Mutfak Dekorasyonu Mat çatal bıçak takımı hakkında yardım!

magnoliaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2012
60
89
Merhaba arkadaşlar, Zwilling markasının mat çatal bıçak takımını çok beğendim, modeli “minimale”. Günlük kullanmak istiyorum, mat çatal bıçak kullanan var mı aranızda? Çizikleri parlaklara göre çok mu göze batıyor? Kullanmış olanlar yardımcı olabilir mi lütfen? Şimdiden teşekkürler

Bende çeyizimi alırken mat almak istemiştim ama birkaç yorumdan sonra vazgeçtim. Eski gibi durduğunu ve çizildiğinde göze battığını söylemişlerdi. Çok çok içinde kalmayacaksa normal al bence. Hem günlük kullanımda daha fazla yıpranıyorlar.

Bende çeyizimi alırken mat almak istemiştim ama birkaç yorumdan sonra vazgeçtim. Eski gibi durduğunu ve çizildiğinde göze battığını söylemişlerdi. Çok çok içinde kalmayacaksa normal al bence. Hem günlük kullanımda daha fazla yıpranıyorlar.

Teşekkür ederim cevabınız için. Evet forumda da söylediklerinizi okudum, fakat ne kadar eski durabilir ya da ne kadar çizik durabilir ki, parlaklar da çiziliyor. O yüzden elinde olup kullananların yorumlarını çok merak ediyorum. Tekrar teşekkürler :)

X