Popüler Konu MasterChef 2023 Türkiye

Burak var bende başından beri canım 🤗
Ayaz ı dolduruyorlar biraz da , ama ben sana tarif verdim deyip işi başka yere getirmesi hoş olmamıştı o da dikkat etsin sözlere :super:
ben ayazı sevmiştim aslında başta saf gelmişti bana
şimdi okuduklarıma şaşırıyorum
çok da takip edemediğim için bilemiyorum

Tolga gitti
burak kaya efrndi çocuk
ayaz da efendiydi başta
ayaza sonradan ne oldu biri kısaca anlatabilir mi ?

ve birinci tahmininiz ve gönlünüzden geçen kim yazın kızlar
Gönlümden geçen birinci burak veya metin bence burak'ın diğer arkadaşlarıyla pek muhabbeti olmadığı için burak'ı kendini beğenmiş olarak görüyorlar biraz kendini geri çekiyo aslında bunu da neden yapıyo anlamıyorum çok iyi duygusal çocuk ayaz'da burak'ı bu yüzden sevmeyebilir genelde burakla anlaşamıyo tabi bunlar tahminim

Tolga gitti
burak kaya efrndi çocuk
ayaz da efendiydi başta
ayaza sonradan ne oldu biri kısaca anlatabilir mi ?

ve birinci tahmininiz ve gönlünüzden geçen kim yazın kızlar

Ayaz ve görkem de hırstan çok hadi birisine bulaşalım mobbing uygulayalım gibi ergence düşünceler oluştu..masterchefi ilk başladığı günden beri takip ediyorum burak kaya benim gibi haksızlığa gelemiyor..görkem ayaz fatmanur ayrı bir gruptu burağı göndermeye çalıştılar ama gidenler kendileri oldu şimdi iki sinsi burağın en yakın arkadaşını yollattılar tolga çok efendi bir çocuktu..burağın tabakları oylamada çıkıyor sırf pislik olsun diye onu yazıyorlar..kışkançlık fesatlık başka bişey değil.benim favorilerim ilk günden beri
Burak kaya
Metin
Tolga
Kıvanç
Bence bu dörtlü kalmalıydı..

Haydi Burak haydi Burak haydi,tam zamanı tam zamanı şimdii ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ haydi burağım al şu ceketi sinsilerin içinden çık (ayaz ve görkem)

• Komik
Reactions: Jou
içimdeki ses bu hafta burak'ı gönderecekler diyo geçen hafta tolga'yı tahmin etmiştim öyle de oldu gönlümden burak veya metin'in şampiyon olması

Gecende dedim sefler son bir kac haftadir Metin’i ovmeyi birakip Ayaz’ci oldular. Nitekim ikinci onlugude Ayaz aldi.
Finale Metin ile Ayaz kalirsa sasirmam
Bir yerde ikinci önlüğü ayaz üçüncü önlüğü de burak aldı yazıyor ayazı bildi cuma akşamını iple çekiyorum burak çıksın..tolga ve burak en efendileri..Metin yukarı çıkınca bi soğuklaştı

Bir yerde ikinci önlüğü ayaz üçüncü önlüğü de burak aldı yazıyor ayazı bildi cuma akşamını iple çekiyorum burak çıksın..tolga ve burak en efendileri..Metin yukarı çıkınca bi soğuklaştı
ama Metin basindan beri diyor ben bireyselligime bakiyorum diye. Takim oyunlarinda cok kotuydu istatistigi ama hep en basta sectiler adami.
Bir de sefler sormustu “ takim oyunlarinda neden kaptana yardim etmiyorsun veya arkadaslarini yonlendirmiyorsun “ diye “ benim sisteminle calismazlar , karismiyorum , ben bu sekilde calismam “ fln demisti.

Ilerde muhtemelen kendi adiyla restaurant fln acicaktir. kendi recetelerim var, 8-9 tabagim var cok guvendigim diyip durdu butun sezon

ama Metin basindan beri diyor ben bireyselligime bakiyorum diye. Takim oyunlarinda cok kotuydu istatistigi ama hep en basta sectiler adami.
Bir de sefler sormustu “ takim oyunlarinda neden kaptana yardim etmiyorsun veya arkadaslarini yonlendirmiyorsun “ diye “ benim sisteminle calismazlar , karismiyorum , ben bu sekilde calismam “ fln demisti.

Ilerde muhtemelen kendi adiyla restaurant fln acicaktir. kendi recetelerim var, 8-9 tabagim var cok guvendigim diyip durdu butun sezon
Aynen sadece yukarı çıkınca soğuklaştı daha önce öyle değildi bunu söylemek istedim..inşallah burak çıkacak

Kuzum ben Ayaz yüzünden instagramda feci linç yedim 😂 Diksiyonu bozuk ve dişleri çok çirkin diye izlemeye tahammül edemiyorum dedim, off ne hakaretler işittim 🤦🏻‍♀️
O şabanın her yeri bozuk,linç minç umrumda değil bebem gıcık oluyorum sinir oluyorum bide görkeme aynı şekilde..sinsiler ikisinin kafalarını tutup alev çıkartana kadar sürtesim geliyor 😂😡

evet
ben geçen sene sakallı dedim o oldu kıvançmıydı adı
ondan önce serhan dedim o oldu
cemre dedim o oldu :)
bu sene metin diyorum
2 bence görkem veya ayaz muhtemelen ayaz
bilmiyorum ya sanki ayaz da cok kaldi gibime geldi masterchef de . Iyi bile geldi yani ilk 4 e

X