Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahahahahahaha öldüüüüm bir kere benim de başıma geldi, sabah misafir gelecek güzel kahvaltı hazırladım, oturduk çayları koyayım dedim o da ne suu 😂😂 içine çay atmayı unutmuşum ay rezaletti haha, 😂
Çook zoruma gitti iyi batsın diye de o kadar bekledim 😂😂😂birde ne güzel demlenmişsindir diyerek suyu dökünce ağlamak istedim bunu da yapma be kadın dedim 🤣 🤣

Fark yoğun olduğu saatlere göre değişir ama sabah veya akşam da olsa aynı saatte aynı sıvı alımı keserek yapabilirsin Dahalık koyulaşma yok görünüyor canım. 👍

Amin İnşallah 🤗

Ben hep öyleyim birtürlü bunun cevabını bulamadım 😔
Çok kötü birşey ya 😏

Bende böyle düşünüyorm canım bu ay sen ben bir arkadaşımız daha var leyla var bu ay nasipse aşılama kurbanlarıyız 🤗bakalım ne oluyoruz.

Aynen öyle incelikle teklif etsek görmezden geliyorlar 🙈🤣

Daha bismillah adet yeni bitmiş gülüm 😁var Dahalık. 👍

Çekin ona göre önüne bakarsın canım çok iyi olur tiplerini biliyor olman. 👍
Korkuyorum biraz ama yapacak bisey yok artik bakalim yarin ne diyecek doktorum haber veririm 🤦🏼‍♀️🙂

Kızlaar bu akşam acile gittim kan verdim 107 çıktı pozitif şu an şoktayım değer düşük mü nasıl hiç bilmiyorum dr uma da randevu alamıyorum dolmuş başka dr a gidicem cmrtsi
ohh çok şükür bir gebe haberi aldık :) çok tebrik ederim inş sağlıklı bir gebelik geçirip bebesini kucağına alırsın :) bizlere de motivasyon olur

Korkuyorum biraz ama yapacak bisey yok artik bakalim yarin ne diyecek doktorum haber veririm 🤦🏼‍♀️🙂
Korkma canım birşey olmuyor ben anestezili oldum arkadaşım anestezisiz oldu o da hiç kötü birşey yok dedi hemde canı çok azdır 🤗inşallah güzel haberler alırsın sonuç olarak 🙏🏼

Canım ben adet oldum bu ay da olmadı hamile arkadaşlara hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin ins bizlere de tez vakitte hayırlısı ile bu duyguyu tatmayı nasip etsin inş 🤲
İnşallah canım güzel dualarını Allah kabul etsin 🙏🏼

X