Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya evet 6 7 günlük olacak. Eşimin sperm testleri güzel bi sorun yok aslında ama. Çoğu erkek gibi o da ne kadar beklerse o kadar çok sperm olur kafasında. Araştırdım o kadar dün akşam için dedim değerlendirelim diye yok anam adam bildiğinden şaşmıyor. Bende takmıyorum artık ya bu ay olmazsa bidahaki ay da farklı deneriz diye saldım.
Evet aramızda 15 yaş var. Ben hep isterdim kardeşim olsun diye hiç şikayetçi olmadım 🤣
Ben cuma doktora gitmiştim pazartesi yada salı çatlatma iğnesi yaparız o yüzden cumartesi gecesi ilşki olsun demişti bana. Bekledikçe kalitesindüşüyor diye biliyorum sanırım en kalitelisi 2-3 günlük olması

İnşallah güzel haberlerle gelirsin doktordan yaz durumunu çok mutluyum senin adına Allah ol deyince oluyor sağlıklı sıhhatli devam etsin 😍🙏🏼
Yazıcam cmrt gidebilicem o da kendi dr um değil ama olsun çok sağol uğurlu geldi bana burası herkese iyi gelsin uğurlu gelsin 🙏🏻 Burdan ayrılmam artık ☺️

Kızlaar bu akşam acile gittim kan verdim 107 çıktı pozitif şu an şoktayım değer düşük mü nasıl hiç bilmiyorum dr uma da randevu alamıyorum dolmuş başka dr a gidicem cmrtsi
Ben ilk kızımı 23 betahcg ile öğrenmiştim 2 gün sonra testi tekrarla mümkünse aynı hastanede iki kat artış olması gerekiyor. Hayırlı olsun benim için de dua et olur mu

Yazıcam cmrt gidebilicem o da kendi dr um değil ama olsun çok sağol uğurlu geldi bana burası herkese iyi gelsin uğurlu gelsin 🙏🏻 Burdan ayrılmam artık ☺️
Olsun git bir görsün değerlendirme yapsın yine kendi doktoruna alırsın 🤗inşllah gitmezsin kim hamiş olsa alıyor başını gidiyor 🙈bize destek olmuyorlar 🙄

Kızlar ya ben çok fenayım göğüslerime dokunamıyorum çok şiş aşırı ağrıyor. Bir saattir de rahmime sok alt taraftan ağrı giriyor elim ayağım yanıyor ateş gibi her tarafım şişkinliğim var adet de olmadım berbat haldeyim 😒

Yumurtlaman ne zamandı canım? Bir de öncesinde hiç test yapıp negatif gördüğün oldu mu ?
5 mayısta ovulasyon testi silikleşti.hayır adetin ilk günü kahverengi akıntıdan şüphelendim ucuz testlerden aldım silik çıktı ama 1 saat sonra .2 gün sonra hala olamadım bir daha ucuzlardan yaptım yine silik.en son bugün ucuz ve pahalı olanla yaptım bariz pozitf sonra acile kan vermeye girtim.

Olsun git bir görsün değerlendirme yapsın yine kendi doktoruna alırsın 🤗inşllah gitmezsin kim hamiş olsa alıyor başını gidiyor 🙈bize destek olmuyorlar 🙄
Yok yok gitmem hamilelik netleşsin bir kaç taktik vericem 🙏🏻😁 hatta ayaklarım bu ay hep havadaydı dikdim 20 dkka yoruldum ama olsun😄 yastığı beceremedim pek😂

Bebeğim ben eğer hamile kalırsam asla yazmadan durmam biz burda hep birlikte kader ortağıyız🥰
Varya bilirsin bu konuda bir nisandan ponciğim var Allah kalbine göre versin o kadar destek oldu ki bana ben ona Arsoney Arsoney 🌸 🌸 şimdi hamile aynı kendim kadar seviniyorum ona. Vefa herkes de olmuyor. Tabi herkes vefasız demiyorum da😔

Kızlar ya ben çok fenayım göğüslerime dokunamıyorum çok şiş aşırı ağrıyor. Bir saattir de rahmime sok alt taraftan ağrı giriyor elim ayağım yanıyor ateş gibi her tarafım şişkinliğim var adet de olmadım berbat haldeyim 😒
Kaç gün gecikti adetiniz 😊 inşallah bebiştendir 🤲

Hamilelik testi tekrarladın mı sen canım?

Yok canım zaten sen kadın doğum hamilelik üzerine tez yazacaksın artık az kaldı😂
Yok canım estağfurullah ama zamanında deneseydim keşke diyorm arada 🤣🤣
Benden yama sıkıntı yok ama eşten kaynaklı galiba ama oda ağır değil hani belki ultrosan da hic bise çıkmayacak bakalim inşallah hepimiz için güzel seyler olsun ❤eşime macun aldım zaten kullanıyor o takviyeler de ise yararsa değme keyfimize 🤗
Değmem keyfinize 🤣🤣yeterki olsun yeterki 💟🌸
Herkese iyi akşamlaaar 🤗
İyi akşamlar canım 🤗

Varya bilirsin bu konuda bir nisandan ponciğim var Allah kalbine göre versin o kadar destek oldu ki bana ben ona Arsoney Arsoney 🌸 🌸 şimdi hamile aynı kendim kadar seviniyorum ona. Vefa herkes de olmuyor. Tabi herkes vefasız demiyorum da😔
Evet canım biliyorum hamilelik haberini vermişti bize ovü testi yoğun çıkmıştı çok şükür🥰 o çok farklı bir duygu canım benim maalesef ki herkeste olmuyor oysaki her cümle aslında burada bir umut🥰

X