Masumlar Apartmanı

Dizinin sonunda yukarıdan kamerayla çekmişler ya balkondaki sandalye ve masanın rengi özenle seçilmiş olması bile çok etkiledi beni hayat acısı ve tatlısı bile birlikte yaşanıyor. Gülben Esat sahnesi bir de son sahne ne etkileyiciydi 😪😪

Naci hoca bu bolum olmeyecek bildiğim kadariyla, daha suresi vardi. Sonu cok kotuydu ciddenn😪

Bu arada esrayi bilerek itici gösteriyorlar sanki artik ben de esat ve gulben olacak diye dusunmeye basladim. Hayir yani cocuk senden hoslandigini kac kere belli etmis, zor zamaninda destek olmus dinlemis evinde misafir etmis, Esrayi anlamak mumkun degil niye alaya aliyor bu kadar 🤔

Bu arada esrayi bilerek itici gösteriyorlar sanki artik ben de esat ve gulben olacak diye dusunmeye basladim. Hayir yani cocuk senden hoslandigini kac kere belli etmis, zor zamaninda destek olmus dinlemis evinde misafir etmis, Esrayi anlamak mumkun degil niye alaya aliyor bu kadar 🤔
Esra karekterini ilk bölümden itibaren pek sevemedim ben nedense.

Esra da onların apartmanına taşınacak galiba gülben için çok zor olacak bence ama belkide esat ve gülben içinde olabilir oraya taşınması esra esatı kendisi için geliyor diye düşünür aslında o gülbeni görmek için gelecektir belkide.

Birde esat ve han konuşurken şuna bir benzer bir konuşma gecmişti esat 3 görümce ile aynı evde yasamak konusundan bahsetmişti handa şimdi tam hatırlayamadım seni bu kadar seven birini ile başlarken cümle kurdu esat biraz orda düşünceli oldu gülbeni düşündü bence.

Esat gülbene dönerse esrada bu sefer onları ayırmak için kötü biri olurmuş 😁😁😁

Aynen o replik bilincliydi bence de han kendi icin dedi ama esat ister istemez uzerine alindi 😁 Olur mu olur her sey tersine dönüyor bi anda

X