Mavimi : İri Yarı Bir Kızın 73lerden 58lere Düşme Azmi..

Slm kızlar sabahki MENÜMM
1 YUMURTA
MAYDONOZ 1 DİLİM EKMEK
SALATALIK
DOMATES
2 CEVİZ İÇİ

Bu hafta çok saçma geçti nemülerim ama her gün yürüyüşümü yaptım suyumu içtim bitki cayalrımı içtim bu günden itibaraen işi sıkı tutuyorum bakalım cumaya kadar ne kadar gidecek.

hayırdır canım neden kötü gıdıyo işler çok mu yoğunsun

hem işler yoğun hem amirler bir tuhaf önceden çok rahattık iyiydik değişti şimdi hepsi işler güçler de değişti gelen mutsuzluk getirdi bize

Slm kızlar sabahki MENÜMM
1 YUMURTA
MAYDONOZ 1 DİLİM EKMEK
SALATALIK
DOMATES
2 CEVİZ İÇİ

Bu hafta çok saçma geçti nemülerim ama her gün yürüyüşümü yaptım suyumu içtim bitki cayalrımı içtim bu günden itibaraen işi sıkı tutuyorum bakalım cumaya kadar ne kadar gidecek.

kahvaltın güzel tatlımmm
evet sıkı tutmalıyız bayrama az kaldı elimizden geleni yapalım tek tük aksaklıklar olabilir ama pes etmek yok hemen yolumuza devam etmeliyiz dün o yorgun bitkin ölü halimde 1 saati aşkın spor yaptımsa herkes herşeyi başarabilir

Mavimicim uzuldum tatlim ins en kisa zamanda islerin duzelir
Bu arada bugun bi tane top alicam buyuk bahcemiz var esimle top oynuycaz voleybol basketbol falan ise yarar diye dusunuyorum

Evet canım inşallah bayrama gider bu kilolar bende hiç birakmiyorun sporu. Hagayret

öğlen yemeğim
4 kaşık ciğer sote
yoğurt
salataa

yine sağlıklı bir öğün kızlar sabahki tosttan sonra sağlıklı bir şeyler yemem gerekti elbette ki
ne yemedim peki;
pilav vardı pirinç pilavı yemedim
ekmek yemedim
ciğerin yağsız kısımlarına yemeye çalıştım

Mavimicim uzuldum tatlim ins en kisa zamanda islerin duzelir
Bu arada bugun bi tane top alicam buyuk bahcemiz var esimle top oynuycaz voleybol basketbol falan ise yarar diye dusunuyorum

sağol tatlımm
oo şahane olur tatlım ben çok severim voleybol oynamayı

Slm kizlar
Bugun teog da gorevliydim uzak bir koyde
Yeni geldim
Hemen menumu yazip sizleri okuycam

Kahvalti
1 dilim ekmek
1 yumurta
Peynir

Ogle
Menemen
Peynir
Zeytin
Yogurt

Tatlim hayirdir is yerinde sorun mu oldu
Bunlar sanirim her calisanda oluyor
Sana tavsiyem mumkun oldugunca isteki stresi aile hayatina yansitma tatlim
Yoksa Hersey gelip geciyor
Ins iyi olur bundan sonra

bu günkü menüm
sabah
1 ekmek
1 yumura
salatallık
maydonoz
domates
ara yok

öğle çorba
1 ekmek

ara diyet bisküvi
kahve

akşam
mercimek çorbası
salata
yoğurt
ekmek yok
1 l su 2 olur
30 dk yürüyüş

Tekrar merhaba
Aksam yemegim
1 tabak yogurtlu karnabahar
3 kasik bulgur pilavi

Az once de cay yaninda bir isirik kek Tadina baktim sadece

günaydın kızlar dün yorgundum öğlen yolculuk var bahsetmiştim Iğdır- Van gezimiz var hazırlık yapmam gerekti

dün akşam yemeğim

1 kase taze fasulye
1 kepçe cacık

sonrasında kayısı çağlası

1 saat de spor yaptım size söz verdiğim gibi

kahvaltım
omlet
kayısı çayı

Merhaba arkadaslar size zayıflamak icin bi tavsiyede bulunmak istedim şuan bende diyet yapıyorum 59 kiloyum yaklasık 9 kılo verdim dahada bi 5 kılo vermek istiyorum , soğan kürü yapın derim yağları ciddi anlaamda yakıyor yemekden bi 10 dk once icerseniz hem metebolizma calıstırıyor diğeride belki internetlerde satıslarını görmüşünüzdür cafeslim çay tek kelimeyle harika bişey eğer alabilicek durumunuz varsa ondanda edinin derim :)

Kizlar selamlar oglen yemegi yiyemedim cagla ve 1 muz yedim yolculuk yaptik ucaklarda verilen sandavicleri bilirsiniz onlardan verdiler ama yemedim kahve ictim birazdan aksam yemegi yerim yazarim yine kizlar

Selamlar kizlar aksam yemegim
Cag kebabi yedim kizlar 2 sis bol salatayla

Sizler napiyosunuz nasil gidiyo kizlar aktiflik gormuyorum pek diyetten uzaklasmadiniz insallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…