Mayıs ayı femara kullananlar

ganme0509

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2024
58
14
24
Bu ay femaraya başladım 1 yıldır istiyoruz ilk defa ilaç tedavisine başladık. Benim gibi bu ay fenalara başlayan var mı birlikte birbirimize ilham verelim kızlar motive oluşturalım İnşallah bu ay sonuçlara ulaşarız 😍

Bende 5 gün femara kullandım bittikten 2 gün sonra kontrole gittiğimde 1 tane yumurtam çatlamıştı doktor baya şaşırdı anlamlandıramadı falan 🙈 progestan verip yolladı bakalım ne olacak umarım güzel sonuçlar alırız 😔

Kızlar femara alacağım ben de önümüzdeki ay, bi yan etki bulantı vs yaptı mı kullanırken. Sabah akşam 5 gün yazdı doktor

Kızlar reglime 14 gün varken çok az kanamam oldu sildikçe geldi. Dün sildikçe gelen kanamamsı leke şeklindeydi bugün ise bitmiş gibi hiç gelmiyor bu adet kanaması mı ara kanama gibi bir şey mi ya da yerleşme kanaması mı acaba? Yeni bir doktora başlamayı düşünüyorum reglimin 3. Günü çağırdı kafam çok karıştı bunu reglden mi sayacağım?

Kızlar reglime 14 gün varken çok az kanamam oldu sildikçe geldi. Dün sildikçe gelen kanamamsı leke şeklindeydi bugün ise bitmiş gibi hiç gelmiyor bu adet kanaması mı ara kanama gibi bir şey mi ya da yerleşme kanaması mı acaba? Yeni bir doktora başlamayı düşünüyorum reglimin 3. Günü çağırdı kafam çok karıştı bunu reglden mi sayacağım?
Hayır canım yumurtlama döneminde normal

Ara kanama normal diyorlar öncelerinde bende yaşadım. Ben bu ovulasyon testlerine pek güvenim kalmadı açıkçası bugün doktor kontrolüm vardı biri 23 biri 18 mm yumurtam gelişmiş eve geldim ve test yaptım görselini ekleyeceğim tamamen fos gerçekten 20 mm üstünü pik gösteriyor diyorlar birde

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 6
Ara kanama normal diyorlar öncelerinde bende yaşadım. Ben bu ovulasyon testlerine pek güvenim kalmadı açıkçası bugün doktor kontrolüm vardı biri 23 biri 18 mm yumurtam gelişmiş eve geldim ve test yaptım görselini ekleyeceğim tamamen fos gerçekten 20 mm üstünü pik gösteriyor diyorlar birde
Aynen artık asla kullanmayacağım bencede foslar hele bu ay durmadan pik çıkıyor bende ama çok saçma zamanlarda yanlış yani belli. Yine normal adet tarihimde adet olur muyum ki canım

Canım ara kanama neden oluyor bende daha önce olmamıştı asıl adet tarihinde yine olur muyum? Adetin 3. Günü doktora gitmem gerekiyor tedavi için bu kanamayı sayacak mıyım?

X