Masseter botoks dikkat edin !!!!!!!

Düzeldi aynı süreçleri bende yaşıyorum, yaşayan varsa yardım etsin nolur…

Bayanlar sakin yuz yogasi sakiz cigneme givi islere girmeyin sakin.yuzunuzde botoks varken SAKIN yapmayin cunku kas zaten dolduruluyor felcli gibi siz botoks etkisi gecsin diye ceneeyee yüklemiyorsunuz ben neler yaptim en son cene kemigim hasar gordu sakin sakizda cignemeyin güzelim yuzunuz mahvolr 6 ay sabredecek sonra da yavas yavas yuz yogasina başlayacaksınız oncesinde bisey yapmayin ben yandim siz yanmayin

Dediğiniz çok doğru, sakız çiğneyin diyorlar ancak çeneye yük biniyor. Panikle 3. Ay da sakız çiğnemeye başladım bir hafta çiğnedim. Yüz masajları, yogalar vs … şimdi yapılacak tek şey sakin olmak diye telkin ediyorum kendimi. Zamana bırakmak.

Ben once yuz yogasi icin online sonra pandemi olmasina ragmen bir yoga egitmeninin evine gidip ders aldim. Yuz masajlari sakiz cignemeler herseyi yaptim ama.sakin yapmayin bende 2bucuk ay sonra baslamistim ama hayatımın hatasini yapmışım keske 6 7 ay sakince bekleseymisim

Dediğiniz gibi yapacağım. Online kurs almayı bende düşündüm.
Şimdi son durum nedir? Yanaklarda sarkma devam ediyor mu? Kaslar eski yerine geldi mi?

Dediğiniz gibi yapacağım. Online kurs almayı bende düşündüm.
Şimdi son durum nedir? Yanaklarda sarkma devam ediyor mu? Kaslar eski yerine geldi mi?
6 ay sonra yapın bunlari yuzde 50 toparlandi eski fit ve diri yanaaklarim guzel yuzum kalmadi malesef

Merhaba yüzünüz düzeldi mi? Bende aynı sorunu yaşıyorum.
Prizma adli arkadasla ben daha once ozel msjla konustum o bayanin duzelmedi baya uzgundu yuzunun resminide bana atmıştı tazecik guzelim kizin yuzu asagi dogru uzamis .dis sikma yuzunden yaptirmisti o da .benimle ayni seyleri yasamis

Yasadiklariniza cok uzuldum , tahmini 7 yildir yilda 1 ya da 2 kez yaptiriyorum hic bir zaman sorun yasamadim . Doktorunuz kasapti galiba cok sasirdim.

Prizma adli arkadasla ben daha once ozel msjla konustum o bayanin duzelmedi baya uzgundu yuzunun resminide bana atmıştı tazecik guzelim kizin yuzu asagi dogru uzamis .dis sikma yuzunden yaptirmisti o da .benimle ayni seyleri yasamis
Yuzu uzamış derken yanaklari mi sarkmış canim ?

Yüz formunuz eski haline döndü mü

Öncelikle diş sıkma problemi varsa bu bi sağlık problemi zaten ve müdahale edilmeli çünkü zamanla (tüm gece) dişler birbirine çarpmaktan üst tabakası tamamen aşınıyor. Doktor aslında iyi bişey söylemiş yapmanız konusunda. Bende 2 yıldır yaptırıyorum ve çok memnunum. Artık sabah çenem ağrımıyor ve büyük konfor bir kez bile sorun yaşamadım. Böyle şeyleri bilindik merkezlerde yaptırmak daha doğru bence.

düzelme oldu mu

merhaba sorun düzeldi mi benim 1 ay oldu gülüşüm değişti çizgilerim belirginleşti asimetri var lütfen geçsin

şikayetiniz düzeldi mi gülüşüm mahfoldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…