Bebek İkinci El Maxi Cosi Pebble oto koltuğu-Ebebek küvet banyo oturağı-kipling marka kanguru

royalmom

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2013
69
1
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397544249.740151.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397544338.884963.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397544452.670450.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397544560.593336.jpg

Oto koltugu ve anakucağı olarak severek kullandığımız Maxi Cosi marka oto koltuğumuzu satıyoruz,oğlum büyüdüğü için,sıfırı 600 tl iken biz 225 tlye bırakıcaz.
Banyo oturağı ve küvet birlikte alan olursa 40 tl
Kanguru hiç kullanılmadı,sıfır ürün 40 tl

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397637932.393058.jpg

Mycey marka emzirme yastığı da veriyorum,sıfırı 45 tl ebebek'ten almıştık.20tl olur fiyatı,ilgilenenlere

Güzel bir tesadüf oldu Antalya'da olmanız:KK66:
Ne yazıkki öyle bir ürün yok,yani herçeşit oyuncak aksesuar mevcut ama projektör almamıştık
Dönencesi vardı çok sevdiği
Ona ihtiyaç duymadık

Evet çok iyi aynı şehirde olmamız..bir kızım var şu anda da çok yeni hamileyim:))satmak istediğiniz markalı oyuncaklar olursa görmek isterim :))

Bizde de kızımdan kalma birçok oyuncak mevcut fakat projektörü bozuldu eksiklerini sıfırını almadan önce burada bulabilirsem buradan daha uyguns alırım diye düşünüyorum ..

Markalı oyuncaklar gayet pahalı,buradan temin etmek akıllıca bir düşünce bence de.
Bizim marka oyuncakların çoğu mevcut fakat oğlum 14 aylık hala oynuyor diyebılırım.
Oynamadığı ufak tefek diş kaşıyıcı çıngırak vs var ama burdan satmayı hiç düşünmedim,ufak oldukları için.
Yine de görmek isterseniz görüşebilirz,sepet beşik var tertemiz Pierre cardin marka,örgü battaniyeler var,0-3ay hastane çıkış uzun kollu badi Zıbınlar var mothercare kanz Chicco marka.
Şimdi aklıma gelmeyen birçok şey var.siz talep edeceğiniz birşey olursa buradan yazınız,özelden görüşürüz.
Şimdiden tebrik ediyorum bebeğinizi
Sevgiler

esila.44@hotmail.com mail adresim ekleyin görüşelim ..şu anda çok işime yarıycağını,en çok almayı düşündüğüm şey fisher price ev tipi ana kucağı.siz de var mı bilmiyorum ama hamileliğim netleşsin son aylara doğru buradan ya da sıfır olarak almak istiyorum:))

Kesinlikle alın derim bizde rainforest modeli vardı ve severek kullandık,hem anneye kolaylık sağlayan hem de bebeği oyalayıp eğlendiren bir ürün,bizdekini satmamış olsaydım görüşebilirdik;(
Kraft dondy sallanan beşik var garantisi devam eden,onu da çok kullandık mama sandalyesı olarak da kullanılan sağlam bir ürün,ancak benım mama sandalyem var o yüzden onu da satıyorum düşünürseniz
Iyi geceler

Ebebek küvet ve banyo oturağı alt açma minderi satıldı arkadaşlar,Maxi Cosi Pebble-emzirme yastığı ve kanguru hala satışta
Ayrıca kraft dondy marka beşik mama sandalyesi de var
Tesekkurler

Kipling marka kanguru satıldı arkadaşlar,özelden msj yazan ilgi gösteren arkadaşlara tesekkurler

Arkadaşlar herkese slm,
Maxi Cosi oto koltugu ve yazlık kılıf satıldı.
Elimde kalan emzırme yastığı 20 tlden pazarlıksıztır.
Beaba bebek yemeği pişiricisi belki biraz pazarlık yapabılırız
Tesekkurler

X