenardan ayrı bir parça gibi, ceplerim doluymuş gibi :KK43: ben artık bu görüntüyü istemiyorum o yüzden bahane bulmuyorum kendime,sen de bulma :nazar: önce kararlı ol sonra zaten sen vazgeçmek istemiceksin emin ol. zaten video 18 dakika ama sen o videoyu izlemeden yaparsan 10 dakikada bitiyo, yani benim hareketlerim çabucak bitiyo, gününden 10 dakika ayırmışsın yani spor için, çok mu :KK1:
canım naptın devam ettin mi mariye

X