Masseter botoks dikkat edin !!!!!!!

Merhaba hanımlar bende aşırı diş sıkmadan dolayı dişlerime epeyce zarar verdim. Ve doktorların önerisiyle nişantaşında bi doktora masseter botoks yaptırdım. Bugün 8.günüm ve gülemiyorum yemek yerken zorlanıyorum, konuşurken yanaklarım ağrıyor ( diş sıkmaya bin kere razıydım doktorum 20 güne normale döner dedi ama hiç güven vermedi bana bu. 6 ay böyle kalmaktan korkuyorum( ne yapıcam ben şimdi

Aynı durumdayım ve inanılmaz endişeliyim yemek yiyemıyorum gülemiyorum aynaya bakmak gelmiyor içimden özellikle sol yanağım daha kötü durumda keşke zamanı geri alabılsem bin pişmanım

selamlar , ben de 10 gün önce yaptırdım ama şükür böyle sorunlarım yok şuan
daha önce ilk masseter deneyimim tam bir faciaydı aynı sorunları yaşadım gülemedim özellikle de ama şuan şükürler olsun problem yok sanırım biraz da hekimin tecrübesi önemli

Benim 1 yili gecti yuzum sarkik kaldi buldog yanak gibi oldu ama eskisi kadar ince zayiflik kalmadi.massater botoks pismanliktir
merhabalar bende üç dört defa masseter botoks yaptırdım ama en fazla 0.5 cc felan yapıldı tek yerden yapıldı. şuan eski fotoğraflarıma baktığımda yüzümün çok incelmiş olduğunu gördüm ve açıkcası üzüldüm artık yaptırmıycam şuan 3.5 ay oldu yaptıralı yüzüm eski haliine döner mi sizce ne yapmalıyım çok teşekkür ederim

Allah rızası cevap yazın aradan bir yıl geçmiş ama yüzünüz düzeldi mi eskisi gibi toparladı mı

Benim diş doktorum psikiyatriste gitmemi önermişti çünkü sebep psikolojik. Iki yil olacak hafif bir ilac tedavisi aliyorum diş sıkma sorunum kalmadi

Üstünden baya zaman geçmiş ama nasıl oldu yüzünüz acaba duzeldimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…