Gebeliğe Hazırlık MART 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah Sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🙏 ben de Dr gittim önce kürtaj sonra bir aşılama dedi olmazsa tüp Bebek dedi
Rabbbim bu mübarek ayda isteyen tüm kullarına hayırlı sağlık evlatlar nasip etsin inşallah rabbim 2. Kez sana tattıracaktır canım sakın umudunu kaybetme rabbimden iste inşallah nasip olacaktır benim düşen bebeğimden 1 yıl sonra oldu kızım beş yaşında sabredelim ki rabbim güzelleştirsin canım

Evet canım bugün doktoruma gittim beta hcg 537 çıktı haftaya nasip olursa keseyi görürüz dedi doktor
Canım senin yumurtlama günü ne zamandı benim de 31 Mart kan sonucum 219du

Kızlar öncelikle hayırlı ramazanlar su mubarek günlerde Allah dualarınızı kabul etsin isteyen herkes anne olsun yavruları sağlıklı uzun ömürlü bahtlari da açık olsun inşallah.

Kızlar öncelikle hayırlı ramazanlar su mubarek günlerde Allah dualarınızı kabul etsin isteyen herkes anne olsun yavruları sağlıklı uzun ömürlü bahtlari da açık olsun inşallah.
Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun, sağ salim kucağına almak nasip olsun inşallah 💗 bat 1 nisan mıydı senin? Bide kan testi yaptırmadan evde test yapmış mıydın

Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun, sağ salim kucağına almak nasip olsun inşallah 💗 bat 1 nisan mıydı senin? Bide kan testi yaptırmadan evde test yapmış mıydın
Merhaba benim bat 29 marttı. 12-14 Mart arası ilişki oldu 14 Mart yüksek ihtimalle yumurtlama oldu 26 Mart'ta silik çizgi gördüm. 28 Mart'ta ilk bhcg 53 çıktı 31 Mart'ta testi tekrarladım 219 çıktı...
detay detay yazdım ki fikir olsun ☺️

Merhaba benim bat 29 marttı. 12-14 Mart arası ilişki oldu 14 Mart yüksek ihtimalle yumurtlama oldu 26 Mart'ta silik çizgi gördüm. 28 Mart'ta ilk bhcg 53 çıktı 31 Mart'ta testi tekrarladım 219 çıktı...
Teşekkür ederim 💕 benim bat 1 nisandı, yaklaşık doğum tarihi 9 Aralık gösteriyor ondan 1 nisan mıydı diye sordum 🤭 bende dün kaset test yaptım öğlen 2 dk içinde çok belirgin çizgi çıktı pazartesi doktora randevu aldım, hcg kaç civarıdır diye düşünürken yazdığını görüp sorayım dedim 😊

Canım benim yumurtlama 15 marttı ilk defa kan aldırdım bugün

Aynı zamanlar denk gelmiş canım seninle

Belirtilerin varmı inşallah bebiş sıkıca tutunmuşturr
Vallaha kuzum ben sürekli açıkan biri değilim evet yemek yemeyi severim ama günde iki kez yemek yeterid bana.. şimdi daha sık acikiyorum sanki bişey yememisim gibi ağzım sulanıyor birde mide kaziniyor bilemedim belirti mıdır nedir geçen ay gebeyken de olmuştu..

Belim hafiften agrıyor ama şu adet ağrısı gibi bir ağrı olmadı bayadır.. sadece belim ve alt karnım ağrıyor Spor yapmsiimda çiğ olmuş gibi bazen şişlik var birde günlerdir o biçim gaz var

Teşekkür ederim 💕 benim bat 1 nisandı, yaklaşık doğum tarihi 9 Aralık gösteriyor ondan 1 nisan mıydı diye sordum 🤭 bende dün kaset test yaptım öğlen 2 dk içinde çok belirgin çizgi çıktı pazartesi doktora randevu aldım, hcg kaç civarıdır diye düşünürken yazdığını görüp sorayım dedim 😊
Rica ederim sana da hayırlı olsun benim uygulama 29 gösteriyordu ama son zamanlardaki kimyasal gebeliklerden dolayı döngü uzunluğum biraz şaşmisti istatistiksel olarak erken hesapladı diye düşünüyorum.gebelik durumu olmasaydı bence benim regl de geç gelirdi
Canım benim yumurtlama 15 marttı ilk defa kan aldırdım bugün

Aynı zamanlar denk gelmiş canım seninle
Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah. Ben de tarihlerimiz yakın olabilir diye düşündüm değere göre ondan merak ettim
Vallaha kuzum ben sürekli açıkan biri değilim evet yemek yemeyi severim ama günde iki kez yemek yeterid bana.. şimdi daha sık acikiyorum sanki bişey yememisim gibi ağzım sulanıyor birde mide kaziniyor bilemedim belirti mıdır nedir geçen ay gebeyken de olmuştu..

