Cilt Bakımı Ürünleri Mavi Anemon Çiçeği mucize mi ? Kullanan var mı ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ılvana blue anemon kremini bugün aldım. Bakalım nasıl gelecek cildime..Merakla sürüp bekleyeceğim..

tam hatırlamıyorum ama 2-3 ay kadar önce nilgün belgün bir programda mavi anemondan bahsetti ama öyle bir anlatıyor ki sanırısınız kendi üretiyor :) :)
kafamın bir köşesinde kaldı mavi anemon, blue anemon
derken netten her zaman sipariş verdiğim sitelerin birinin anasayfasında gördüm
Dermoday Blue Anemon, gözümü karartıp sepete ekledim nasıl olsa taksitle (sanki ben ödemeyecem) yanında da temizleme toniğini aldım ve gece yatmadan önce bir güzel cildimi temizledim, offf ne kir çıktı anlatamam meğersem ben yıllardır bu şekilde yaşıyormuşum utandım kendimden, daha sonra blue anemonu sürdüm, çok katı bir krem öyle hemen bitecek gibi değil baya bereketli :)
şu an ikinci kutuya başlıyacam ki artık başka krem kullanmam

Ürüne buradan bakabilirsiniz

İstanbulda oturuyorum sipariş verdiğimin ertesi gün elime ulaşıyor.

tam hatırlamıyorum ama 2-3 ay kadar önce nilgün belgün bir programda mavi anemondan bahsetti ama öyle bir anlatıyor ki sanırısınız kendi üretiyor :) :)
kafamın bir köşesinde kaldı mavi anemon, blue anemon
derken netten her zaman sipariş verdiğim sitelerin birinin anasayfasında gördüm
Dermoday Blue Anemon, gözümü karartıp sepete ekledim nasıl olsa taksitle (sanki ben ödemeyecem) yanında da temizleme toniğini aldım ve gece yatmadan önce bir güzel cildimi temizledim, offf ne kir çıktı anlatamam meğersem ben yıllardır bu şekilde yaşıyormuşum utandım kendimden, daha sonra blue anemonu sürdüm, çok katı bir krem öyle hemen bitecek gibi değil baya bereketli :)
şu an ikinci kutuya başlıyacam ki artık başka krem kullanmam

Ürüne buradan bakabilirsiniz

İstanbulda oturuyorum sipariş verdiğimin ertesi gün elime ulaşıyor.

Merhaba ne kadar zamandır kullanıyorsunuz bu ürünü ve etkikerinden daha ayrıntılı bahsedermisiniz

Merhaba ne kadar zamandır kullanıyorsunuz bu ürünü ve etkikerinden daha ayrıntılı bahsedermisiniz

Yaklaşık 1.5 2 aydır kullanıyorum tam emin değilim ama 2.kutuya başlamak üzereyim.
Öncelikle toniği harika bir şey, ciltteki lekeri çok güzel çıkartıyor.
Mavi Anemon ise daha parmağını kutuya daldırır daldırmaz hissettiriyor nasıl bir krem olduğunu. Katı bir krem cıvık cıvık değil dolaysıyla az bir miktarla büyük bir alanı kremleyebiliyorsun. Cıvık bir nemlemdirme değilde sanki cilt kendini nemlendiriyormuş gibi hissediyorsun dolaysıyla ciltte hissedilir şekilde bi elastikiyet oluşuyor.Bir de yazın bende güneşlenirsem eğer az da olsa yüzümde lekeler oluşabiliyor, bu krem ile bunun da önüne geçebilidim.

Ben mavi anemon çiçeği kremini kullanmaya başlamadan önce en az 1 ay ciddi ciddi araştırdım.ayrıca içerik hakkında da kimyasal bir eğitim temelim olduğundan sizlere detaylı yorum yapabilirim.

piyasada aslında 2 farklı mavi anemon çiçeği kremi satılıyor.

1.kinerase,amerikan malı bir ürün 75 ml 159 tl
2.dermoday,isviçre türk ortaklığı bir ürün, 50 ml 85 tl

Bir mavi anemon çiçeği kremi arkadaşlar öncelikle kinetin ve zeatin içeriyor. Hem kinetin hem zeatin aslında bir hormon. Bitki büyümesini destekleyen bitkisel hormonlar. Cilt bakım ürünlerinde kullanıldığında ise yaşlı hücreleri hızla tersine çoğaltıyor yani yaşlı cilt hücreleri genç hücreler gibi hareket yeteneği kazanıyor.kinetin,mavi anemon çiçeğinden zeatin ise mısır dan elde ediliyor.bunlar son derece değerli ve yüksek teknoloji ile üretilebilen aktifler ve sadece isviçrede üretiliyor.

ben hem kinerase hem dermoday kullandım.
kinerase,kokusuz olduğu için tercih etmiştim ve çok özel ve güzel bir krem.içeriği harika.collagen ve elastin içeriyor ve cilde anında saflık veriyor.
dermoday,daha yoğun bir krem.kokusu var ama doğal bir koku..dermoday daha ucuz ama krem de daha az (50 ml )..ancak hakkını vermek gerek dermoday tam içerik manyağı.kremde ,saymadım ama herhalde 75-80 bileşen var..ve çoğu bitkisel kökenli.ki bu çok önemlidir aslında.

her iki markanın da toniği,temizleme sütü ve köpüğü var.zaten temizleme grubuyla tamamlayarak almak gerekiyor bu tarz ürünleri.çünkü o kadar akıllıca üretiyorlarki temizleme grubunu ve toniğini almazsanız tam randıman veremiyorlar sanki.yani aslında biraz daha nasıl satış yaparım stratejisi...anlayın işte...

sonuçta bu iki marka da harika ürünler üretmişler.bütçeniz hangisine müsaitse onu kullanın derim.

daha fazla bilgiyi kinerase.com.tr ve Ana Sayfa - Dermoday Cosmetics sitesinden ulaşabilirsiniz.

hoşçakalın görüşürüz

bayanbiolog,bilgiler için çok teşekkürler,bu konuda eğitimli,bilinçli bir ağızdan bir değerlendirme duymak harika oldu bizim için çok sağol arkadaşım :) a.s.

