Marmaris'te plaj

Pimpirikli10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
883
998
30
Merhaba kızlar. Biliyorum bazılarınız ne saçma diyeceksiniz ama üç dört gündür şöyle bir korkum oluşmaya başladı. Şimdiye kadar girdiğim plajlarda hiç balık yada herhangi bir deniz canlisina rastlamamistim yada dikkatimi çekmemişti bilmiyorum. Üç dört gündür resmen balayini eşimin burnundan getiriyorum hayvan korkum yüzünden. Aslında denizi çok seviyorum ama üç dört gündür hangi plaja girsem hamsiden biraz daha büyük baliklar görüp cikiyorum denizden korktuğum için. Birazdan Marmarise gideceğiz. Balık yada deniz canlısı görmeyeceğim minimum görme ihtimalimin olduğu bir plaj önerisi istiyorum Marmaris'te lütfen :)

Marmaris'te bu isteğinizi bulmanız zor ama merkezde tekne yat gemilerin en fazla olduğu ve en kalabalık plaja giderseniz bir ihtimal .

Marmariste de var baliklar hem doğal değil mi olması onların yaşam alanı değil mi rahatsız oluyorsanız girmeyin plajda oturun.. o balıklar zaten zararsız insandan kaçıyorlar beyinden korkuyorsunuz

her tarafa beton diktiğimiz yetmemiş gibi denizlerden de hayvanları toplatalım isterseniz?
Hanımefendi öyle bisey mi söyledim ? Ne saçma yorum yapıyorsunuz. Bir insan bişeylerden korkabilir. Bişey sordum cevabını biliyorsanız yazarsanız bilmiyorsanız yazmaz atlar geçersiniz. Gereksiz duyar kasmak için boş boş cümle kurmazsiniz ama. Görende bu balıkları nasıl öldürürüm yazdım sanır öyle bir duyar kasmışsınız. Sadece yorum yapmak için yapmayın rica ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…