Cilt Bakımı Ürünleri Mavi Anemon Çiçeği mucize mi ? Kullanan var mı ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
40 yaş üstü müüüü şaşırdım yaaa
napcaz o kadar beklemek istemiyorum :)))

yaş olayını ben bi araştırayım

40 yaş üstü müüüü şaşırdım yaaa
napcaz o kadar beklemek istemiyorum :)))

yaş olayını ben bi araştırayım

gittigidiyorda pek çok kozmetik ürünü sahte çıkabiliyor, ben güvenmiyorum o siteye, siz de dikkatli olun canım.:eek:

merhaba arkadaslar birsey sorcam.. kinerase kremini veya diger mavi anemon cicegi iceren kremleri goz altimizada kullanabilirmiyiz?? 29 yasindayim ve cok kirisiktaaa:KK43:

bende yaklaşık 10 aydır oht peptide3 kullanıyorum cildim baya toparladı iyi geldi bır sonrakı kremı kınerase kullansam olurmu acaba gerçi bitmesine de daha cok var 1 yıl daha gıder gıbı gelıyor ama değişiklikte bişey olmaz sanırım bilgisi olan arkadaslar yorumlarınızı beklıyorum

bende bir ara kinarese kullanmıştım arkadaşlar göz altımda ince çizgiler için eczacı kız çok sık kullanma dedi yoğun bir krem olduğu için yaşımdanda dolayı sadece 1 kere kullandım.

bende bir ara kinarese kullanmıştım arkadaşlar göz altımda ince çizgiler için eczacı kız çok sık kullanma dedi yoğun bir krem olduğu için yaşımdanda dolayı sadece 1 kere kullandım.

neden cok sık kullanma dedı acaba yaşa göremı az kullan dedı

merhaba arkadaslar birsey sorcam.. kinerase kremini veya diger mavi anemon cicegi iceren kremleri goz altimizada kullanabilirmiyiz?? 29 yasindayim ve cok kirisiktaaa:KK43:

kinerasenin gözaltı kremi var ama diğer mavi anemon markalarının var mı bilmiyorum

begonyaaa ne yaptın aldın mı merak ettim..

evet sonunda bugün siparişimi verdim mavicim :) gelince ve kullanmaya başlayınca bilgi vericem
ilk olarak ilvinayı denemeye karar verdim
en ucuzundan başlıyım dedim :))

Begooyacığım, Ben La -rochenin yüz yıkama jelini almıştım.
İçeriği mavi anemon çiçeğinden. Reklamı çok etkileyiciydi
Sipariş ettiğim firma da çok ciddiydi. Mavi anemon çiçeği yapıştırıcısıda gönderdiler, (süs olarak)
Ben çok memnum kaldım. Cildim pırıl pırıldı. Yüzümü yıkayınca temizliği hissediyordum.
Ama başka bir ürününü kullanmadım.

Begooyacığım, Ben La -rochenin yüz yıkama jelini almıştım.
İçeriği mavi anemon çiçeğinden. Reklamı çok etkileyiciydi
Sipariş ettiğim firma da çok ciddiydi. Mavi anemon çiçeği yapıştırıcısıda gönderdiler, (süs olarak)
Ben çok memnum kaldım. Cildim pırıl pırıldı. Yüzümü yıkayınca temizliği hissediyordum.
Ama başka bir ürününü kullanmadım.

sağol canım,araştırıcam dediğin ürünü de.
eczanelerin sitelerine bi bakayım.

herkes kremlerden memnun olduğuna göre diğer ürünleri de dikkate almak lazım.misal geçende dermoday marka mavi anemondan tonik gördüm 20 civarıydı galiba.araştırmak lazım

ben bu kremi 5 aydır kullanıyorum ama hiç bir değişim olmadı yüzümde

miskokulum kullandığın ürün markası ilvina mı yoksa diğer markalardan biri mi ?

kızlar az önce ürün geldi ( ilvina )
bugünden itibaren düzenli kullanıma başlıyorum
ne kadar sürede kendini kanıtlar bilmiyorum
bi değişilik hissedersem yazarım

merhaba, bende 2 gundur ilvina yi kullaniyorum, eczaneden aldim. soylediklerine gore kinerase den farki yok, ellerinde kinerase de vardi ama gerek yok onu almana pahali falan dediler... bilmiyorum kullandikca gorcem artik..
yanliz birsey sorcam... bu at kestanesi kremini ben nerden bulabilirim??? kac aktar gezdim hicbirinde yoktu, ve garip olani bilmiyorlardi boyle bir kremi... eczanelerde bilmiyordu... kafam karisti...