Belim hafiften agrıyor ama şu adet ağrısı gibi bir ağrı olmadı bayadır.. sadece belim ve alt karnım ağrıyor Spor yapmsiimda çiğ olmuş gibi bazen şişlik var birde günlerdir o biçim gaz var
Kuzum sen bir daha ne zaman doktora gideceksin ya da test mi yapılacak

Ben bugün çok halsiz hissettim ki açlığa dayanıklıyimdir aralıklı oruç yapan biri olarak 36saat aç kaldığım bile olmuştu ama bugün erkenden yoruldum niyeyse ya gebelikten ya susuzluk ilk gün zorladı

Rabbbim bu mübarek ayda isteyen tüm kullarına hayırlı sağlık evlatlar nasip etsin inşallah rabbim 2. Kez sana tattıracaktır canım sakın umudunu kaybetme rabbimden iste inşallah nasip olacaktır benim düşen bebeğimden 1 yıl sonra oldu kızım beş yaşında sabredelim ki rabbim güzelleştirsin canım
Amin canım inşallah sağolasın hayırlısı olsun herşeyin🙏

Kuzum sen bir daha ne zaman doktora gideceksin ya da test mi yapılacak

Ben bugün çok halsiz hissettim ki açlığa dayanıklıyimdir aralıklı oruç yapan biri olarak 36saat aç kaldığım bile olmuştu ama bugün erkenden yoruldum niyeyse ya gebelikten ya susuzluk ilk gün zorladı
Ben işte ilaç kullanıyordum bugün son gün ilacın.. iki gün içinde filan adet olmazsam doktora gidicem İnshaAllah bu hafta giderim yani .. ozaman test yapılıcak adet olmazsam..

Bende öyle acıkan biri degilim zaten ben yurtdışındayim fas ta burda oruç günü bugün.. ben oruçlu olmadığım zlhalde acıktım sürekli sorun da bu zaten

Arkadaşlar smear sonucundan anlayan var mı acaba bakar miisnz

Eklentiler

• IMG20220403104842.jpg
    IMG20220403104842.jpg
    113,3 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG20220403104828.jpg
    IMG20220403104828.jpg
    102,9 KB · Görüntüleme: 35
Ben işte ilaç kullanıyordum bugün son gün ilacın.. iki gün içinde filan adet olmazsam doktora gidicem İnshaAllah bu hafta giderim yani .. ozaman test yapılıcak adet olmazsam..

Bende öyle acıkan biri degilim zaten ben yurtdışındayim fas ta burda oruç günü bugün.. ben oruçlu olmadığım zlhalde acıktım sürekli sorun da bu zaten
Sen en iyisi adres gönder bize seni teste boğalım😁😁 neden baştan bhcg bakmazlar ki çok saçma değil mi. Geçen ay da gebeliğin tespit edildiğinde de orada mıydın süreç nasıl işlemişti ki

Sen en iyisi adres gönder bize seni teste boğalım😁😁 neden baştan bhcg bakmazlar ki çok saçma değil mi. Geçen ay da gebeliğin tespit edildiğinde de orada mıydın süreç nasıl işlemişti ki
🤣🤣🤣 Sağol canım yaaa.. Türkiye'den tcok yapicam zaten ikinci bebe için 😂😂😂
Aynen ben buradaydim ultrason da görmuştü ama 13 gün sonra düşük yaptım.. yani zaman bile yetmedi süreci görmeye

Son düzenleme:
Kızlar merhabalar rahim içine çizik attıran var mı aranizda ,doktorum bu ay sulu ultrason yaptı bana, bide rahimi hareketlendirmek için bir çizik attı, bir kaç gün lekelenmem oldu sonrasında geçti, sizlerde bu tarz bişey yaşayan var mi
Merhaba acaba doktorunuz rahime çizik attığında anestezi aldinizmi anestezisiz mi yapıldı hissettiniz mi acaba ağrılı bir işlem mi bana da yapilacak ve çok korkuyorum

Selam kızlar ben hala regl olmadım 8. Gün idrar testi yaptım negatif bugün 10. Gün yarın kan vermeye gidiyorum ama kaset testte negatif görünce moralim bozuldu

X