Mart Ayinda Tedavi Ile Hamile Kalmaya çalişan Arkadaşlar

vuslat2008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
742
1
43
Tedavi gören arkadaşlar burda buluşalım ve birbirimize destek olalım:1hug: anlatacak ve paylaşacak çok şey var; a.s Birbirimize sorunlarımızda tavsiyelerde bulunalım:uhm:; müjdeli haberlerle sevinelim:sm_cool::dance: ; hayal kırıklıklarımızda umudumuzu kaybetmeden birlikte teselli arayalım:teselli: herkezi çok öpüyorum

benim yumurtlama bozukluğum var bu yüzden gonal f kullanıyorum 1denemem başarısız oldu bakalım bu ne olacak umarım mart ayı uğurlu gelir

selam
ben bu ay tedavi olmuyorum ama kasım ayında tedavi ile hamile kaldım.sana tedavinde bol şanslar diliyorum .1.denemen başarısız olmuş.olsun .üzülme herşeyin bi vakti zamanı var.stres yapma sadece problem yumurtlama ise sansın çok fazla.sabırlı ol ve stres yapma.inşallah en kesa zamanda bebeğine kavuşursun

kızlar benimde yarın aşılamam var.2. deneme.gonal f kullandım 8 gün 125 dozla.doktor 8.gün çatlatma iğneni yaptır dedi.yarın akşam da aşılama yapılacak.kafam karışık yani çatlatıcı ğineden 36 saat sonra aşılama yapılıyorya benimki 40 saat sonra yapılacak çok korkuyorum olmazsa diye.sizin kaçıncı saatlerde yapılmıştı aşılamanız?allah hepimizin yardımcısı olsun

Bende mart ayından sonra hamile kalmay istiyorum pkos luyum hemen olmuycak galiba ama rabbim isteyen herkese nasip etsin.Doktorum yumurtlaman normal çabuk kalırsın busafer diyo ama yinede umutlanamıyorum.......

bende pkosluyum ve 3. aşılamam için dün iğnelere başladım inşallah martın ilk haftası aşılama olacam sonrasında 14 günlük bekleyiş ve arkasından da hamileyim haberi gelecek
dua edin bana allahım hepimize anneliği nasip etsin

bende pkosluyum ve 3. aşılamam için dün iğnelere başladım inşallah martın ilk haftası aşılama olacam sonrasında 14 günlük bekleyiş ve arkasından da hamileyim haberi gelecek
dua edin bana allahım hepimize anneliği nasip etsin

inşsllsh canım dualarımız hep birbirimiz için Rabbim isteyen herkeze nasip etsin:1hug:

bende 2 aşılma için martın 2 haftasını bekliyorum benim bir sorunum yok ama eşimde sperm hareket azlığı vardı
mart ayından umutluyum inşallah bu sefer olacak içimde böyle bir his var
hepimizin bebişlerine kavuşmasını diliyorum hayırlısıyla

bende 2 aşılma için martın 2 haftasını bekliyorum benim bir sorunum yok ama eşimde sperm hareket azlığı vardı
mart ayından umutluyum inşallah bu sefer olacak içimde böyle bir his var
hepimizin bebişlerine kavuşmasını diliyorum hayırlısıyla

evet hayırlısı canım benimde eşim temmuz ayında varikosel ameliyatı oldu ama şu an sonuçlar iyi ama yinede ilaç kullanıyor sperm miktarı atrsın diye

arkadaşlar ben 8 gündür 150 IU kulanıyorum daha yüksek doz kullanan varmı aranızda cuma günü en son usg de sağda1 solda 3 adet 1cm lik yumurta olgunlaşmış yarın tekrar usg ye giricem bakalım kaç cm olmuşlar

arkadaşlar adet tarihlerinizi de yazarsanız listeleriz birbirimizden müjdeli haberler alırız

VUSLAT2008:::::::::::::::::::::::::::: 7 MART

YA SİZ HANGİ GÜNÜ BEKLİYORSUNUZ

ya mart ayını kimse beklemiyormu hiç kimse mart ayında hamile olmak istemiyormu anlayamıyorum hadi arkadaşlar:emir_bebek:

selam kızlar arkadaşım hiç hamıle kalmak ıstememmi.valla o kadar ıstıyorumk artık yanı bılemıyorum ben normalde çocukları cok seven bırı olarak yaklaşık 3,5 yıllık evlıyım ılk sekız ay korunduk keşke korunmasaydık belkı herşey daha ıyı olurdu ama napalım hayırlsı böyleymiş.yarın randevum var normalde 10 gun önce adet oldum anlayamadımkı hıc şaşmazdı gunum.kafam çok karışık.glofen ın iğnesi var ona başlıycaz ama doktor verırmı bılmem bu ay yanı inşallah sorun yoktur 10 gun once adet olmak canımı sıktı bıraz.allah hepimizin gönlune göre versin

VUSLAT2008:::::::::::::::::::::::::::: 7 MART
süar :::::::::::::::::::::::::::::::::27 şubat

ben de üçüncü kez ovulasyon sağlayıcı ilaç kullanıyorum. ilk iki deneme başarısızdı. bakalım bu defa nasıl olacak. açıklanamayan infertilite sınıfına dahilim malesef. yani problem yok ama bebiş de yok. adet tarihimi ise bu defa unutmak istiyorum o yüzde hiç hesaplamadım.

X