34 yaşında biri olarak ben de kullanabilir miyim acaba. La roche posay kullanıyorum ve bitince dermoday almak istiyorum. Satan arkadaş çok övdü aklım karıştı gibi

Burdan gördüm dün hemen kinerase blue anemon krem aldım. Temizleyicisi yoktu olsa onu da alırdım Babe marka aldım yuz temizleyici. Dün aksam kullandım evet çok güzel etkili bir de fazla sürmüyorsun zaten az bir miktar ciddi manada nemlendiriyor. Düzenli kullanımda fark edecek inşallah bir de yüzümde sivilce var onun içinde imex krem ve sabunuda aldım dün onu da kullandım ve cildim beyaz sivilcelerde belli belirsiz düz pürüzsüz görünüyor. Kinerase kremi 130 tl ye aldım normal fiyatı 189. imex 23 tl ama yazdırabiliyorsun karneye. Ben ilk kullanımda gayet memnun kaldım geri kalan nemlendirici temizleyici ne varsa kaldırdım. Bu kadar ki okuduklarım duyduklarıma göre etkiliyse bence biraz fazla verip adam akıllı ürün kullanmak en doğrusu.

gerçekten işe yarıyorsa almak istiyorum benim güneş lekelerim var yüzümde hangisini tavsiye edersiniz?

Benim kinerase kullanan bir tanıdığım var...açıkcası mavi anemon çiçeğinide ondan duydum..ona çok faydası oldu..hatta 47 yaşında ama cildi kesinlikle benden iyi duruyor..Botoks etkisi yapmış krem kendisi öyle diyor...diğer markaları senden öğrendim begonyaa..n.belgünün kullandığıda kinerase diye biliyorum...

evet arkadaşlar nilgünün ki kinerase imiş

kullanan arkadaşlar varsa başka yorumlarınızı bekliyorum.özellikle dermoday kullanan varsa.ne kadar sürede bitiyor bir krem.

ilerde alırsam dermodey veya kinerase marka almayı düşünüyorum.

bizi aydınlattığın için çook teşekkürler bayanbiolog

Kinarese kullandım arkadaşlar güzel tavsiye ederim cidden hakkını veriyor krem. Gayet parlak bir cilt var. Şimdi bu dermoday ın tüy azaltıcı losyonunu aldım. Orda mavi anemon kremi de vardı. Kinerase bitmek üzere gibi bir de acaba dermoday mi alsam? Çünkü kinarese pahalı gibi biraz ama bakalım. Bir de dermoday deneyeyim.

bayan biyolog ben 28 yaşına yeni girdim.ve dermodayın setini almayı düşünüyorum.yüzümde şu an bir kırışıklık yok.ama iyi bir nemlendirici kullanmak istiyorum artık .sen kullandığın için sana sormak istedim galiba bir yaş sınırı var ama sence ben kullanabilirmiyim.

bayan biolog. aydınlatıcı bilgilr için teşekkürler. dermoday ürünlerinden kulanıp kullanmamakta kararsızken karar vermemnde yardımcı oldun teşekkürler..

Dermoday in setini aldım. Mavi anemon özlü nemlendirici, tonik ve sütü kullanan var mı? Kinarese kullandım iyiydi dermoday nasıl olur sizce.

herkese merhaba,

Arkadaşlar dermokozmetik cilt bakım ürünleri ve bunların epidermal tabakaya uygulanması bir dizi bilgi altyapısı ile mümkün olabilmektedir.

Öncelikle,cildimizin gerçekten böyle bir ürüne ihtiyacı var mıdır ?? buna karar vermek gerekiyor.

Daha sonra kullanmaya karar verdiğimiz ürünün içeriğini mutlaka bilmemiz gerekiyor..

Şimdi bunları şunun için yazıyorum..Türkiye'de maalesef taklit cilt bakım ürünü çook fazla.

Örneğin mavi anemon çiçeği kremi..

Arkadaşlar, bir dermokozmetik ürün alacaksanız lütfen gidin kozmetik mağazalarına, eczanelere oradan görerek alın ve bilinen markalardan asla şaşmayınız.

Şimdi LANCOME ' a kim kötü diyebilir. Dr murad ' kim kötü diyebilir ?

Türkiye'de De 2 tane orjinal ve klinik çalışması yapılmış mavi anemon çiçeği kremi var :

1.kinerase ( arkasında kocaman Valeant var )
2.dermoday ( arkasında kocaman Lipotec var )

lütfen her ikisininde internet sitesini inceleyin kendiniz karar verin.

ben daha önce burada belirtmiştim.Hem kinerase hem de dermoday kullandım diye..ŞU an yine kinerase kullanıyorum.Çok memnunum. Ama dermoday de çok güzel bir krem.Kinerase tüpte olduğu için çantamda rahatlıkla gezdirebiliyorum.Dermoday kavanozda, çantada zor oluyor.

böyle uzun uzun yazdım lütfen kusura bakmayın,hepinizi öpüyorum.

X