Gebeliğe Hazırlık Mart 2022 çatlatma iğnesi olanlar!!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Mucizem9798

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2022
109
46
Merhaba kızlar öncelikle hiç bir sorun olmadığı taktirde daha nasip olmadı bekledik bizde doktor dedi sorun yok ama kol en iç çatlatma iğnesi yapalım bakalım bu işe yarar inşallah bizde deneyelim dedik ilk defa içtim ve 4 martta iğne oldum kasık ağrılarım çok var sağ tarafta ama sebebsiz yere daha nasip olmadı ya sürekli olumsuz sonuç alınca sanki pek umut dolu hissedemedim birazda olumlu cevaplar alıp enerjimi yükseltmek istiyorum varmı iğne olan yada belirtileri olanlar bide ne zaman test yapmalıyız erkenden belli olur mu?? Yeni evliyiz 1 yıl olmuş ama hiç sorun yok 1 yıl dolduğu için zaten klomen verdi nasip dua bekliyorum 🤲

Canım ondan sonra test yaptım olmadı regl oldum sonra tekrar doz arttırdım 2 gün önce takrar iğne oldum 4 yumurtam gelişmiş bu serer ilk ay çok küçüklerdi beklemiyordum zaten artık 14 15 15 mm dolar 3 taneyi.
Bu ay 3i4 adet 18 19 19 19 mm inşallah birazcık Bi tık umudum arttığı sankii hayırlı haber bekliyorum sizlerdende İnşAllahhh aminn
Maşallah ya hadi hayırlısı ile gel♥️

Eklentiler

• IMG_20220402_084206.jpg
    IMG_20220402_084206.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_20220402_084135.jpg
    IMG_20220402_084135.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 63
Eki Görüntüle 3041468
Kızlar 25 Marta iğne oldum bugün iki bardak su içip testi yaptım hemen ardından ama sizce iğneni n etkisi mi hala
Canım iğnenin etkisi bazılarına erken bitiyor bazılarında geç ben 8 günümde bile yapmıştım hiç çıkmamıştı zaten sonra afet olmuştum bence kan testi al şuan çok merak ettim

Bugun 7. günüm 4 yumurtam gelişmişti ama hiç belirti hissetmiyorum böylee olunca hevesim de kırılıyor oysaki bu ay zor bela kendimi toplamıştımm bu sefer nasip olsun inşallah olmazs a sanki yapmicam 3. Yü😒

Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim. 1nisanda çatlama iğnesi oldum klomen progestron vs kullanmadım.yumurtam bir tane ve 18mm. Sormak istediğim şu iki gündür akıntım oluyor bugün sulu şekilde oldu ve kasıklarımda hala ağrıyor. Bu belirtiler olup hamile kalan var mı. Hala iğne etkisi mi acaba

Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim. 1nisanda çatlama iğnesi oldum klomen progestron vs kullanmadım.yumurtam bir tane ve 18mm. Sormak istediğim şu iki gündür akıntım oluyor bugün sulu şekilde oldu ve kasıklarımda hala ağrıyor. Bu belirtiler olup hamile kalan var mı. Hala iğne etkisi mi acaba
Canım catlatma ignesinden dolayı yumurta catliyo olabilir o sulu akıntıda o yüzden zaten kasiklarda ve karında ağrı olur benimde olmuştu çünkü o günleri iyi degerlendir 😊

X