tatlım sanırım 15 gün olmuş kreme başlayalı hiçbir etki görmedinmi olumlu yada olumsuz yorumlarını bekliyoruz

canım yazmak için elle tutulur bir değişiklik olmasını bekledim
bugün 18. günüm
broşüründe sabah akşam sürülmesi gerektiği yazıyor
geçen bu sürede sabah akşam temizleyici ile yıkayıp kremimi sürdüm
bir kere dahi aksatmadım
ancak şimdilik sadece iyi bir nemlendirici olduğunu söyleyebilirim
o kadar
başka bir gelişme yok

ürünü satan kişi bana aynı zamanda dermoday ürünlerinin de tanıtım broşürünü göndermiş,dermodayin mavi anemon ürününün en az 3 aylık kullanım sonucu etki gösterebileceğini yazıyordu,ilvinanın broşüründe ise minimum kullanım süresi yazmıyordu,ben de en iyisi ilvinaya 3 ay süre tanıyım dedim kendimce
bu mantıkla 3 ay düzenli olarak kullanmaya karar verdim
aldığım krem 75 ml,ne kadar süre gider bilmiyorum,bitince gene alıcam artık
ama 3 ay sonunda hala sadece iyi bir nemlendirici diyorsam artık bırakırım ve bir daha almam ama buna karar verebilmek ve ürüne haksızlık etmemek için süreyi bu şekilde belirledim ve bence yeterli bir süre
bu süre sonunda benim için sadece bir nemlendirici olarak sonuçlanırsa kalkıp da bir nemlendiriciye 50 milyon vermem bir daha
bakalım şimdilik beklemedeyim,arada gene bilgi veririm mutlaka

ayrıca ilvina mavi anemondan memnun olduğunu söyleyen arkadaşlar olmuştu,ne kadar süre sonunda bu memnuniyet oluştu merak ettim ?

Arkadaşlar salı günü bende paraya kıydım ve kinerase aldım..Bir tanıdığım kullanmıştı ve çok memnun kalmıştı gerçi o serumuyla birlikte kullanmıştı ben sadece kremini aldım...söylediğine göre bütün gözeneklerini çizgilerini çubuklarını artık ne varsa :))hepsine iyi gelmiş..gerçektende 48 yaşına ama çok iyi bir cildi var...Bu krem ona bir sene gitmiş..Bunu duyunca aldım bir senede nemlendiriciye bu kadar para veriyorum zaten...Neyse günah çikardım...:)))Sonuç olarak şimdilik gerçekten iyi bir nemlendirici ve cildim parlak ve güzel gözüküyor kullandıkça diğer etkilerinide görürüm umarım...Broşüründe 6 aylık kullanımdan sonra tam bir etki göstereceğini yazıyor ....ılvana ile ilgili sonuçlarıda takip ediyorum eğer aynı düzeydeyse bundan sonra onu alırım...

kızlar şu yaş konusunda hiç bişey yazmamışınız gerçekten 40 yaşından sonra mı kullanmalı?ben yüzümdeki güneş lekeleri için kullanmak istiyorum bu konuda fikri olan varmı?seda sayannın şu marketing varya ordan aldım.30 ytl ama yorumları okuyunca 40 yaşından sonramı kullanmalıyım diye düşündüm bana yardımcı olurmusunuz

hangi markayı aldın ?

benim elimde dermoday'in tanıtım broşürü var,orda mavi anemon kremi için en az 28 yaş demişler.

ama örneğin ilvina herhangi bir yaş sınırı vermemiş.sınır olmadığı için mi yoksa bu noktayla ilgilenmedikleri için mi vermemişler bilmiyorum.

merhaba, bende 2 gundur ilvina yi kullaniyorum, eczaneden aldim. soylediklerine gore kinerase den farki yok, ellerinde kinerase de vardi ama gerek yok onu almana pahali falan dediler... bilmiyorum kullandikca gorcem artik..
yanliz birsey sorcam... bu at kestanesi kremini ben nerden bulabilirim??? kac aktar gezdim hicbirinde yoktu, ve garip olani bilmiyorlardi boyle bir kremi... eczanelerde bilmiyordu... kafam karisti...

