Maslaktüpbebek

msra39

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2023
5
3
26
Merhabalr hanımlar acı badem maslakta Bülent tıraş beyde tüp bebek yaptıran iyi veya kötü bilgi verirmisnz ilk deneyim olcak yaş 25

Merhabalr hanımlar acı badem maslakta Bülent tıraş beyde tüp bebek yaptıran iyi veya kötü bilgi verirmisnz ilk deneyim olcak yaş 25
Bende yeni başladım Kasım ayında yumurtalarım alındı niyetim 2 ay sonra yükleme yapmaktı. transfer zamanını bekliyorum , bende merak ediyorum hemen mi transfer ediliyor beni de bilgilendirin ilaç sürecini

Merhaba ben Acıbadem Maslak’ta tedavi görüyorum.Salı günü opu var.şimdilik bir sorun yaşamadım her şey yolunda gidiyor benim takiplerimi yiğit hoca yapıyor çok ilgili,çok naif çok iyi bir hekim ve insan

Bende yeni başladım Kasım ayında yumurtalarım alındı niyetim 2 ay sonra yükleme yapmaktı. transfer zamanını bekliyorum , bende merak ediyorum hemen mi transfer ediliyor beni de bilgilendirin ilaç sürecini
İnşallah rabbim gönlünüze göre versin transfer öteki ay oluyomuş galiba onlar ayarlıyolarmış peki yumurta toplamı işlemi nasl oldu ağrı falan oldumu ?

Çok ilgili hekimlerin hepsi ve hiç birşey atlamıyorlar risk almıyorlar. Doğru tercih olmuş bence. Yiğit hocaya takipliyim 2 kere transferim iptal edildi rahim uygun hale gelmedi risk almadı sağolsun. 3.seferde bu sefer tamam dedi transfer oldu ve sonuç olumlu oldu şükür. Fiyat olarak da genetiğe gönderme , embriyo yapıştırma vs birsürü ek işlem var tercihe göre değişiyor. Biz hepsini yaptırdık tekrar denemek istemiyordum çünkü süreç çok çok yorucu. Her işlem olunca fiyat da ilaç dahil 150-200 arası gidiyor(pozitif olursa 12.haftaya kadar kullanılacak ilaçlar da dahil )

Çok ilgili hekimlerin hepsi ve hiç birşey atlamıyorlar risk almıyorlar. Doğru tercih olmuş bence. Yiğit hocaya takipliyim 2 kere transferim iptal edildi rahim uygun hale gelmedi risk almadı sağolsun. 3.seferde bu sefer tamam dedi transfer oldu ve sonuç olumlu oldu şükür. Fiyat olarak da genetiğe gönderme , embriyo yapıştırma vs birsürü ek işlem var tercihe göre değişiyor. Biz hepsini yaptırdık tekrar denemek istemiyordum çünkü süreç çok çok
Çok ilgili hekimlerin hepsi ve hiç birşey atlamıyorlar risk almıyorlar. Doğru tercih olmuş bence. Yiğit hocaya takipliyim 2 kere transferim iptal edildi rahim uygun hale gelmedi risk almadı sağolsun. 3.seferde bu sefer tamam dedi transfer oldu ve sonuç olumlu oldu şükür. Fiyat olarak da genetiğe gönderme , embriyo yapıştırma vs birsürü ek işlem var tercihe göre değişiyor. Biz hepsini yaptırdık tekrar denemek istemiyordum çünkü süreç çok çok yorucu. Her işlem olunca fiyat da ilaç dahil 150-200 arası gidiyor(pozitif olursa 12.haftaya kadar kullanılacak ilaçlar da dahil )

yorucu. Her işlem olunca fiyat da ilaç dahil 150-200 arası gidiyor(pozitif olursa 12.haftaya kadar kullanılacak ilaçlar da dahil )
Hayırlı olsun 🧿

merhabalar bende acıbadeö maslak a gidiyorum. ılaclar cok verılıyor ınanılmaz pahalı.. opu oldum cok sancılı gecti .. şu an zoladex vuruldu ve 2 regl beklıyorum transfer dönemi için

İnşallah gönülünüze göre versn rabbim fiyatlar nasl acaba şuan ?
ben şu an toplam 100 bin verdim.. transfer ve dondurma için ücret henüz ödemedim.. transfer dönemi için ilaclar ne kadar bılmıyorum150 toplam bulacak gibi fiyat

Ben süreçten memnun kalmadım ikinci transferim için embriyolarımı başka hastaneye taşıyıp orada yaptırdım

Tüp bebekte öğrendiğim şeylerden biri Bülent tıraştan kaçmak oldu . Daha önceki başlıklarda var . Aşırı ilaç / kadın bedeninin hiçe sayılması / ticaret . Bebek yapmayı henüz beceremedim ama böyle yapılmadığına eminim .

Ben gecen sene bulent hocaya gitmistim… surecten cok memnun kaldim , daha once 1 kez yumurtalarim olgunlasmadigi icin baska merkezde tedavim iptal olmustu ,2.sefere bulent hocayi tercih ettim su an hamileyim ama sonuc olumsuz olsada 3.de yine hocayi tercih edecektim … merak ettiginiz bisey varsa cevaplayabilirim ama guncel fiyatlari bilemiyorum tabi

X