Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

Kızlar bende iki taraflı hidrosalpenks var ameliyat olmam lazım ama ben bu kürü denedim bir ayda totalde üç defa birlikte olduk ama sonuç regl oldum maalesef. Rakı ile deneyeceğim Eylül’e dek ameliyatı Eylül’e erteledim yazın dinleneceğim

Kızlar ben geçen ay soğan suyu yaptım bu ay antibiyotik ve fitil kullandım enfeksiyon tamamen geçmişti. Şimdi yumurtlamam yakın diye bu kürü yaptm iki gün süt maydonoz buharı ancak sarı akıntım oluşmaya ve kasıklarım ağrımaya başladı. Bu kür bende enfeksiyon oluşturmşmudur aynı şeyleri yaşayanlar varmı nolur yardım enfeksiyon varken bile sarı akıntım olmazdı

Mrb

Mrb bende denemek istiyorum süt maydanoz buharını yaptıktan sonra illa ilişkiye mi girmek gerekiyor

Mrb iyi geceler bana 3 gun sutle maydanuz dediler bende adetin 4.cu gunu basladim gobegimede ispanak bagladedi hekim kadinagittik.rahmin yani zuman kaymis gobegin.dusmus dedi.kaldirdi bunu bunu yap dedi bklim rabbimden umut kesilmez sizile paylasayim kalirsam da hamile inssss dualarinizi beklerim

bunu ne kadar süre devam etmeliyim? Günde kaç kez uygulucam

Merhaba yorumları okudum gerçekten çok komik güzel anılar birikmiş çoğu kişi farklı uygulamış anladığım kadarıyla şimdi ne yapmam gerekiyor benim tüpüm kapalı 2 yılı geçti olmuyor bebiş. İnş sizin bebişiniz olmuştur

Bişey sorucam ayıp oluyor ama buhara rahme gelicek şekilde duylruyormuyuz yoksa içine oturuyormuyuz valla kusara bakmayın bu çocuk için yapılması gerekenleri ayrıntı bilmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…