Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Mat Görünüm Vermeyen Pudra

D

dmple

Ziyaretçi
valla arkadaşlar şimdiye kadar kullanmadığım pudra markası kalmadı diyebilirim.cildim sorunlu,akneli ve kırmızı lekeler var,tabi sırf pudra kapamaya yetmio ama ne kadar kaparsa kardır diyorum yine de fondoten yda patakrem almıyorum.ama surdugum tum pudralar surdugum an cildimin ısıltısını,parlaklıgını alıyo,mat-cansız bi tabaka olusturuyo.altına nemlendirici suruyorum herseyi yapıyorum yine de o istedigim goruntu olmuyo.galiba o parlak goruntu (simli yada ısıltılı diil) cildin kendi parlaklığı gibi bi goruntu sırf fondotenlerde mi olur.cildimi matlaştırmayan pudra yok mudursenağlama

pudranın amacı zaten cildi mat göstermektir canım.parlamasını önlemektir.pudra kullanıyorsan mutlaka allıkda kullanmalısın.yoksa yüzün kötü görünür.pembemsi doğal bi allık,daha iyi hissetmeni sağlıyacaktır..

pudranın amacı zaten cildi mat göstermektir canım.parlamasını önlemektir.pudra kullanıyorsan mutlaka allıkda kullanmalısın.yoksa yüzün kötü görünür.pembemsi doğal bi allık,daha iyi hissetmeni sağlıyacaktır..

evet arkadaşım gayet ii söylemiş.. eger cok hoşnut değilsen sedefli bi allıkla cildini ışıl ışıl gösterebilirsin..

X