Bebek İkinci El marka oyuncaklar fisher prize chicco vb. ayrica hot wheels-kaydrk sut sağma mk kiz erkek marka giyim

1. msj güncellendi kaydırak araba oyuncak yuklendi. msj atarken içeri mutlaka belirtinde karışmasın baya msj yollayan var.

bu arada neşeli böcekler ve yumurtalar ayrıldı

arkadaşlar oğlum rahatsız ilgilenemiyorum çok özelden filan yazanlar oluo msjlar karışıo çok fazla msj alıyorum lütfen kusura bakmayın. emn kısa zamanda sırayla dönüş yapacagım

Arkadaşlar elimde çok fazla şey var elimden geldiğince düzenli yuklicem. Bebek ve çocukta giyim ayakkabı hep marka ve temiz. Toplu alimlarda indirimde yaparım. 1. Msji takip edin hep. Resimleri buraya yuklicem.
Pilsan kaydırak
Avent hem elektrikli manüelcvepilli süt sağma mmakinası
Ve daha bi suru kkıyafetaayakkabıyyüklenecek
Fiyatları uygun tutcam.

1 fisher price ilk arabam tek 55 toplu alımda 45
2 fisher price eğitici köpekcik ( sadece burnu tutukluk yapıyor ki burnunu çocuklar sıktıramıyor) tek 50 toplu alımda 45
3 fisher price neşeli böcekler tek 25 topluda 20
4 hot wheels volkan patlaması (1 kere oynadı sonra kaldırdım.) fiyatı nette en ucuz 100 lira kargo hariç. bu üründe fiyat teklifine açığım. isteyen yazsın.
5 eşleştirme yumurtalar sanırım 8 tane sıfır sayılır. hediye geldi ama benzeri var. tek 15 topluda 12
6 eğitici ahşap oyuncak 13 topluda 10
7 eğitici halkalar tek 10 topluda 6
8 birlik oyuncak emekleme arkadaşım tek 20 topluda 15
9 masal okuyan taklit eden eşşek danki sanırım gazeteden alınmıştır bize hediyeydi. fiyat teklifine açığım
10 pepe pilli ama çalışmıyor tamir olurmu bilmem tek 13 topluda 10
11 köpek çalışmıyor maalesef tamir olur mu bilmem. 5 lira
12 balon patlatma oyunu ( çok eylencelibi oyun ailecek oynanabilir. 4 çubuğu kırıldı ve kutu biraz yıprandı.ama oynamaya engel değil. 1 paket balon yanında hediye tek 20 toplu 15 lira
13 hafıza oyunu tek 20 toplu 15 lira
14 kardeş arabası (aliexpresste şu an 350 dolar ayrıca kargo ben çok tadını çıkardım hatta satmasammı diye hala kararsızım. yıprandı ama bozuk filan değil. özellikle üsg güneşliği yıprandı hatta nerde bilmiom bulmam gerek çünkü bu az hiç kullanmadım tenteyi. fiyat teklifine açığım.
dahada var cektim yukliycem. fiyatlarda toplu alımda çok alan olurdsa yine fiyat teklifine açığım. giyim ilanlarımda var çocukların bi bakın. ayrıca birkaç oyuncak dha yuklicem inşallah bu gece

kız çocuk ilanım 0-2 yaş (14-15-16 sayfadakiler satışta. öncekiler satıldı
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...akiyorum-o-yuzden-uygun-olucak.800763/page-14

erkek çocuk ilanım sadece 1. msjdakiler satışta diğerleri satıldı
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...rimda-var-birakiyorum-o-yuzden-uyguna.798533/

bit pazarında kendi eşyalarım
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...atildikca-guncellenicek-200-e-yakin-u.864247/

arkadaşlar 15 tatil sayesinde satışa yoğunlaştım ama iki çocukla herşey çok zor ne kadar dayanırım bilemiyprum:) acele edin derim. bi an önce bitsin istiyorum
Muzikli isikli besige takilan donence varmi

kaydırak fotosu bi bunu bulabildim. bu evde oyun odamız dar olduğundan bayadır sarmaladık çatıda beklemede. kışın indircektim aslında ama odada yok yok:) satılırsa akülü araba paramıza katkı olur die düşünüyorum ilgilenen yazsın ciddi alıcı olursa acar detay çekerim de sıfırdan farkı yok
kaydırak duruyormu

arkadaşlar maalesef giremiyporum elimden çıksın istediğim resmen yuzlerce urun oldu. eşimin bnm ev esyası derken durum vahi,m. tum gun foto çektm evde. aradığınız bişi varsa sorun ve açtığım konuları takip edin derim

X