Masala Çayı İle İlgili Neler Biliyorsunuz?

hepkaradagiden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2012
28
8
Arkadaşlar bu masala çayını her araştırdığımda içine konulan malzemelerde farklılıklar gördüm. Ancak herkes bu çayın yağların oluşumunu engellediğini ve yakılmasında etkili olduğunu söylüyor. Daha önce kullanan olduysa yardımcı olabilir mi? Nasıl hazırlanıyor acaba?

Canım ben dün doktorum programında izledim bunu çayın yapılışını ve dün malzemelerimi aldım ve dün akşam başladım.Şahane tadı var.Ben 9 bitkili çayı içiyordum fakat bebek düşündüğümüz için içinde kekik olduğu için biraz sakıncalı.Ama bu çayın bir yan etkisi yok kesinlikle.Hatta konusunuda açacağım birazdan.Bu arada tadı şahane:)

Canım ben dün doktorum programında izledim bunu çayın yapılışını ve dün malzemelerimi aldım ve dün akşam başladım.Şahane tadı var.Ben 9 bitkili çayı içiyordum fakat bebek düşündüğümüz için içinde kekik olduğu için biraz sakıncalı.Ama bu çayın bir yan etkisi yok kesinlikle.Hatta konusunuda açacağım birazdan.Bu arada tadı şahane:)

tadının güzel olması sevindirici haber :) peki neler koyuyorsun içine? bebek konusunda ben de kararsızım. hamile kalmadan bir süre önce yeme içmeye dikkat etmek gerekiyormuş, arınmak için. önce şu kilolardan kurtulup sonra belki diyorum. canım tarifini verirsen çayın çok sevinirim...

tadının güzel olması sevindirici haber :) peki neler koyuyorsun içine? bebek konusunda ben de kararsızım. hamile kalmadan bir süre önce yeme içmeye dikkat etmek gerekiyormuş, arınmak için. önce şu kilolardan kurtulup sonra belki diyorum. canım tarifini verirsen çayın çok sevinirim...

http://www.kadinlarkulubu.com/zayiflama-kurleri/566142-sems-aslan-dogal-antibiyotik-masala-cayi.html
Canım bak konuyu açtım,malzemeleri verdim yapılışının videosunu da ekledim.Ben başladım inşAllah faydasını görürüm.İçimi o kadar güzelki içtikçe içesim geliyor:)

X