Popüler Konu MasterChef 2023 Türkiye

Agzi acilasiya evladindan bahsediyor her hareketine sozune onun icin dikkat ediyor. Bu yasta bu olgunlukta onun kat kat fazla yasinda olanlarda bu dusunce yok . Helal olsun gercekten ...
18 yaşında evlenmiş emre 5 6 yıl evli kalmış. Şey diyodu küçük yaşta evlendim o zaman ve bu zaman bir olmuyor insanın kafasi değişiyor vs anlasamıyor o yüzden ayrıldım dedi herşeyi erken yaşamış ondan da olabilir maşallah valla çok sevdim ben emreyi baştan beri, gönlümün şampiyonu.

Ay sefler yine cok şıksin dediklerinde o dugun topuzlu hali geldi aklima
Yetenekliydi bence dilaradan sonra elenmeliydi diye dusunuyorum ama agzidan cikanlarin esiri oldu .

yetenekliydi ama genelde asya mutfağı... yani çok yaratıcı değildi bence. tabak tasarımı falan öyle şık olmuyordu.

18 yaşında evlenmiş emre 5 6 yıl evli kalmış. Şey diyodu küçük yaşta evlendim o zaman ve bu zaman bir olmuyor insanın kafasi değişiyor vs anlasamıyor o yüzden ayrıldım dedi herşeyi erken yaşamış ondan da olabilir maşallah valla çok sevdim ben emreyi baştan beri, gönlümün şampiyonu.
Kesinlikle benimde gonlumun sampiyonudur

Kime oy verdiğimi hatırlamıyorum ya sanki eren ve Hasan vardı 🤔😁
Ödül neymiş 😇

Yarismanin odulu ne kizlar para mi araba mi ne bilim bu tarz bisey var mi tamam hepsi iyi isler bulacak o ayri da

X