Mart Ayinda Tedavi Ile Hamile Kalmaya çalişan Arkadaşlar

ben de üçüncü kez ovulasyon sağlayıcı ilaç kullanıyorum. ilk iki deneme başarısızdı. bakalım bu defa nasıl olacak. açıklanamayan infertilite sınıfına dahilim malesef. yani problem yok ama bebiş de yok. adet tarihimi ise bu defa unutmak istiyorum o yüzde hiç hesaplamadım.

iğne mi yoksa hap mı kullanıyorsun

ben geçen ay tedaviye başladım ama benim eşimin sperm sayısı az olduğu için dk üroloji yönlendirdi varikosel varmı ona bakılacak bu ay ama herşey normalse martta inşallah aşılama olacam varikosel varsa eşimde ilk önce onun ameliyat olmasını bekleyecem.allah ım inşallah bekleyen herkese en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin..

ben geçen ay tedaviye başladım ama benim eşimin sperm sayısı az olduğu için dk üroloji yönlendirdi varikosel varmı ona bakılacak bu ay ama herşey normalse martta inşallah aşılama olacam varikosel varsa eşimde ilk önce onun ameliyat olmasını bekleyecem.allah ım inşallah bekleyen herkese en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin..

canım benim eşimde temmuz ayında varikosel ameliyatı oldu doppler testinde ve dr muaynesinde çıkıyor varikosel olup olmadığı ve şu an iyileşti ama bende sorun çıktığı için bekliyoruz

canım benim eşimde temmuz ayında varikosel ameliyatı oldu doppler testinde ve dr muaynesinde çıkıyor varikosel olup olmadığı ve şu an iyileşti ama bende sorun çıktığı için bekliyoruz

öyleymiş canım ya inşallah varikosel falan çıkmazda hemen kavuşuruz bebişe inşallah senin sorunun halledilir halledilmez hamiş kalırsın.şuan benim görünen hiç bir sorunum çıkmadı allah ın izniyle ama zaman neler gösterir bilmem.senin sorunun neymiş canım.

bende arkadaşlar bu kategorinin içinde yer almak istiyorum:))

bu ay klomen tedavısıne başladım..yarın yumurta kalite kontrol için dr a gidecem:)))yarın13, günüm...inşallah martda iyi haberler veririm:))ve hepiinizden beklerim inşallaaahhhhhhhhhh

öyleymiş canım ya inşallah varikosel falan çıkmazda hemen kavuşuruz bebişe inşallah senin sorunun halledilir halledilmez hamiş kalırsın.şuan benim görünen hiç bir sorunum çıkmadı allah ın izniyle ama zaman neler gösterir bilmem.senin sorunun neymiş canım.

bende önce pko vardı onu ilaçlarla hallettik şimdi yumurtlama bozukluğu varmış bakalım oda düzelirse ne çıkıcak

bende arkadaşlar bu kategorinin içinde yer almak istiyorum:))

bu ay klomen tedavısıne başladım..yarın yumurta kalite kontrol için dr a gidecem:)))yarın13, günüm...inşallah martda iyi haberler veririm:))ve hepiinizden beklerim inşallaaahhhhhhhhhh

inşallah canım bende bugün gidiyorum bakalım benim yumurtişler kaç cm olmuş ve çatlatmam yapılacakmı benimde bugün 13.günüm

kızlar dün benim 2.aşılamam yapıldı.kızlar size bir tavsiyem olcak aşılamadan bir hafta önce eşlerinize havuç suyu içirmeye başlayın aşılama yapılıncaya kadar.bizim sperm sorunumuz yoktu ama yine de içirdim.150 milyondan, 230 milyona çıkmış eşimin değerleri.denemekte fayda var.benim içinde dua edin kızlar bu ay tutsun.

vuslat haberdar edermisin...

gülen aa havuç suyumu evde havuş var aşama rendeleytimde yesin adam:)))

kızlar dün benim 2.aşılamam yapıldı.kızlar size bir tavsiyem olcak aşılamadan bir hafta önce eşlerinize havuç suyu içirmeye başlayın aşılama yapılıncaya kadar.bizim sperm sorunumuz yoktu ama yine de içirdim.150 milyondan, 230 milyona çıkmış eşimin değerleri.denemekte fayda var.benim içinde dua edin kızlar bu ay tutsun.

canım bütün kalbimle dua ediyorum inşallah rabbim gönlüne göre versin benim eşim klomen kullanıyor sperm sayısı artsın diye bide havuç suyu içirirsem kocacığıma bişey olmasın kız ne dersin dr abir sorayım bakayım bu akşam

bilmiyorum ben bu kategoriya giriyomuyum ama yazmak istedim biz bu ay korunmayı bıraktık adetlerim çok düzensiz doktor polistik olduğumu söyledi ve progeston diye bi ilaç verdi 3 ay dene hamile kalamazsan gel yumurtlaman için tedaviye başlayalım dedi hepimiz için hayırlısı olsun hemen olcağını sanmıyorum ama bir ümit işte adet tarihim 1 mart

bilmiyorum ben bu kategoriya giriyomuyum ama yazmak istedim biz bu ay korunmayı bıraktık adetlerim çok düzensiz doktor polistik olduğumu söyledi ve progeston diye bi ilaç verdi 3 ay dene hamile kalamazsan gel yumurtlaman için tedaviye başlayalım dedi hepimiz için hayırlısı olsun hemen olcağını sanmıyorum ama bir ümit işte adet tarihim 1 mart

canım be ne önemi var kategorinin istek önemli olan sende uğraşmıyormusun pko lu olman yeter zaten

süar::::::::::::::::::::::::::::. 27şubat
beyazbulut::::::::::::::::::::: 1mart
vuslat2008::::::::::::::::::::::: 7mart

Bende tedavi olmak istiyorum 2 ayrı doktora gittim ama malesef her gittiğim doktor elime diyet listedi tutuşturup kilo verene kadar korun dedi. Yaş oldu 31 daha ne kadar korunacamki:KK43: pko ve ünsilin direnci var bende dolayısıyla kilo alıyor ama birtürlü veremiyorum ne yapmalı bilmiyorum valla. umudumu iyiden iyiye yitirmeye başladım kızlar ve bir okadar da üzgünüm... :KK43:(((

ama kendi kendime karar verdim bıraktım ilacı korunmayacam artık. Kilo vermek için de elimden geleni yapıyorum hayırlısı neyese o olsun. Bu arada bir sonraki adet tarihim; 09/03/2008

X