Saç Rengi ve Saç Boyama mavi siyahtan kahveye dönüş mümkün mü?

A

adatuna

Ziyaretçi
slm kızlar. saçlarım mavi siyah 3 aydır dip boyasıda yaptırmıyorum artık bu rengi kullanmak istemediğim için.birçok kuaföre sordum çoğu çok yıpranmaz diyo kahveye geçiş için.ama ben güvenemiyorum.mavi siyahtan kahveye dönen var mı aranızda? yıpranma payını yazabilirmisiniz rica etsem..şimdiden teşekkürler

canım bende saçımı mavi siyahtan açtırdım.yıpranmaz diyenlern hepsi yalan söylüyo

bende mavi siyahtan bakıra dönmüştüm ve hiiiiç yıpranmadı yalanda söylemiyorum :eek:lmaz: hatta boya benim saçımı besliyor kuaförler hep kaliteli saçın var diyorlar kalın telli ve gür saçının cinsine göre değişebilir

bence biraz bekle yıka kabartma tozunu şampuana koy saçının yıka rengi akıtıormuş

emi ne kadar kabartma tozu koyuluyormuş biliyormusun?

az önce ben saçımı yakıcadım 1 paket kabartma tozuyla şampuanı saç kremini karıştırdım gözle görülür derecede akma oldu gerçekten kızlar

evet o çok akıtıo boyayı ben 2 paket koyyorum süper açıkıto,ben siyahtan karamele geçmiştim hiçte bişe olmamıştı benim saçımda hiç yıpranmayanlardan..

akıtıyor mu gercekten..alttakı boyayı mı acıga cıkartıyor :emir_bebek:

üsttekiini akıtıo tabi devam edersin alttakide akar ama süper akıtıo..

ben şöle yapıorm,iki paketi 2 bardak suyla karıştırıorm saçıma yediriorm iyce yarım saat bekliorm öle yıkarken boyalar akıo canım ama yıkadıktan saora saç kremi kullan çünkü sert oluo biraz..

Ben geçen yıkadımda fazla bekletmemiştim bugun bir kez daha aynı işlemi yapacam sağol..

rica ederim canım benim baya açmıştı rengimi seninde açar inş..

X