Popüler Konu MasterChef 2023 Türkiye

Somer şef sadece dört hafta olmayacakmış. Onun yerine her hafta bir konuk şef gelecekmiş nevos. Bu sezon allstar, eski yarismacilar yarışıyor. Somer şefin de geçen hafta restaurantinin istinat duvarı yıkılmış. Bir kişi ölmüş. Somer şef için hapis cezası isteniyormus. Belki o yüzden bir ay ara vermiştir 🤔

ekmeğin icinde sütlaç oldu🤣
İnşallah güzel bir sezon olur🤗
Ekmekler çok fena ya🤦

Netten baktım. Restoranınının duvarı çökmüş ve ölenler olmuş. Ondan dolayı galiba şimdi katılamamış. Onsuz olmaz. 🤷

Somer Şef'in sosyal medyasında paylaştığı farklı yarışma ve program katılımları da var devam eden; ilk bölümlerde yer almama nedeni onlardan kaynaklı da olabilir.

Dava sürecinde tutuklu yargılanmıyor; her duruşmada bulunma zorunluluğu da yok. Avukatları temsil ediyordur.

Somer Şef'in sosyal medyasında paylaştığı farklı yarışma ve program katılımları da var devam eden; ilk bölümlerde yer almama nedeni onlardan kaynaklı da olabilir.

Dava sürecinde tutuklu yargılanmıyor; her duruşmada bulunma zorunluluğu da yok. Avukatları temsil ediyordur.
Umarım gelir diyelim🤗

Geldim, geldim 😁 bana da ciddi bir rehavet havası geldi. Halbuki bu sefer rakipler tescilli bu kadar geniş olmaları garip. İçlerinde çok dişli tip de yok, dişlilerin hepsini tek grup mu yapacaklar acaba. Bu akşamkişerin hiçbirini tanımıyorum ben ilk yıllardanlar sanırım

Ben keyif aldım ama araz yapamasın diye şekerpare verdiler gibi oldu, ona canım sıkıldı. Adam çıkacaktı yukarı yaa

Ben düzenli takipteyim. Bu hafta güzel geçti. Eğlenceli olacak bu sezon
Allah Star olduğu için daha ön planda olan isimlerin de olmasını isterdim ama buna da şükür 🤭
Rıfat sosunu yetiştiiremedim dedi, zamanı yetersiz buldu ama Allah Stara kaldıysa yetiştirmesi gerekli diye düşündüm.
Akşam Eray Eda ve Rıfat'ın tabağını hiç beğenmedi ama kılçık yüzünden tabağı lezzetli olmasına rağmen elendi🤦🏻‍♀️. Daha usta şef gibi talimatları, hareketleri gibi geldi Eray'ın. Önceki sezon daha farklıydı. Yarışmadan sonra şansları açılıyor, kendi işyerlerini falan açıyorlar. Onun da etkisi olabilir. 🤔

X