yellow ilvina nasıl gidiyor ? bir değişiklik hissediyor musun ?

bu arada at kestanesi kremini internette gördüm 8 tl.hatta sadece bir tanecik sitede buldum,aratırsan çıkıyor ilk sırada.hatta ben de mecitefendinin at kestanesinden gözaltı kremini aldım,bugün gelecek :)

Arkadaşlar salı günü bende paraya kıydım ve kinerase aldım..Bir tanıdığım kullanmıştı ve çok memnun kalmıştı gerçi o serumuyla birlikte kullanmıştı ben sadece kremini aldım...söylediğine göre bütün gözeneklerini çizgilerini çubuklarını artık ne varsa :))hepsine iyi gelmiş..gerçektende 48 yaşına ama çok iyi bir cildi var...Bu krem ona bir sene gitmiş..Bunu duyunca aldım bir senede nemlendiriciye bu kadar para veriyorum zaten...Neyse günah çikardım...:)))Sonuç olarak şimdilik gerçekten iyi bir nemlendirici ve cildim parlak ve güzel gözüküyor kullandıkça diğer etkilerinide görürüm umarım...Broşüründe 6 aylık kullanımdan sonra tam bir etki göstereceğini yazıyor ....İlvana ile ilgili sonuçlarıda takip ediyorum eğer aynı düzeydeyse bundan sonra onu alırım...

mavicim kinarare konusunda söyleyeceklerini çok merak ediyorum :))

evet arkadaşlar,bu yazıyı 9 haziranda yazmışım,o tarihten bu yana kesintisiz, aksatmadan ve cildimi temizledikten sonra oldukça düzenli bir şekilde kullandım ve bu kreme 3 ay süre tanıyacağımı söylemiştim.krem 75 ml idi ve krem bitmek üzere,iki üç gün daha sürerim ancak.fakaaaaaat yenisi almıcam.çünküüüüüüüüüüüüüüüüü bu krem maalesef bende bir işe yaramadı.(ilvina mavi anemon )
yararını gördüğünü söyleyen arkadaşlar oldu ama cilde göre değişiyor mu bilmiyorum bende yaramadı o yüzden tekrar almayı düşünmüyorum ve ilvina macerama burda bir son veriyorum.çünkü kullandığım süre toplamda az bir süre değil,yüzde yüz bir sonuç beklemiyordum bu süre zarfında ancak en azından devam etmeye değecek az da olsa,küçücük mini minnacıkkkkkk bir değişiklik olmasını beklerdim ama olmadı.napalım ben de tekrar almam olur biter.en azından aklım kalmayacak artık bu üründe,denemiş oldum.

mavi anemon macerama şimdilik ara veriyorum.gözenek için vichy normaderm nuit aldım,sadece gece kullanılıyor ve gözenek odaklı bir krem.şimdi ona başlıyorum.ister iyi gelsin ister gelmesin hiç önemli değil o bitince dermoday mavi anemona geçiş yapacağım :) ucuzdan pahalıya doğru bir gidişat içindeyim yani :))) bakalım yolculuk kinareseye kadar çıkacak mı :))) yoksa dermodayde kalacak mı :))))
ama bir de şu dikkatimi çekti,dermoday mavi anemonun içindeki bir çok madde ilvinada yoktu.onlar ne derseniz şimdi ezberden sayamıcam ama bilmem ne asit falan filan diyolar ya hani işte onlardan,ilvinada hiçbiri yoktu ama dermodayda kulağımıza aşina bir çok etken madde var içerik olarak,sitesinden inceledim.kinetinin de yoğun olduğu plus diye bi ürün çıkarmışlar.ona dair umutlarım var :) şimdilik umutlarımı bir kenarda bekletiyorum ve vichyime başlıyorum :) dermoday aldığımda buraya yazarım başladım diye :) ömrüm denemelerle mi geçecek tanrımmm :))))) öfff çok uzatmışım yaaa

begooonya valla ne diim.. bendede pek bir degisiklik yok anlamadim gitti.. ama bitene kadar devam edicem bakalim... dedigin gibi bende herhalde bu bittikten sonra dermoday alirim...
at kestanesi icinde cok sagol canim ya hemen bakayim ben o siteye..

X