Popüler Konu MasterChef 2023 Türkiye

Cemre fena bilenmiş, 2021 ekibini çiğ çiğ yiyecek mümkün olsa
İlk geldiğinde de Sergen 'i azarladı sözümü kesiyorsun diye. Sergen şaşırıp kaldı. Takımlara seçilir kendi de mavi takımı istemiyordu, özellikle Azize var gitmek istemiyorum dedi yanındakine.
Geçen gün Cemre batırık almıştı takım oyununda. Azize yardım etmek istedi ben çok iyi biliyorum dedi. Cemre yardımını kabul etmedi diye bayağı bozuldu, yapamayacak diye düşündü ama gecenin en iyi yemeklerinden seçildi Cemre'nin yemeği🤣

Hasan o zaman favorimdi.Ondan önceki sezon Barbaros favorimdi.All star ama çok ta iddialı gelmiyor bana bu sene yarışmacılar🤔
Aslında iddialılar da yemekler çok zor. Geçen haftanın eleme yemeği neydi öyle, kurabiyeden ağaç dalı falan, kabus gibi. İddia gösterecek halleri kalmıyor korkmaktan

Gece reklam erken girince anladım ben sergenin gitmeyeceğini. Kerem sıkıntılı bir tipti, girmesi iyi oldu. Sırada barış vardır umarım.

Gitsin deyip deyip her gidene de üzülüyorum arkadaş. Canla başla uğraşıyorlar bir kariyer sahibi olmak için.

Bu hafta elenen azize demiş bazı insta siteleri
veya ayazın sağlık sorunları dolayısıyla diskalifiye olabileceğini yazan sitelerde var
neyse akşam alican kazandı :)
alicanda potaya girecekmiş
hatta son 4 e kalacakmış
ama son 2ye de tolga ve azize kalacakmış
takip ettiğim yerler

Ay kızlar bu Azize’nin estetik cerrahını bilen var mı ya? Biz de gidelim 😂 Kendisi sadece botox var diyor ama sadece botox olmadığı gün gibi ortada.

Ahanda gitti azize
bu hafta o azgınlığı neydi
Alicanı resmen sabote etti ki hemşehrisi
mertin edaya yaptığının kaç katını yaptı ve mert haklıydı orda azize haklı da değil
ama yiğidi öldür hakkını yeme bu sene çok çok iyi çıkış yakalamıştı çok daha iyi gidiyordu
birde yanlış anlamadıysam azize tüp mide ameliyatı olmuş ondan ötürü
bence estetik kesin oldu sadece botox yok yani

Gidecekleri hafta bir ayarsızlık çöküyor bunlara, anlıyorsun ki yolcu. Bu gidişata bakarak diyorum ki sırada barış ve sergen var. Üzüldüm yalnız, çok azimli bir kadın, takdir edilesi

Gidecekleri hafta bir ayarsızlık çöküyor bunlara, anlıyorsun ki yolcu. Bu gidişata bakarak diyorum ki sırada barış ve sergen var. Üzüldüm yalnız, çok azimli bir kadın, takdir edilesi
Sergen biraz zor gibi gözüküyor da barış tanya sırada gibi ama hiç belli de olmuyor o işler gidedebilir
Sergen daha nasıl konuşulur bilmiyor çok cahil bir çocuk
kendi sezonunda da sevmemiştim bu sezon gıcık kaptım
ama 2.ler şampiyonlardan sonra iyice havası söndü ya
Alican hemşehrim benim çok efendi çok güzel kalpli şefliğine bir lafım yok ama yanı sıra çok iyi bir insan evladı

X