Gebeliğe Hazırlık MART 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba kızlar sanırım kafayı yemek üzereyim ben çok çok silik bir cizgi görüyorum bana yardımcı olurmusunuz

Eklentiler

• 35003A77-E3AC-4203-A356-BB6B50F9DF53.jpeg
    35003A77-E3AC-4203-A356-BB6B50F9DF53.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 103
kızlar merhaba lütfen yardımcı olur musunuz çok kötüyüm :KK43: testlerimin resimlerini paylaşıyorum burada pazar günü koyuydu ama o günü değerlendirmedik ama ondan önce cuma cmt değerlendirdik. pazar günü tam koyu değildi.dedim pzt daha koyu olacak demek ki o gün yumurtlama olacak bugün yaptım silik çıktı şok oldum daha koyu beklerken silik çıktı sinirden ağlayacam. nasıl olabilir gerçekten ya koyu değildi pazar günü çok net şekilde. yani bu resimlerden anladıgım pazar gunu yumurtlama olmuş bugün de çatlamış mı

Eklentiler

• 04.04.2022 (2).jpeg
    04.04.2022 (2).jpeg
    82,1 KB · Görüntüleme: 94
  • WhatsApp Image 2022-04-01 at 14.39.13.jpeg
    WhatsApp Image 2022-04-01 at 14.39.13.jpeg
    97,4 KB · Görüntüleme: 59
  • 02.04.2022.jpeg
    02.04.2022.jpeg
    116,3 KB · Görüntüleme: 68
  • 03.04.2022.jpeg
    03.04.2022.jpeg
    103,5 KB · Görüntüleme: 99
Kızlar merhabalar rahim içine çizik attıran var mı aranizda ,doktorum bu ay sulu ultrason yaptı bana, bide rahimi hareketlendirmek için bir çizik attı, bir kaç gün lekelenmem oldu sonrasında geçti, sizlerde bu tarz bişey yaşayan var mi
Ben çizik attırdım ama Aralık 20 de.2 nisanda transfer oldum sizce etkisi gitmişmişim çiziğin doktorda sağolsun hemen transfer olmalısın demedi bende erteledim

kızlar merhaba lütfen yardımcı olur musunuz çok kötüyüm :KK43: testlerimin resimlerini paylaşıyorum burada pazar günü koyuydu ama o günü değerlendirmedik ama ondan önce cuma cmt değerlendirdik. pazar günü tam koyu değildi.dedim pzt daha koyu olacak demek ki o gün yumurtlama olacak bugün yaptım silik çıktı şok oldum daha koyu beklerken silik çıktı sinirden ağlayacam. nasıl olabilir gerçekten ya koyu değildi pazar günü çok net şekilde. yani bu resimlerden anladıgım pazar gunu yumurtlama olmuş bugün de çatlamış mı
Bugün döngünün kaçıncı günü sanki daha pik olmamış

Ben çizik attırdım ama Aralık 20 de.2 nisanda transfer oldum sizce etkisi gitmişmişim çiziğin doktorda sağolsun hemen transfer olmalısın demedi bende erteledim
Ya benim doktorum şey demişti bu işlem sonrası 3 ay bekleyelim eğer gebelik olusmazsa başka yöntemlere geçelim demişti. Bu söylemden 3 ayda etkisi azalacak gibi düşünüyorum canım. Ama belli olmaz tabi

Kızlar selamlar regl dan 1 hafta önce erken gebelik testinde cıft çizgiyi gördüm ayni gün kandada beta hcg 30 ile pozitif gördüm takibe başladık
5 gün kala beta hcg 30
3 gün kala 60
Tam reg günümde 69 cikti
Aile hekimim düşecek çok erken öğrenmişsin bu değerler normal değil 2 gunde bir 2 katına çıkması lazım dedi :KK43:((
Benim gibi olup hamileliği devam eden var mi aranızda:KK43: neden böyle oldu ki ya

Kızlar selam. Hamis olanlar kan değerlerimizi olcturmeyi ihmal etmeyin. Troid şeker demir bunlar çok önemli. Troid gebelikte yükselebilir. Ben de öyle olmuştu ilk hamilelikte ve troid hapı kullandım. Yoksa bebeklerde zeka geriliği gelişim geriliği boy kısalığı oluyor. Şeker mesela yükselirse bebekler tosun gibi doğuyor ama obezite hastalığı ile hayata 1 0 geride başlıyor.
Eskiden bunlar bu kadar önemli değildi ama artik hersey hormonlu hersey radyasyonlu ve insanlar ve dolayısıyla bebekler herseyden daha çok nem kapıp hasta oluyor. Eski sağlam toprak insanlar yok artık. Hepimiz 4 bir yerden hormonlu gıdaların kirli havanın ve radyasyonun etkisindeyiz. Doktorumun görüşlerini sizlerle de paylaşmak istedim doktordan geliyorum 😊

A5DCBDF2-3A37-42C1-9F7F-F3F1ABCC2561.jpeg

Kızlar içinizde çatlatma iğnesi ile hamile kalan vardır mutlaka bana yardımcı olun lütfen 25 Marta iğne oldum bugün iki bardak su içip hemen test yaptım ve böyle çıktı iğne etkisi midir sizce hala

Eki Görüntüle 3041626
Kızlar içinizde çatlatma iğnesi ile hamile kalan vardır mutlaka bana yardımcı olun lütfen 25 Marta iğne oldum bugün iki bardak su içip hemen test yaptım ve böyle çıktı iğne etkisi midir sizce hala
Çatlama iğnesi olduğu gün ilişki olduysa tutmuş olabilir çünkü uzun süre geçmiş. Doktor değilim ama böyle tahmin ediyorum bence iki gün sonra testi yenileyin. Umarım gebesinizdir🥰

Amin inşallah Nisan ayı uğur getirsin canım🤰
İnşallah hepimize nişan uğur getirsin.Aylardır deniyoruz olmadıkça kendimizden şuphe aramaya başladık acaba 1 yıl beklemeden doktora gitsek mi diye ama benim adetlerimde düzenli.Instagramda felan bebek videoları gördükçe evlat hasreti çekmeye başladım. İnşallah Rabbim hayirlisini tez zamanda versin tüm gönülden anne olmak isteyenlere 🥰🙏

X