Çene Estetiği Masseter Botox

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

namas

Guru
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2011
238
177
Arkadaşlar merhaba,
13 gün önce masseter botoksu yaptırdım yüz incelmesi için ama hala bir incelme yok? Aranızda yapıran varsa incelme ne zaman başladı acaba? Bilgilendirirseniz sevinirim. Merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz. Teşekkür ederim😊

Merhaba bana bilgi verirmisin. İstanbuldayim. Bende bu botoks icin dr ariyorum. 20 yasinda yigenim dis sikma icin yaptırmak istiyor.

Merhaba bana bilgi verirmisin. İstanbuldayim. Bende bu botoks icin dr ariyorum. 20 yasinda yigenim dis sikma icin yaptırmak istiyor.
Ben Vildan Sayan’ a yaptırdım 1 ay önce kdar. Diş sıkmam belirgin olarak azaldı ama herhangi bir incelme gözlemleyemiyorum şimdilik.

Ben Vildan Sayan’ a yaptırdım 1 ay önce kdar. Diş sıkmam belirgin olarak azaldı ama herhangi bir incelme gözlemleyemiyorum şimdilik.
Sonra ki seanslar da olurmus incelme. Ben bi dr. buldum Nişantaşı'nda dis hekimi. Ogrenci diye indirim de yapti. Simdilik oldu. Sadece sikma durdu incelik yok.

Sonra ki seanslar da olurmus incelme. Ben bi dr. buldum Nişantaşı'nda dis hekimi. Ogrenci diye indirim de yapti. Simdilik oldu. Sadece sikma durdu incelik yok.
Ay inşallah öyle olur. Çünkü zerre incelme yok diye üzülüyorum nerdeyse bir buçuk ay olacak. Bazı hastalarda 1.5 ay sonra ilk seansta olmuş. O zaman 2. Seansı da yaptırmaya bekliycem artık. Çok teşekkür ederim☺️

X